Jump to content

Nacionalni Dnevnik


Spu [RuR]

Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Heh, pogledao sam prvih tri minuta i bilo mi je dosta.

Za one koji ne znaju, pink je krenuo da radi kontru RTSu pa je odlucio da svoju centralnu informativnu emisiju stavi u 19:30h, u vreme Dnevnika II i da je nazove Nacionalni Dnevnik. Vodi ga inace Crkvenjakov, dobro poznat kao nekadasnji direktor RTSa. Sto se same koncepcije tice, nije mi bila bas najjasnija, jer ubacivanje humora u vesti ne ide bas od ruke voditelju (Crkvenjakovu vec pomenutom) a dogovor izmedju rezije i njega je isto "tanak" pa ono kasne prilozi i slicno. Mozhda to i srede, ali zaista ne verujem da ce uspeti da skenja RTS po gledanosti.

Link to comment
Share on other sites

Znachi samo sam malo pogledao... strashno... Kao shto reche Lucky, ono ubacivanje "fazona" im stvarno ne lezi... Takodje mi nisu ni najjasniji oni pokreti glavom... sve u svemu teshko sranje :)

Btw, ako zelite da pogledate prave voditelje amatere i extra glupu emisiju pogledajte na Crnogorskom onu nagradnu igru, neznam sad tachno u kom terminu se daje, ali pogledacu pa cu da okachim, ima da osetite onaj chudan osecaj blama kad gledate neshto tako loshe, a ne treba da vas bude blam zbog toga, neznam da li se samo to meni deshava ?:)

Link to comment
Share on other sites

ima da osetite onaj chudan osecaj blama kad gledate neshto tako loshe, a ne treba da vas bude blam zbog toga, neznam da li se samo to meni deshava ?:)

Poznat osecaj koji se deshava vecini ljudi koje poznajem, ukljucujuci i mene. Moram da prebacim kanal uvek kada neko blamira samog sebe. Ne znam sta zapravo lezhi iza toga sa naucne strane, zna li neko objasnjenje?

Link to comment
Share on other sites

Poznat osecaj koji se deshava vecini ljudi koje poznajem, ukljucujuci i mene. Moram da prebacim kanal uvek kada neko blamira samog sebe. Ne znam sta zapravo lezhi iza toga sa naucne strane, zna li neko objasnjenje?

Haha, znao sam da nisam jedini, znachi ono kad se krijem iza jastuka od blama, a ipat pokusavam da malo provirim :)

Link to comment
Share on other sites

Poznat osecaj koji se deshava vecini ljudi koje poznajem, ukljucujuci i mene. Moram da prebacim kanal uvek kada neko blamira samog sebe. Ne znam sta zapravo lezhi iza toga sa naucne strane, zna li neko objasnjenje?

hm pa to se deshava samo kad lik koji se blamira je i svestan toga ...

naravno kad se izblamirash ne volish da te drugi gledaju, rajt ?

to je po meni najprirodnija reakcija tj. skrecesh pogled/menjash kanal kako dotichnoj osobi ne bi bilo neprijatno [ pa makar bila i u malom ekranu ;]

Eto to je moje nauchno objashnjenje ! ;]

Link to comment
Share on other sites

Poznat osecaj koji se deshava vecini ljudi koje poznajem, ukljucujuci i mene. Moram da prebacim kanal uvek kada neko blamira samog sebe. Ne znam sta zapravo lezhi iza toga sa naucne strane, zna li neko objasnjenje?

Haha, znao sam da nisam jedini, znachi ono kad se krijem iza jastuka od blama, a ipat pokusavam da malo provirim :)

same here :P

Link to comment
Share on other sites

Haha, znao sam da nisam jedini, znachi ono kad se krijem iza jastuka od blama, a ipat pokusavam da malo provirim :)

LOL

Potpuno ista stvar i kod mene...

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

lichno sam ochekivao da vidim ushatu i neko malo ozbiljnije ostvarenje od ove smejurije...dodavanje subjektivne dimenzije vestima je glupo... dajte ljudima neku zgodnu cicu pa mozhda i ostanu duzhe od 15 sec uz ovako nesto =o)

taj fazon...ruski dnevnih obavezno se prati :) do sporta je gola :)

video sam ovaj na pinku....strasno....

Link to comment
Share on other sites

Od kad su bile vesti na pinku tad sam svhatio koliko ljudi na toj televiziji ispadaju bedni i jadni, pochinjuci od one ribe shto se onesvestila pa do onog shabana koji ne ume da chita i pricha ko sav normalan svet.

Ovo jos nisam video, ali me zivo interesuje.

I uvek sam govorio da VESTI treba ostaviti RTS-u, Studiu B i BK televiziji i NIKOM DRUGOM, zato sto su jadni svi ostali, a ovi imaju dugogodishnje isqstvo.

Link to comment
Share on other sites

aaaaaaaaaaaaaa...

nisam mogao da verujem.

OPET (glas onog mutavog)

ZASTO -II-

NESRECA -II-

itd.

pa onda:

deca su odgovorila na ono sto je tako mucilo Hegela, sta je sloboda.

paprike su crvene i zaboravih sta je sareno...

i onaj nesrecni Crkvenjakov. i njegove sale i onaj mutavi. buahahahahahaha

svi mogu da cimnu Tijanica za onu stvar i da vicu cihuhuuuuuu, i da pitaju ima li jos

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...