Jump to content

pricajte.


Highl1

Recommended Posts

a što nisi prvo pogledao da je ukinuta i da nikad nećeš saznati kako se završava? ;)

WHY, OOOH WHY ME !!! :)

uveta> taj rad, sve sto pocnem da gledam ili propadne posle prve trecine ili nestigne u drugu sezonu :p

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gledao sam seriju "Two & half men" - komedija u kojoj igra Charlie Sheen ne moze da bude losha i ova serija to potvrdjuje - vrh! [:D]

Usput gledam "Transformers Cybertron", hajpujem sebe pred film [;)]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Silent hill....

reci cu samo Deus Omnipotens in Cuius Manu Omnis Victoria Consistit....

"Ja uvek vidim greh i uvek prvi,ma koliko bio oprezan i mali,ja ga vidim jer ja sam uvek tu..."I'm so hidden and you're never gonna see,I'm cold,forgiven all because of my beliefs,I'm nobody that you ever wanna be cause,I know that the world is afraid of me!

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam sinoc kasno na HRT1 Carrie rimejk iz 2002. godine, radjen za TV. Od poznatih ljudi glumi ona riba sto je Nejtanova zhena u Heroes, kao i neka crnica koja glumi u Battlestar Galactici, ali ja ne znam koga jer to ne pratim. Ima jos par njih poznatih, tipa ona plava trudnica iz Losta, a imdb je ovde - http://www.imdb.com/title/tt0319970/.

Mogu vam reci da mi se dopao film. Iako je za tv i vidi se da budzet nije neki, postoji par dobrih specijalnih efekata, a ova riba sto glumi Carrie je odradila odlicnu ulogu tj. sjajno je glumila, toliko da ostavlja bas jak utisak kad se pojavljuje u svojoj "demon" fazi u filmu. Preporuka za pogledati ako vas interesuje tako neki tresh horor, a naravno, uvek mozete da bacite pogled i na Palmin original iz se'amdes' neke.

Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam Pirates of the Caribbean 2 juce. To kao priprema za treci, posto mi je palo na pamet da prekocim drugi, ali sam se setio prica ovde o cliffhangeru itd i zajebao bih se da nisam. Jos, ako kazem da je film sjajan, necu reci nista novo :)

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Odgledah sinoc slucajno (citaj: nisam igrao nista, zbog downloada) Perfume: The Story of a Murderer.

Prijatno sam se iznenadio da posteno kazem. Stvarno film da vredi da se odgleda.

Ne znam šta mi je gore, knjiga ili film. Sticajem okolnosti knjigu sam dobio kao poklon za rođendan - najgori poklon ikada.

Bar je bila na engleskom, pa sam malo vežbao.

Parfem ne preporučujem nikome ko ne voli jeftine filmove i knjige. Pogotovo što Suskind kroz celo delo forsira samo jednu komponentu da bi održao pažnju čitaoca; što više idete kroz knjigu ili film, postaje sve lošije.

Veliki, najveći hejt u istoriji na ovo delo, još jedan od dokaza da su bestseleri često đubre, pride, dokaz da rejtingu na IMDBu ne treba uvek verovati (hvala, Kole ;)).

Potvrdu mog stava samo sam dobio nakon razgovora s nekolicinom ljudi kojima se film ili knjiga dopao/dopala. Ne toliko zbog sadržine razgovora (mada je i on bio OMG), već zbog profila istih (jebao ih ukus).

Link to comment
Share on other sites

rejtingu na imdb-u ne treba verovatni naravno, ali Parfem potpada pod kategoriju "nijedan film, pa makar pripradao i hari poter serijalu, ne mozhe biti losh ako u njemu igra Alan Rickman" samim tim Parfem je super film =o))

Link to comment
Share on other sites

clerks 2 je meni bio skoro jednako smeshan kao i prvi deo ... jes da nije tr00 kao prvi ali kevin smit je car :]

oba filma su vrhunska i ko kazhe da je sranje ochigledno ima problem sa humorom :]

taman sam hteo reply na unkindov post, al eto raven je objasnio , ty

@ topic, reshio i ja da pocnem sa prison break, zarazno mnogo :P

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Fay Grim

http://www.imdb.com/title/tt0444628/

Nezavisna produkcija, kakav god film bio, osvezi coveka posle ovoliko blokbastera. Fay Grim mozda nije vrhunski film, ali sa fenomenalno ispricanom pricom koja se iz komedije pretvara u ozbiljnu dramu, sa veoma zanimljivim kadrovima i fenomenalno uklopljenom muzikom. Ono sto zaista krasi nezavisnu produkciju, a i ovaj film, su dijalozi. Preporuka.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...