Jump to content

pricajte.


Highl1

Recommended Posts

francusku boleshtinu

Bloody Merion

"Ja uvek vidim greh i uvek prvi,ma koliko bio oprezan i mali,ja ga vidim jer ja sam uvek tu..."I'm so hidden and you're never gonna see,I'm cold,forgiven all because of my beliefs,I'm nobody that you ever wanna be cause,I know that the world is afraid of me!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Blow Dry

ozbiljno razmisljam da nabavim sve i jedan film u kom se pojavljuje alan rickman...znachi ti izrazi lica bez obzira koliko se scena chini sporedna...

+u ovom filmu je i bil nighy i josh buljuk odlichnih britanskih glumaca (kao i 3 americhkih i 1 nemachki supermodel, ali film je i dlaje genijalan =o))

Link to comment
Share on other sites

*gledala sam juce malu mis sansajn i taaaaako sam se smorila kad je deda umro, ocekivala sam da ce imati vise nekih fora : ))

*88 minuta sa pacinom..aaa, pacino je prof dr mr koji se muva sa svim svojim studentkinjama i sve studentkinje se loze na njega..neka od tih studentkinja je ubijena i on ima 88 minuta da pronadje ubicu ili ce i sam biti ubiVen..blabla, da vam ne prepricavam sad sve, recicu jos samo da mi je ckode, kad mi je pricao o cemu se radi, rekao da je hajlajt filma pocetna scena kad neka riba gola pere zube u stojecoj spagi i ono, skoro da je bio u pravu : ))

*iiiii srek..koji me malko smorio, al ajde, treba pogledati

I MAY NOT BE PERFECT, but parts of me are excellent

Link to comment
Share on other sites

crossroads (1986)

josh uvek me podilaze zmarci od poslednjih 15 min filma:)

ajlajt filma pocetna scena kad neka riba gola pere zube u stojecoj spagi i ono, skoro da je bio u pravu : ))

a i ta scena je ista kao i sam film, zvuchi kao dobra ideja dok chitash tizer radnju.

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam sinoc Ocean's 13. Naravno da je dobar, bar meni, ali nekako su zbrzali objasnjenje nekih stvari jer se puno toga desava. Steta. Inace ima kultnih scena, a pretposlednja scena vredi za jedan ceo film.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Ja se premisljam da l' da idem da gledam ocean's 13 u biosu, jer kad sam video onog prepariranog, botox-turbo-injection, ... ja ne znam ko je ono, ali kategorichki odbijam da je to Al Pacino, e pa nece moci :(

Gled'o raging bull, i prosto se pitam da nije de Niro neka budala i u rl, jer jebote nemoguce da neko "normalan" onako verno odglumi onakog mentola :)

E da, i prvi put u zivotu mi joe peshi nije ish'o na kurac, sad mi ga je bilo malo zao :)

:-)

Link to comment
Share on other sites

ko se pita kakvo je deNirovo mentalno zdravlje samo nek pogleda poslednjih 10 njegovih filmova =o))

mislim, nekad su se svi pitali sto on trazhi u mad dog and glory, danas je svima jasno da je bill murray tamo zapravo najbolji glumac u filmu =o)

Link to comment
Share on other sites

Mogo sam to da ti srezem :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

nisam ga gledao ovom prilikom, ali bio juche na avali The Hole, mozda danas bude repriza...

odlichn je film, ima par odlichnih britanskih glumaca no cela stvar je platforma da vas uplashi koliko je Thora Birch zapravo opaka glumica...steta sto nema vishe mainstream filmova sa njom, verovatno se smorila nakon D&D fijaskoa...mada kapiram koliko je luda da je trenutno u istoj fazi gde je bio johnny depp pre 15-20 godina =o))

da schione to je taj film, mada sama pricha u ovom filmu je gotovo nebitna u poredjenju sa glumom...

Link to comment
Share on other sites

skinuo oceans 13 ... idem da gledam sada :)

Inache Kole taj the hole film ... jel to ono kada odu na foru negde se sakriju neki tinejdzeriu u neko skloniste iz WW 2 u blizini univerziteta gde se skoluju i onda se tu desavaju neka sranja ... neko nekog ubije itd , ili sam se totalno istripovao ?

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

i to shto kazes

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam Šreka danas, i nije mi se baš dopao.

Nisam se puno smejao, mnogo manje nego kada sam gledao dvojku, a pogotovo keca. Čini mi se da su fazoni bili namenjeni mlađoj pubilci, bar su za mene bili predvidljivi i već viđeni. Neka moja ocena bila bi 6.5/10 eventualno 7...

Doduše, možda bih slično mislio i dvojci da je sada odgledam, ali mrzi me. A i sumnjam u to.

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam sinoc NEXT sa Nikolas Kejdzom i Dzesikom Biel. Kada sam ga odgledao jasno mi je zasto nije dobro prosao na box officeu, ali film nije toliko los. Jedini problem je sto je prica suvise prosta za tako komplikovan fenomen. Vidim da je radjena po prici Filipa K. Dika. Ima cak i Sergeja Trifunovica.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

au Bole, kako moze click da ti bude solidan, film je teshka smorchina

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...