Jump to content

pricajte.


Highl1

Recommended Posts

Danas napokon odgledah Jarhead, zainteresovan nekim scenama koje bash cesto pustaju na kablovskoj ovih dana i film je dobar. Mislim nema neku preteranu dinamiku, ali ipak je to Sem Mendez (Americka Lepota) i film je 7/10

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Night At The Museum... teshko sranje...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

odgledah upravo 88 minutes , film je extra ;)

svakako ga treba pogledati, pacino je odglumio samo kako on zna

http://imdb.com/title/tt0411061/

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Ali je zato Bill Murray maestralan.

Gledao sam Man cheng jin dai huang jin jia ili Curse of the Golden Flower http://www.imdb.com/title/tt0473444/ od mog najomiljenijeg rezisera danasnjice. Ne bih preterano komentarisao ovde, bice nesto obimnije zato u RUSHu, samo da film mozda nije dobar kao njegova poslednja 3, ali ima scena koje su fantasticne. U svakom slucaju je preporuka.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam Deja Vu. I bilo je ono: "JESTEEEEEEEEEEEEEEEE".

Totalno glup i predvidljiv film. Jedva sam cekao da se zavrsi.

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

klopka je skroz ok samo ima dosta delova raznih filmova izmeshanih

ali za nash film - i previshe dobar

topic -

ako iko voli one toliko glupe filmove koji su bash zbog toga izuzetno smeshni i zabavni nek se prosheta do trga i nek kupi par filmova za 99din iz kolekcije J.P. Belmonda...znaci maestralno..pretecha james bondovih fora ali na francusko evropskim shmekom i sa totalnim carem u gl. ulozi

evo nekih koje sam ja pogledo koji su dojaja

Le Magnifique

Le Proffesionnel

Le Marginal

L`Alpageur

L`As des As (ovaj je vrh)

p.s. inace u dosta filmova muziku je radio ennio morricone..pa vi vidite

Link to comment
Share on other sites

Night on Earth - Jim Jarmusch ... vrlo dobar film 8/10, deo u LA malo smara ali je zato Pariz, NY i Rim vrh. pogledajte [:)]

The Rules of Attraction - nije loshe 6/10 - ako nishta bar pogledajte zbog imbecilne face glavnog lika [:o)]

The Hills Have Eyes - horor film je glup ali je zanimljiv pa i njega pogledajte 5/10 [b)]

Airplane! - aka ima li pilota u avionu ... ima dobrih fora 6/10 ... elaine je za shamar lopatom [8)] ... dvojka smara

Lucky Number Slevin - smor od filma bez poente ne troshite vreme na ovo 5/10

300 - blah. sve je vec recheno gledajte chisto iz zabave 6/10

Ten Minutes Older: The Thrumpet - 7 random pricha od 7 dobrih reditelja ... dobro 7/10

i za kraj jedan mega film Cinema Paradiso - must see!

Link to comment
Share on other sites

Ocean's Twelve

Obnovio sam gradivo. Vise mi se dopao nego prvi put, a prvi put mi se dopao. Cak mogu da kazem da su se odlicno zajebavali kada su pravili film, narocito sto su Kluni, Sodeberg, Met Dejmon i Bred Pit ortaci. Film je pun minijaturnih remek dela.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...