Jump to content

pricajte.


Highl1

Recommended Posts

jedino khana josh nisam gledao :[

jebachki je poster/slika :p

inache shto se mumije 2 tiche... ili bilo koje iz tog novog, fensi serijala mumije... najvetji tresh koji sam gledao u zhivotu. a i ako nije univerzalni tresh, onda je sigurno u poredjenju sa budzetom koji je imao.

znachi... dosadno do zla boga a scene su uvek neka brzina, akcija, ovo-ono. mada kapiram da bi mi film bio ok da sam ga gledao kao klinac... mada bi tada preferirao bilo koji manga serijal :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

meni je wrath of khan omiljeni ST, vrh.

@ rockdudbg

to je taj ;)

gledao sam danas four brothers, kul je film.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

jednostavno imash epizode/filmove napisane inteligentno i sa mozgom - kada se ferengiji i odo vratjaju u 48mu, tj oni su vanzemaljci iz rozvela ;oD, kada picard upoznaje marka tvena i naravno kad se sisko vratja u rani 21vi vek to je isto kulijana, a onda imash ovo zlo iz enterprisea sa alien nacistima....oca i majku ja lepo bragi i bermanu, dabogda goreli u potpuno novom krugu pakla sbog toga....

on a side note, komercijalno najuspeshniji ST je 4ka, kada se vracaju u 84tu, "doctor gave me a pill and i grew a new kidney" i mentor vuka drashkovica - skoti, sa mishem za koji misli da je mikrofon: "kompjutor...." =o)

edit akonto neove i vizelove priche

illusionist >>> prestige

norton je car, mada je realno njegova uloga kao tinjajuca vatra, onaj britanac sto glumi princa i giamati su mnogo bolje/zapazhlivije napisani...

Link to comment
Share on other sites

Upravo odgledah na cinemaniji preteran film medjutim ne znam kako se zove. Nepoznati su glumci. Radnja se odvija u Njujorku, gde neki lik, klasika kancelarijski pacov, shatro shmeker, polako propada. Jebo je sheficu medjutim ona ga ostavlja ubrzo posle. I u sred raspadanja dolazi mu necak u posetu i moli ga da ga nauchi kako da muva ribe i da mu pomogne da jebe jer je nevin. Onda ide najbolji deo filma kad izadju u grad uveche, gde se ispostavlja da je mali magnet za ribe dok matori sve upropastava. Sjajan film sa psiholoshkog i socioloshkog aspekta. Da li neko zna kako se zove?

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

http://www.imdb.com/title/tt0116477/

ekranizacija hamleta iz '96, sa kenetom branom kao rezhiserom i glavnim glumcem

upravo se daje na studio B, da sam znao ranije, stavio bih u heads up

sjajan film po meni. sjajna glumachka postava i dosta energije i ljubavi prema delu ulozheno u ceo projekat.

pogledajte kad stignete obavezno

Link to comment
Share on other sites

The house of the spirits. Jeremy Irons, Meril Strip, Antonio Banderas, Glen Close, Vinona Rider...

Nije los film, ne toliko zbog radnje koliko zbog kvalitetnih glumaca koji su dobro odradili posao. Posebno uzbudjujuca scena kada Irons na konju juri indijanku da bi je posle silovao. :)

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Crank http://www.imdb.com/title/tt0479884/ - malo izlizana tema (po meni), ali nikako dosadan film, sa mnogo interesantnih momenata. Jason Statham kao i obichno odlichan za ovakve uloge :)

Borat http://www.imdb.com/title/tt0443453/ - uh... ne znam shta da mislim o ovom filmu. Sa jedne strane totalno debilan, sa druge strane ima dosta satirichnih momenata. Meni se ne svidja, u osnovnom zbog toga shto su napljuvali Kazahstan koji je realno veoma cool zemlja.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

nabavio sam crtani 200px-Darkwaterlogo.jpg pa se sad trujem sa tim.

kako je jebeno do jaja!!!

JARRRRR :)

edit: sad sam se skenjao :(

Due to expensive production costs and failing to meet the airdates, the series was never completed, ending abruptly after 21 episodes with only eight of the thirteen Treasures collected.

k'vragu!!!

Edited by Jokerman

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...