Jump to content

pricajte.


Highl1

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ruku na srce,ono spasavanje aviona je odlicno uradjeno,a i posle toliko filmova ,'de su specijalni efekti u centru paznje,ovo je prijatna promena...ipak mi je kol'ko-tol'ko drzao paznju i bez mega giga fajtova na sve strane...a klinja je najjaci,pada hedshot klavirom odma [:D]

Sad sam pogledao Clerks 2 ,znaci eeeextra [:D] preporuka fkors

moram nekako da nadjem 1. deo.

:-)

Link to comment
Share on other sites

betmen begins je najbolji film po stripu. ikada

vrd! ;o)

http://www.imdb.com/title/tt0468569/

a ovo ce tek da valja :)

o tome sam i prichao, singerov sups 2 vs nolanovog batsa 2 = no contest no brainer =o)

a igz...postovanje brandovih SVIH ulga meni dodje ko slepo postovanje svega sto je lorens olivije radio = apsolutno pogreshno jer nije sve tako dobro kao neke od stvari...pogotovo pod stare dane brandova "mrtva faca" je mnogo ceshtje mogla da se vidi po raznim filmovima...ne govorim o metodu glume i spremanja za ulgu...govorim o tome da je finalni rezultat njegove glume bio ispod proseka...da ne govorimo poredjenju sa ranijim energichnijim radovima...a njegova tuzhba oko tog footagea za originalnog supermena je posebna pricha... =o)

Link to comment
Share on other sites

betmen begins je najbolji film po stripu. ikada

http://www.imdb.com/title/tt0468569/

a ovo ce tek da valja :)

hahahahaha do jajaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! nadao sam se da je istina! sad znam da je istina!!! tooooooo!!!

http://www.imdb.com/name/nm0005132/

samo mi je nekako ovaj lik chudan da mi glumi dzokera... suvise ima neku mirnu facu... treba da bude mrsaviji i sjebaniji... ali opet shminka chini chuda ... moram da reziseru posaljem jedna osmeh :)

edit: el se zna koliko ce biti jos delova batmana?

koliko se meni cini oni su odlucili da naprave sve ispocetka, tj da izbrisu iz istorije tuge kao sto su batman 3 i 4, kec i dvojka su dobri ali cini mi se da ce sve ispocetka... da vidimo

1. deo ra's al gul, szatsz i scarecrow

2. deo koliko ja cenim samo joker, stvaranje two face-a(harvi dent) i ponovo pojavljivanje ra's-a sa njegovom tjerkicom

ko nam ostaje?

riddler, killer croc, clayface, mr frease, catwoman,bane, poison ivy. i jos ne zaboravimo da nisu nasli scarcrow-a

uzgled receno ste primetili...

u ranijim delovima uglavom je batman "ubijao" negativce, mislim vidi se les u prvom delu, vidi se les u drugom delu, vidi se les two face-a u trecem i vidi se bane-ov u cetvrtom...

sada se ne vidi ni jedan, jer scarecrow je preziveo i "pobegao" a ra's je "umro", ali ce se pojaviti u nekom od sledecih delova siguran sam...

samo se pitam hoce li ostati dosledni stripu da ne ubijaju negativce....

Edited by Jokerman

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Uh Betmen me je realno smorio... I glupo mi je shto ponovo rade Betmena i Jokera. Hocu vishe Spajdermena i Supermena. Batman Begins nije losh film, ali je nekako zbrzan. Superman Returns mi nije bio dosadan, samo sam ochekivao vishe akcije. Mislim da ce sledeci Supermen da bude dobar, samo da ga ne zaseru...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam dva trejlera, hold your ground boyz!

Transformersi

Razocarao me trejler, nadao sam se da ce biti nesto, ali ono crvc Milojka prdne snajka.

Prison Break

Uh, uh, ne znam sta da kazem, izgleda da nece biti losa sezona, sad ih juri neki FBI agent, ili US Marshal ili nesto slicno, ali novi lik potpuno, poznat glumac, al da me ubijete ne mogu da se setim imena.

Oba ova trejlera i jos 30 komada, bice u novom RUSH!-u.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Hmm,owen je fantastican glumac,tripujes se:)...a i gledao sam taj film pre jedno 3 nedelje skroz je ok.

Danas sam odgledao i ja Clerkse nove i pocelo je sporo i ne narocito zanimljivo a i kraj je zbrzan ali zato sve izmedju je cisto zlato.Lik koji glumi Elijasa je zasluzio oskara,covek je urnebesan:)) Nisu cak toliko ni zanimljive i smesne situacije koliko su smesni dijalozi i grimase. 8/10

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

' date='Aug 9 2006, 11:30' post='848276']

Odgledao sam dva trejlera, hold your ground boyz!

Transformersi

Razocarao me trejler, nadao sam se da ce biti nesto, ali ono crvc Milojka prdne snajka.

Prison Break

Uh, uh, ne znam sta da kazem, izgleda da nece biti losa sezona, sad ih juri neki FBI agent, ili US Marshal ili nesto slicno, ali novi lik potpuno, poznat glumac, al da me ubijete ne mogu da se setim imena.

Oba ova trejlera i jos 30 komada, bice u novom RUSH!-u.

tnx za tipove bole, odgledah oba

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

gledao ghost in the shell seriju .. ko voli filosofsku kulturnu akcionu cyber mangu toplo preporucujem :) ala sam je klasifikovao svaka mi cast ;)

Never underestimate the power of human stupidity. Robert A. Heinlein

God is subtle but he is not malicious. Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

olololo :)

krenuo da gledam lajsens tu kill dzejms bonda...al problem je u to me sho sam juche tretji put nastavljao da ga gledam (uvek neshto iskrsne) ... a nisam ga gledao ima xx dina :)

( [;)] )...

Everybody's got a right to be a sucker once.

Link to comment
Share on other sites

SAW 2

Dobar ko i prvi deo.Uvek su me horori smarali ali dobro ovaj nije standard tipa Doso raspust na koledzu svi otsili u neku vikendicu de nema nikog da mogu na miru da se j.... sve izgleda odlicno i onda dolazi neki sa maskom i pocinje da kolje

Testera je mnogo visi nivo

Edited by weasel
Link to comment
Share on other sites

Gledao sam :

Pirates of The Caribbean II

Odlican film,mnogo bolji i kako da kazem...zreliji od prvog dela.Depp pokazuje jos jednom zasto je jedan od najboljih glumaca Holivuda.Zanimljiva prica,dosta mracniji likovi nego u prvom delu itd itd 8.5/10

Slither

Ovaj film me zainteresovao posto sam citao neke opise i hvalospeve po netu da je ''najbolji horor/(komedija?) krs (B) produkcije u poslednjih desetak godina''.Istina je da film jeste krs ali ne u pozitivnom smislu.Tu i tamo se provuce neka dobra ideja i efekat ali u sustini sve u filmu je vec vidjeno. 5/10

Ps.Ako neko zeli da odgleda mnogo dobar horor preporucujem Karpenterov In The Mouth Of Madness.Najbolji opis filma bi bio : disturbing :D

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Elem da pochnem

girl next door

devojkaizsusedstva.jpg

Klasik tinejdz muvi. Ali gledljiv :)

Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby

talladega_nights.jpg

Standardna americhka retardirana komedija. Ali ima par dobrih fora koje drze gledaoca :)

Za sad se trazi prevod za miami vice i novi pirates of caribian. Poshto toliko nerazumno prichaju da je barem meni smor gledati film :)

Ko ima .sub file nek mi baci na pm

Edited by stalja_
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...