Jump to content

pricajte.


Highl1

Recommended Posts

jao ja sam tu propast gledao u bioskopu.. damn

doesn't get any worse than that

ja sam josh iscimao brda ljudi da gledamo.. tuga

chuo sam da je dobar i onaj navijachki film sa frodom (Green County ili tako neshto)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

gledam svaki dan filmove, ponekad i par komada ali evo shta sam gledao odlichno i preporuchljivo u ovih par dana..

25th Hour

odlichan film, shta vishe retji sem da ed norton glumi - nishta mi drugo ne treba ali film je stvarno jak. pored ed-a i spike-a kao rezisera odlichne uloge su odradili i hoffman, brian cox i pepper a inache film ima par scena koje bih uvrstio u sam vrh filmske umetnosti.

Lost in Translation

upravo sam zavrshio gledanje ovog masterpieca, po xx-ti put (iskreno, prestao sam da brojim posle 20. gledanja) - kapiram da sam ga od njegove premijere u panchevu odgledao oko 60-70 puta.

Schindler's List

najbolji ww2 film ikada snimljen koj ima najupechatljivijeg, najiskrenijeg i najbolje odglumljenog negativca on board - amona.. to jest ralpha! ovaj film je ono tipa gledali ste ga i uzivali u filmskoj umetnosti, osim ako niste bili celog zivota zatocheni na sibiru sa polarnim medvedima i fokama.

Memento

gledao ga, opet, po oko sedmi put - po sedmi put uzivao i osetjao se kao da ga gledam prvi put. zbog ovog filma sve vishe i vishe gotivim pantoliana (tedija). josh jedan, ni vishe a ni manje, masterpiece!

Requiem for a Dream

jennifer connelly, clint mansell & ellen burstyn = orgazam!

hmmm kada bolje razmislim ovo sam gledao samo u poslednja dva dana.. blah.

Link to comment
Share on other sites

chuo sam da je dobar i onaj navijachki film sa frodom (Green County ili tako neshto)

Green Street: Hooligans

Mada nesto nisam uveren u kvalitet istog. Skinucu svejedno, pa cu videti.

Ni na jednom torrentu ne mogu da nadjem film I.D.

Radi se o pandurima koji ulaze undercover u navijacku grupu, ali jednoga "feeling" malo vise ponese... Film je keva za ostale "hool" filmove, pa i za FF.

Moracu da potrazim preko DC++.

Link to comment
Share on other sites

Gluplji film ne pamtim da sam gledala. Ima ogavne fore

Eh sad...bas ga pretera...

Jeste da ima malo gross out delova, ali ipak ima neki smek za razliku od gluposti tipa American Pie, Road Trip i slicnih teenage sranja. Ovo je bas tipicni Ben Stiler koji se u svakom filmu maximalno ponizava i glupira, ali sa nekim svojim "stilom". Daleeeeeko od toga da je film vrhunac filmske umetnosti ili humora, ali mislim da preterujes sa kritikom. [;)]

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Eh sad...bas ga pretera...

Jeste da ima malo gross out delova, ali ipak ima neki smek za razliku od gluposti tipa American Pie, Road Trip i slicnih teenage sranja. Ovo je bas tipicni Ben Stiler koji se u svakom filmu maximalno ponizava i glupira, ali sa nekim svojim "stilom". Daleeeeeko od toga da je film vrhunac filmske umetnosti ili humora, ali mislim da preterujes sa kritikom. [;)]

nekako su mi Ben Stiller i Adam Sandler bili direktna konkurencija. Sendlerovi filmovi su mi definitivno bolji, stiller mi je previshe apstraktan i kilav, kao i njegov humor (ali ima dobrih fora, poput prskanja benzinom u zulenderu i fora sa mudima u Mary)

Link to comment
Share on other sites

Mary je apsolutno tipichni film brace Farrely, jednostavno malo ischacheniji i siroviji humor nego sto bi chovek ochekivao...a "tipichan" Stiller je vishe Zoolander ili Dodgeball...

Po meni humor nije toliko iscasen pogotovo uzimajuci u obzir najezdu gross out filmova poslednjih godina ali dobro...a ne vidim sto je ovo toliko razlicito od drugih Stillerovih filmova tipa Meet the Fockers / Parents gde je princip glupiranja / humora vrlo slican. Dodgeball jeste malo drugaciji ali sve je to tu negde na istom / slicnom nivou.

nekako su mi Ben Stiller i Adam Sandler bili direktna konkurencija. Sendlerovi filmovi su mi definitivno bolji, stiller mi je previshe apstraktan i kilav...

Kod mene je bas obrnuta situacija...Stiller mi je nekako bolji lik za komedije...sta znam...nekako mi je smesnije kad se on glupira nego Sandler, mada Sandler naravno ima dosta dobrih tripova i filmova. Stvar ukusa.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...