Jump to content

My Name Is Earl


bolkonski

Recommended Posts

chuo sam da je gledana serjia ali sam se nesto oladio od gledanja stvari prvi...kad dodje doshlo je =o)

a da ce doci doci ce jer je nbc u pitanju...ono suva komercijala, a poslednji su od velike 4ke pa daju za prosechne pare samo tako...=o)

besides upravo sam mom uskom krugu stvari koje gledam dodao Dead Zone...Piller i DS9 ekipa prema nekoj noveli Stivena Kinga napravili serijicu...simpa je...

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

odlichna serija - klasichni americhki white trash reshi da preokrene zhivot. pravi listu svih loshih stvari shto je uradio i krece da se iskupljuje za njih. jason lee :)

nije nikako 'klasichno americhko sranje', chak naprotiv - serija izvrce mnoge americhke stereotipe

Link to comment
Share on other sites

preneseno iz vecine madija od sledece nedelje: "Mladic poznat po ulicama Pancheva pod nadimkom "ex1|e" nadjen prebijen i evidentno sexualno zlostavljan u jarku pored zeleznichke stanice. Policija traga za mogucim pochiniocima, a glavni trag je svezha tetovazha na straznjici pretuchenog momka koja pishe: "Bole wUz here!" Obavestavacemo vas o daljem toku istrage. Prijatno"

Link to comment
Share on other sites

preneseno iz vecine madija od sledece nedelje: "Mladic poznat po ulicama Pancheva pod nadimkom "ex1|e" nadjen prebijen i evidentno sexualno zlostavljan u jarku pored zeleznichke stanice. Policija traga za mogucim pochiniocima, a glavni trag je svezha tetovazha na straznjici pretuchenog momka koja pishe: "Bole wUz here!" Obavestavacemo vas o daljem toku istrage. Prijatno"

ROFL

Inace sto se tice serije odgledo sam prvih 12 epizoda jos cim je izaslo. Onako, bas sto je reko lik, nije lose kad treba da se ubije dosada. Simpatican je taj debeli, uvek glumi debelog u tim srednjim filmovima, jos je ovde smrso dosta kakav je bio.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Valjda, ne znam, ovo do sad sto sam nabavio je 2 dvda sa po 24 epizode, i fino, ima titl (pozeljno kad ne mogu da budzim zvuk na zvucnicima kutji).

Ali retardirani Randy...haha, kakav kralj :P

edit: sad proverih..ima i treci serijal...moram...download...sad...

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

Katalina cura fina [:D]

Preterano dobra riba.

Treća sezona je dogurala veća na otprilike pola, mislima da ima i 14 ep. da se skine već.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

mergovana sva 3 Earl topica u jedan (lol boletov original je iz 2005te! =o))

mada ima mngo earl related postova u raznim topicima sa serijama sad to da ne chupam...evo ovo vam je sad official pa happy discussion =o)

inache, meni je serija i dalje na listi chekanja =o))

Link to comment
Share on other sites

treca sezona je ftw, barem za mene. Katalina je dobra ko lebac, mada se ni za Joy ne bih bunio

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

odgledah prve dve sezone pre par meseci.stajaznam,nije jedna od serija koju bih bas preporucio kao must see,al ono,moz da prodje par epizoda pred spavanje:)

meni je krebmen ubedljivo najjaci lik.jes rendi u pocetku bio zanimljiv,al je krebmen tolko jebeno kul,da mu niko nista ne moze:)a jason lee(jel samo meni lici na kruka?:))je car,u svakom filmu glumi cara:)

katalina>dzoj big tajm!

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

iam ja

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...