Jump to content

Klan RUR kombinezoni part 2


exile

Recommended Posts

Evo cisto da bude preglednije otvaram nov topic za ovo (nadam se da se Lucky ne ljuti), pa da glasamo i vidimo sta cemo...

Sad samo da izaberem neke po mom licnom ukusu i da okachim, posto ih ima bas bas PUNO , ne znam koji da stavim....

Evo par favorita:

1.jpg

2.jpg

2a.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Ima jos, ali prvo ocenite ove :)

Link to comment
Share on other sites

ja sam za most basic varijantu (to je valjda #1) sa džepovima na kukovima, jednim džepom na grudima i ojačanjima na kolenima, laktovima i između nogu (ne zbog jaja nego baš između nogu, tu hoće da pucaju stvari u kojima trčiš).. naravno, crna sa zupčanikom na grudima, rukavu i eventualno leđima :)

Link to comment
Share on other sites

drugi mi se jedino svidja, kompaktan je i ima ojachanja na kolenima

Pa imaju svi osim skroz belog i skroz crnog :) Meni je dobar drugi, zato sto ima zastitu za vrat i ovaj skroz beli zato sto mi deluje nekako deblji, pa se ocekuje da je bolja zastita.

Da napomenem :

ovo nije sasiveno tipa "imate taj i taj model pa birajte". Vi kazite sta biste zeleli, a kombinezone cete dobiti modifikovane po zelji.

'Ocu da cujem Luckyevo misljenje o ovome.

Dakle ako bih se ja pitao onda beli sa kragnom velicine kao kod drugog (ili kao kod skroz crvenog) u nekoj tamnoj boji: crna, tamno siva, tamno zelena...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

brate to dal' su slike gay ili ne to nas sad ne interesuje, gledamo samo kombinezone, tako da mani nas tvojih zapazanja.

pa iskomentarisao sam kombinezone..nemoj da si nadrkan molim te...

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

najaci je onaj ko INSPEKTOR KLUZOU!

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Meni se na primer svidja onaj drugi crveni, taj je skroz kul...

Elem, neka iznesu mishljenje samo oni koji igraju PB sa nama pliz, bez da ostali komentarishu, bespotrebno je ja mislim.

Kao sto XCain reche, ovo su samo tipovi neki, mi mozemo da biramo takve indentichne ili skroz drugachije , po nashoj zelji.

Ove slike su cisto da imamo u vidu neke stvari :)

Link to comment
Share on other sites

Jel si ti gej dechko? :) ok su...

pusti vodu kad izlazis iz wc-a

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Kao sto XCain reche, ovo su samo tipovi neki, mi mozemo da biramo takve indentichne ili skroz drugachije , po nashoj zelji.

Ove slike su cisto da imamo u vidu neke stvari :)

kao sto rekoh na prethodnom topiku

crne boje sa belim zupcanikom na levoj strani grudi (veci) i desnom rukavu (manji), sa ojacanjima na kolenima i laktovima, sa rajsfeslusom na nogavicama i cicak trakom na krajevima rukava i nogavica, sa dzepom da levoj nogavici.

+ ojacanja izmedju nogu, sto je kolega Ivan bio dobar da primeti

+ ojacanja za vrat, sto je kolega Zverko bio dobar da primeti.

Edited by Ignis Dei

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Iako nisam jos imao prilike da budem na RUR PB ali evo i ja (za svaki slucaj - mozda cu igrati nekad) da ostavim svoj predlog...

Kombinezon, ona prva opcija sa ojacanjima na kolenima, laktovima, izmedju nogu vratu...

+Prsluk koji nek bude od malo "trvdjeg" materijala tako da svaka kuglica koja ga pogodi mora da pukne (stvarno je frustrirajuce kad oplevis nekog sa 5 kuglica a ni jedna ne pukne). I prsluci treba da se odrade u dve razlicite boje.

Primer. igra se 8vs8 najcesce. Odradite 8 -plavih i 8-crvenih prsluka, koji mogu da se menjaju izmedju igraca (ne moraju biti skroz uski). Tako da mozete da radite permutacije timova kako god zelite.

Eto

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...