Jump to content

pricajte.


byp_

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kada sam vec kod tastaturi. Ladno sam prolio caj sa medom na tastaturi!! Ne verujem.... eee a imam je vec 6-7 godina... jeeeeee... i sad mi ne radi ni del ni inster pa ni 0 na numerickoj tastaturi izbosu se na svu srecu navatao sam nekog ortaka koji prodaje neke prestare IBM tastature pa cu to da pogledam :) smrc a bice mi tako zao da je promenim, pokusacu svim silama da je popravim...

Link to comment
Share on other sites

5 dan kako kuci samo spavam. ubice me ovo akcijanje. sinoc sam se ukok'o ko majka, a jutros sam ozbiljno razmisljao da ih zovem i da im kazem da me boli glava/ da sam dobio grip/ da sam se usinuo i da ne mogu da dodjem na posao...

ali evo me na poslu. i dalje ne mogu da se nakanim da radim. zato cu da ostanem do 6. jebiga...

kancelarijske zenke hoce samo mene da salju po kafu, kao kuvarice tebi brze spreme nego nama. "samo im se nasmesis". nije nego.

ove starije su sastavile i rednu listu za zenidbu mladih kolega. ove iz drugih kancelarija se raspituju, a ove nase su kao nasi agenti. "ne damo vam njega tako lako" - za ovog koji je na 1. mestu. srecom ja sam kao najmladji, pa kao ima vremena. poludecu...

sto se tice matematike, hejt prema svima koji je ne vole. mata je jedna od najvaznijih nauka. uveo bih je na sve fakultete, umesto jebene sociologije.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

5 dan kako kuci samo spavam. ubice me ovo akcijanje. sinoc sam se ukok'o ko majka, a jutros sam ozbiljno razmisljao da ih zovem i da im kazem da me boli glava/ da sam dobio grip/ da sam se usinuo i da ne mogu da dodjem na posao...
manje vina manje vina.evo ti enshto da se razonodish:)

deathsta.gif

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Rofl za garfilda, i rofl za deathstar =))

Drasko, hoces li ti jebati nesto sa tog posla? Znas, onako mucki, na kraju radnog dana, na fotokopir masini, pusenje u liftu, besno utrpavanje u dupe na stolu =)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

manje vina manje vina.evo ti enshto da se razonodish:)

hvala Cika Margi [:)]

Drasko, hoces li ti jebati nesto sa tog posla? Znas, onako mucki, na kraju radnog dana, na fotokopir masini, pusenje u liftu, besno utrpavanje u dupe na stolu =)

jos sam u procesu evaluacije kandidatkinja.

kad ga tako kazes, skoro mogu da se vidim u takvim situacijama. [:p][:D]

ah, besan seks u kancelariji...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ustao, pijem kaficu... sinoc igrao MTG. smorili se... narucivali posle neke karte preko neta kao kreteni...

danas moram da se otkinem od ucenja, sutra ispit... pa odma posle ispita vojna komisija za civilno sluzenje... al me makar boli patka, posle sutra sam free do decembra...

samo da docekam sutra nekih 13 h... ako bog da, onda cu biti uveliko komiran i bezbrizan [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

vozim kevu na selo.. jebi ga, ne mogu da pobegnem od te vozačke dužnosti, ko da je vojska..

pre toga ću za svaki slučaj da stučem jedan burek..

@kolega: šta vam od alata treba? ;)

@Ivan: LuxMate imash u desku za 1500 din , dok je logitech neshto skuplji [oko 2k dinara]

10x, taman mi je desk blizu..

Link to comment
Share on other sites

ustao pre 4 sata smorio se ko neka baba juce sam ceo dan prelezo u krevetu i sluso muziku tresla me temperatura,grlo me otkidalo a glava me ubijala pa sam se kljuko brufenima ko neki coman sva sreca pa mi je danas bolje ako da bog a i doktor sutra cu moci ici na rodjendan...

aj poz

zatravara1gi.gif

...alkohol je nocas moja precica do raja...

Link to comment
Share on other sites

@Ivan: Genius luxMate ili logitech ultra-x

Ova Logitech je bas fancy za taj fazon, ali sam ja vazda bio za ove jednostavnije varijante, uzmes lepo Logitech Deluxe keyboard i imas dobru tastaturu za 10 evra. U stvari to je najvise zbog toga sto ja ne volim ove sa kratkim hodom :)

jos sam u procesu evaluacije kandidatkinja.

kad ga tako kazes, skoro mogu da se vidim u takvim situacijama. [:p][:D]

ah, besan seks u kancelariji...

Ja imam problem sto samnom rade samo zene od 45+ godina. Ono sto je plus side tu jeste sto im katkad svracaju cerke u rasponu '79-'87 godiste, pa i da neki pos'o da se zavrsi [:D]

Sto se hejta oko mate tice, ja moram da bacim jos malo sto se tice toga jer imam ispit iz mate u subotu. Aj sad svi vi koji se ovde lozite kako je mata ok neka mi iz glave ovde dokazete Pikarovu teoremu o egzistenciji i jedinosti resenja i castim vas (to je jedna od laksih u vezi diferencijalnih jednacina).

@Topic: sedim na poslu i blejim u matu k'o tele, uspeo sa da spojim dve lose stvari.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

ja sad ucim.... ako neko pita...

prijavljujem se za odstrel... stoka kao ja ne treba da zivi.. samo nerviram druge... :\

FUUUCKKKK !!!!!!!!! jel to ja imam jebenu savest ?!?>@!!

ma ne.. to je samo trenutak slabosti...

omg ala serem.... najbolje bi mi bilo da legnem da spawam...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

zwerko, i ja polazem matematiku u nedelju, ali nemam diferencijalne....

btw malopre sam imao prepirku sa caletom oko toga da li cu i kada da se sisam. Ne kapiram kako neko ko je tokom 70tih imao led zeppelin frizuru, moze da mi "naredi" da se sisam i da mi kaze da lichim na chudoviste iz Crne lagune

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

da se ja pitam, ja bi muskarcima uveo zakon da moraju da se sisaju na vojnicke frizure. odnoso zatvorio i osiso bi sve muskarce koji imaju kosu duzu od 2 cm.... to nisu muskarci to su debili.. eto tako, sad sam reko! mrzim muskarce sa dugackom kosom! mrzim! aaaaa to nisu muskarci to su debili! svi mars na sisanje i licite na nesto! aaaa

Edited by darijan

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...