Jump to content

pricajte.


byp_

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja se smorih, u'vatila me ona kijavica, ili sta vec, pa se sad kljukam raznoraznim lekovima i preparatima cisto kako bih sto pre ozdravio. Bilo bi sjajno kada bi se to dogodilo do sutra, posto imam bas dosta obaveza, al' ko bi ga znao. Inace zavrsavam neke tekstove veceras, trebalo bi da time okoncham ciklus za ovaj mesec.

Link to comment
Share on other sites

@ Dreadnought: lol :)

@ topic: Vrnuo sam se sa fax-a totalno umoran kapiram da cu veceras ranije leci. Vec 48 sati kako mi ne radi aDSL... jeeeeeee...

menjali neke setinge, ni meni nije radio, zovi da pitas sta da promenis.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ciklus+mesec??? Laki, shta se to s tobom deshava? :)))))))))

Ih ... mislio sam da ce neko od novijalija pokupiti tako prostu priliku za prozivku, kad ono jedan od veterana u svakom pogledu. E deda deda :)

Evo stigoh kutji, sad ne znam sta bih pre ;)

Link to comment
Share on other sites

A za ove papane, koji pljuju matematiku i fiziku samo jedna stvar - to su dva najbolja predmeta koje imate prilike da učite tokom "školovanja". Ako vam oni predstavljaju problem, znači da vam korišćenje mozga ne ide od ruke, ne postoji ništa bolje za stimulisanje mozga.

Gluposti, to shto neko ne voli matematiku i fiziku ne znachi da je glup. Imam 2 i iz jednog i iz drugog, sve prepisujem. Jednostavno, uopshte me ne zanimaju. S druge strane, imam 5 iz dosta ostalih predmeta (filozofija, sociologija, ustav, engleski, istorija...)

Link to comment
Share on other sites

krenuo sam da napišem da su i meni gotivne istorija i geografija, al sam onda skontao da mi je SVE interesantno dok neko ne želi da mi proveri i oceni znanje..

inače, bio sam na toj večeri, i bio čašćen.. dobre njoke prave u platou..

ali sam zato upravo skontao da mi ne radi spejs na tastaturi, jebemti.. de ima da se kupi solidna tastatura za ok keš? preferiram ove sa kratkim hodom, a la laptop..

@ topic: Vrnuo sam se sa fax-a totalno umoran kapiram da cu veceras ranije leci. Vec 48 sati kako mi ne radi aDSL... jeeeeeee...

prebaci protokol na pppoe llc, ceo novi beograd su prebacivali na to sa pppoa..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...