Jump to content

pricajte.


byp_

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne zaboravimo da probamo cheshku travu. .

A u ceeeeskuuuuu ides. Kakav kriminal kakvi bakrachi, samo uzhivaj. Pazi na arape i ostale ortake da te ne zajebu kad menjash kesh, znaci obavezno juri menjacnice u kojima kazhu da nema provizije i bash to lepo tako pishe i slicno, jer mogu prilicno da te zeznu. Isto tako pazi i na banke, ni one nisu najbolja solucija kada menjas kesh. Nemoj da pijesh pivo i ostalo u pivarama/kaficima u strogom centru, idi samo koju ulicu levo/desno i nemas problema.

Gledam inace zvezdu, nije mi jasno kako je partizan trs'o 2:5, i razmisljam koliko glupih stvari sutra moram da uradim, dosao je jos jedan od onih dana u kojima cu se verovatno opet smoriti.

Link to comment
Share on other sites

BIo u skoli...posle u kgb...

dosao gajbi kad ono nindza kornjace...jooj bozhe zar i tu svetinju mi unistise...ocajne su ove nove kornjace..sve su nesto brze i opasne...'OCEMO PRAVE KORNJACE BRE!

Posle pratio tekme i izjebalae slavija za 6000 ali dobro

lol za glodare!!!

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

A u ceeeeskuuuuu ides. Kakav kriminal kakvi bakrachi, samo uzhivaj. Pazi na arape i ostale ortake da te ne zajebu kad menjash kesh, znaci obavezno juri menjacnice u kojima kazhu da nema provizije i bash to lepo tako pishe i slicno, jer mogu prilicno da te zeznu. Isto tako pazi i na banke, ni one nisu najbolja solucija kada menjas kesh. Nemoj da pijesh pivo i ostalo u pivarama/kaficima u strogom centru, idi samo koju ulicu levo/desno i nemas problema.

sto mu niko nije davao savete ranije... necemo ga nikada vise videti ovde... [:(]

btw, lucky..... sto ne u centru? bas me zanima nikad nisam bio tho. [:D]

a da, evo i savet za vas koji idete u Italiju... niposto bacati pare za pice po restoranima. Mozda je ovo sok za vas ali pice su im uzas at best. Jedinu dobru (a jeo sam u 10-12 restorana jeli smo u Pizi i to u restoranu gde radi neki nas covek.

Ali zato sladoled je dobar da se jede i kad niste gladni, samo trpaj u sebe. Kajaces se kad se vratis ako nisi mnogo (htedoh reci dovoljno ali nikad nije dovoljno) jeo sladoleda [:D]

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

proshla zvezda, prso partizan, ortaku doshao tiket pa je posle chastio u pivnici + kod lokija :)

ocena: dan uspeshan

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

A u ceeeeskuuuuu ides. Kakav kriminal kakvi bakrachi, samo uzhivaj. Pazi na arape i ostale ortake da te ne zajebu kad menjash kesh, znaci obavezno juri menjacnice u kojima kazhu da nema provizije i bash to lepo tako pishe i slicno, jer mogu prilicno da te zeznu. Isto tako pazi i na banke, ni one nisu najbolja solucija kada menjas kesh. Nemoj da pijesh pivo i ostalo u pivarama/kaficima u strogom centru, idi samo koju ulicu levo/desno i nemas problema.

Gledam inace zvezdu, nije mi jasno kako je partizan trs'o 2:5, i razmisljam koliko glupih stvari sutra moram da uradim, dosao je jos jedan od onih dana u kojima cu se verovatno opet smoriti.

Da, znam da su to sve samo priche. Bio sam pre 4 godine tamo i vishe manje znam kako je. To za proviziju je standardno gde god da putujesh, i samo chekaju da te izvataju. A shto se pica tiche, ne pijem...al ozbiljno [:D]. A shto se vutre tiche...[:)].

Zvezda 1-1, bolje nije moglo. Em je proshla, em sam ja dobio na kladzi, pa cu imati kesha i za Halucinogen i za Prodigy.

Happy sam :))

Sharky dobio na kladzi...kuda ide ovaj svet...[:D].

@topic: Zvezda proshla, jebeno sam srecan. Za Partizan stigla ranije Nova godina, pucaju petarde, opet sam srecan (manite me komentara tipa: navijaj za tim iz svoje zemlje ili tako neshto...), ko ih jebe, kad su prepotentni...palim za nekih 2 sata, srecan sam i zbog toga. S druge strane, nesrecan sam jer prvi put dolazi Hallucinogen ovde (ako se ne varam, a mislim da se ne varam) i ja ne idem.

Link to comment
Share on other sites

Da, znam da su to sve samo priche. Bio sam pre 4 godine tamo i vishe manje znam kako je. To za proviziju je standardno gde god da putujesh, i samo chekaju da te izvataju. A shto se pica tiche, ne pijem...al ozbiljno [:D]. A shto se vutre tiche...[:)].

Sharky dobio na kladzi...kuda ide ovaj svet...[:D].

@topic: Zvezda proshla, jebeno sam srecan. Za Partizan stigla ranije Nova godina, pucaju petarde, opet sam srecan (manite me komentara tipa: navijaj za tim iz svoje zemlje ili tako neshto...), ko ih jebe, kad su prepotentni...palim za nekih 2 sata, srecan sam i zbog toga. S druge strane, nesrecan sam jer prvi put dolazi Hallucinogen ovde (ako se ne varam, a mislim da se ne varam) i ja ne idem.

sharky je ukrao caletov tiket, nije se on kladio :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ja chitam bash sve [:D]. Najgotivniji topic. Nego, stize sad SMS od Highl1-ja, kaze: Pogledaj topic pricajte, i lepo se provedi na exu. Taman sam pomislio da me isprozivao neshto, ali za divno chudo preskochio me ovaj put, ipak je Sharky..................................................Sharky.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...