Jump to content

pricajte.


byp_

Recommended Posts

Razmisljao sam i danas da idem da vozim bajs, ali se plasim da krenem u takvu akciju jer ce sigurno da ponovo padne kisha cim se ja nakanim. Pored toga, danas sam posle dosta vremena spavao do 10h izjutra, i to tako da sam leg'o sinoc i spavao sve do tih 10h i probudio se u fazonu sirom otvorene oci, 10:00 stoji na satu ... kao u filmu covece. Onda sam se smorio na putu do grada jer je neka uzasna guzva bila, ono trole jedna iza druge, red, da ne verujes, al' sam zato dobio Lilly pamflet od novootvorene prodavnice prekoputa beogradjanke pa sam sav srecan. BTW, koliko se taj covek nafatirao para, pa to je nezdravo.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sad trazim svoju zdrastvenu, da bih otishao kod lekara (again), da vidim koji kurac me vishe ovo smara. Onda idem da se uputzam jer zivopisno neznam shta tju pre i shta sam se sve izdogovara sa ljudima...kurshlush.

Btw jel zna neko gde ima da se kupi Marlboro 100s meko pakovanje. Treba mi hitno danas ili sutra da pazarim pred ekskurziju?

Link to comment
Share on other sites

Za po' chuke dolaze da donesu mashinu za sechenje zidova.. matorci istripovali da oce arku izmedju dnevne i trpezarije.. jbg, sutra ce biti fani kad krenu da seku ;]

bright size life je da idem do grada da pokupim od ivana battlestar galactica hooray! ;]]]

Link to comment
Share on other sites

troolim...

igram kuglice.. veceras se vidjam sa ex... ima neki cudan 3p da cudemo drugari...

no can do such thing...

cini mi se da cu morati da engagujem g0ved0r mod... da postanem leader of all goveda's...

blah.. necu mislim o tome (as if :P)

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Bio u shkoli standardno. Sad se kao pakujem za ekskurziju (kojom sam smorio boga oca, jel`da...), nakupovao sam se hrane i svega. Krecem u 3:30 ujutru. Danas nam kao razredna davala generalne informacije...najjacha razrednina rechenica: "Tamo se bas dosta krade, i kriminal je na zavidnom nivou. Na primer, stoje ljudi ispred hotela i prodaju drogu, vrlo povoljno, i ne mozesh da ne kupish" [:D] Svi u komu...

Link to comment
Share on other sites

bio do faxa da upishem dinu, i smorio sam se, jer sam morao i sebi i ortaku da menjam pare, a u nashim do jaja bankama nemaju da ti isplate vishe od 100k dinara, tako da sam obishao jedno 4 banke dok sam zamenio sve pare. Posle na faxu nekih 15 papira da se popune, ugovori, dzha bu, i josh neka govna. Posle bio na nekom ruchku, ortak chastio jer mu je sestra diplomirala u Ukrajini na nekoj ekonomiji, pa posle do drugog ortaka da mu sredimo index, tj ubacimo moju sliku jer moram da mu polazem Programiranje 2 da ne bi pao godinu na etf-u.

Veceras naravno zabod u kaficu u kraju i gledanje zvezde, valjda cemo da prodjemo, nadam se, samo da Zenga stavi malog Trajkovica od prvog minuta. Posle toga pivnica verovatno, ko i svako veche posle tekme, samo se nadam da cemo da se radujemo,a ne da tugujemo :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...