Jump to content

Warrior vs Palamudin


Fillerco

Recommended Posts

Bas me zanima, kako sa warriorom uspete da pobedite paladina? Ono cudo nije normalno :) Iako sam manji lvl na Haum [27] borih se bas sinoc protiv palad [25] i nema sansi... Ne skine onoliko koliko ja skinem njemu al zato odmah stit i sve ispocetka a meni hp samo nestaje... Ja ne vidim nacina il je bar nenormalno tesko pobediti istog... :|

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Koristi disarm ... na neko vreme neces dobijati dmg.

Koristi Demo. shout da bi dobijao manji dmg.

Koristi kombinaciju Hamstering (ili Piercing Howl), pobegnes malo i onda intercept = daces dva udarca a neces dobiti ni jedan od njega, jer prvi je na pocetku stuna a paladinu se resetuje timer na oruziju.

Kad zagusti, proveri da nema Deep Wounds ili Rend i daj mu Intimidating Shout + odmah kreni da bacas bandages na sebe.

Naravno, uvek je mogucnost hamstering pobeci i bandages. Ili Nafarmuj Really Sticky Glue i baci to na njega, idi malo dalje i Bandages.

Sa svim ovim imas 40% sanse da prezivis [:D]

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Bas me zanima, kako sa warriorom uspete da pobedite paladina? Ono cudo nije normalno :) Iako sam manji lvl na Haum [27] borih se bas sinoc protiv palad [25] i nema sansi... Ne skine onoliko koliko ja skinem njemu al zato odmah stit i sve ispocetka a meni hp samo nestaje... Ja ne vidim nacina il je bar nenormalno tesko pobediti istog...  :|

Kada se on healuje preko stita, koristi bandage,ako pocne da se healuje bez stita prekidaj kako znas i umes. Ja imam warrior-a(tauren) lev 35. Ubio sam 3 paladina,svi su bili po 3 ili 4 lev iznad mene. Ako bas zagusti koristi retaliation...

-------------------------

WoW Server: soon to be updated...

Character: soon to be updated...

Link to comment
Share on other sites

@coll

E a gde ima da se nafarmuje taj Really Sticky Glue?Gde ima za Alliance a gde za Horde?

sry za offtopic

ako si Horde, moras svaki put da napravis novi char (najbolje troll ili orc), i da ga igras do lvl 5 kad dobijas ovaj quest (Sen Jin village). Uradsi quest, dobijes 10 komada really sticky glue, posaljes mainu i to je to. Obrises char, napravis novi i tako dalje :P

Ako si aliance onda neznam, nikad nisam igrao za ali :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

problem je shto kad ti ocesh bandages, ako je dobar, pala baci neki aoe ispod onog baloncica i prekine. Mora da se sve odigra bez greshke ako ocesh da ga dobijesh. Uglavnom smara. Disarm na vecim lvl-ima ne vredi, svi imaju one rukavice imune to disarm, a kasnije imaju josh jedne ako imaju dovoljno para za njih poshto se prave i epix su, isto daju imune to disarm.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

jedna od glavnih fora je da se dobro tajmuje execute .. znachi ako mozesh ono kad ti se otvori shansa za isti imash bar 40-50rage da mozesh da ga zavrshish to u kombinaciji sa stanom je jedini nachin .. jel svi idu na balonchic u poslednjem trenutku .. intercept i disarm (nisu te rukavice bash toliko popularne u smislu da ih toliko ima) kao shto reche coll .. to je to odprilike .. mada sve se svodi na to da te u pravom trenutku useru kritikali

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

kad baci balon bezi i bandage ili samo bezi ako krene da te juri a ti imas dosta helta... nije on tolka frka ako prodjes kroz jednu fazu klanja sa njim... ako si na pvp serveru procices je brzo i kad stignes do lvl 60 i nabacis dobar gear nema tog pala koji moze da te dobije bas tako... dobice te mozda ali ti si u prednosti tada.

mada mala frka kad on ima taj imunitet na disarm ali i tada mozes da ga deljes... i sto je najbitnije osecaces se dobro zato sto kao warr ti uvek dobijes pala na skill i sa stilom a on samo baloncice>heal>SoC>i ko zna koje jos smaracke stvari

i naravno na lvl 60 ti trebaju one sargarepice iz felwooda ko leba za pvp kao i za pve... bas sam gleadao ud warr lvl 60 koji dere ali bukvalno dere sve i uvek ima 20-40 sargarepica u steku... [;)]

Link to comment
Share on other sites

ako si Horde, moras svaki put da napravis novi char (najbolje troll ili orc), i da ga igras do lvl 5 kad dobijas ovaj quest (Sen Jin village). Uradsi quest, dobijes 10 komada really sticky glue, posaljes mainu i to je to. Obrises char, napravis novi i tako dalje :P

Ako si aliance onda neznam, nikad nisam igrao za ali :)

Sta je ? really sticky glue [8)]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

a mene zanima sto lupate u vezi sa "baloncicem". najbolje bi bilo da ga iskoristi cim krene u borbu... da da protivniku sansu... :D

elem, ja izasao iz bg-a, u ashenvale-u. lvl23 ja. malo tu izstrazujem, i aggro-ujem nekog lika lvl30, povucem jos neke, i naravno poginem. mrzi me da cekam, nego se ozivim, i, naravno, sick. odem do nekog kampa, tamo guard-ovi lvl23(sentinel) u tom dolazi lvl26 orc warrior. ja stanem u kamp i taunt-ujem ga, /rude, /spit, etc... on pridje, u tom jedan cuvar krene na njega, on ga pojede, ne oseti ga. meni negdeu to vreme istice sickness, i ja pocinjam da se borim sa njim. znaci POLA hp-a i POLA mane, bla bla, borimo se, meni ostaje 150hp-a, njemu 300, on jednom udari, ja iskoristim ALLMIGHTY LAY ON HANDS, ja pun hp-a, udarim ga jednom, on shvati sta se desava, vezuje me(verovatno sa tim sticky glue-om), ali ja onda radim HoJ, jos jedan udarac... i to je to... a pre neki dan sam solovao lvl38 mage-a i lvl41 warrior-a. ja sam bio lvl41 PALADIN!!!

tako da, nemojte lupati o paladinu...

Link to comment
Share on other sites

Hmm ja igram prot warra, znachi imam par talent poena na arms i sve ostalo na protection... Trenutno sam lvl 37 i do sada me ni jedan pala nije dobio, a da je moj lvl ili manji od mene...

charge, change stance (protection), stun, posle stuna disarm, udri udri udri, healing potion, revange, shield wall, udri udri udri, itd.. :D

ah da, nisam rekao da kada god on pokusha da castuje neshto radi shield bash (abort casting and silence 3 sec) ili stun ili revange (40% stun)...

Edited by ozyGY

All I've got... All I've got is insane...

Link to comment
Share on other sites

a mene zanima sto lupate u vezi sa "baloncicem". najbolje bi bilo da ga iskoristi cim krene u borbu... da da protivniku sansu... :D

elem, ja izasao iz bg-a, u ashenvale-u. lvl23 ja. malo tu izstrazujem, i aggro-ujem nekog lika lvl30, povucem jos neke, i naravno poginem. mrzi me da cekam, nego se ozivim, i, naravno, sick. odem do nekog kampa, tamo guard-ovi lvl23(sentinel) u tom dolazi lvl26 orc warrior. ja stanem u kamp i taunt-ujem ga, /rude, /spit, etc... on pridje, u tom jedan cuvar krene na njega, on ga pojede, ne oseti ga. meni negdeu to vreme istice sickness, i ja pocinjam da se borim sa njim. znaci POLA hp-a i POLA mane, bla bla, borimo se, meni ostaje 150hp-a, njemu 300, on jednom udari, ja iskoristim ALLMIGHTY LAY ON HANDS, ja pun hp-a, udarim ga jednom, on shvati sta se desava, vezuje me(verovatno sa tim sticky glue-om), ali ja onda radim HoJ, jos jedan udarac... i to je to... a pre neki dan sam solovao lvl38 mage-a i lvl41 warrior-a. ja sam bio lvl41 PALADIN!!!

tako da, nemojte lupati o paladinu...

Ovo je dovoljno da covek napravi sliku o tebi ...

btw, deckicu, nabaci lvl, nauci da igras pa tek onda mozes da se siris na forumu, jer ovo sto si napisao nije ni cak smesno ... prava si slika i prilika prosecnog teen loladina ;b

Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Ovo je dovoljno da covek napravi sliku o tebi ...

btw, deckicu, nabaci lvl, nauci da igras pa tek onda mozes da se siris na forumu, jer ovo sto si napisao nije ni cak smesno ... prava si slika i prilika prosecnog teen loladina ;b

Jeste noob hard core tek poceo da igra , jebiga kao sto rekoh greshi covek , ali nemoj da ga jebesh sigurno nije decko ... vecina starijih ljudi koje ja poznajem igraju palu ... ko zna znash kako se kaze sto si stariji sve vishe lichish na dete :) , sta god , on je sada nalozen i igra kao da nema zivot ( a i nema ~_~ ) a nije ni svestan koliko je to teze sa palom :P ( uopste ziveti od smora )

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Lol a sta vi svi kenjate liku da je klasicni loladin a vi ste svi veci nubovi od njega ....

sticky glue ? hamstring ? jeste culi mozda za blessing of freedom ? potrazite na thottu sta doticni radi ...

lol jaki ste mi vi ubice loladina .... sve heroj do heroja a peglate se sa mozgovima koji verovatno doticni skill nisu ni kupili ...

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ovo je dovoljno da covek napravi sliku o tebi ...

btw, deckicu, nabaci lvl, nauci da igras pa tek onda mozes da se siris na forumu, jer ovo sto si napisao nije ni cak smesno ... prava si slika i prilika prosecnog teen loladina ;b

ti mislis da samo likovi koji su "nabacili lvl" znaju da igraju? ne to samo govori o tome da oni igraju neko duze vreme...

jos nesto - ja se ne sirim po forumu. ja sam samo hteo da vidim vas stav o paladinu, a sada kada sam ga video, mislim da sam zazalio za ceo zivot.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam paladin i zadovoljan sam njim.

Bio mi je smor do jedno 20lvl-a, ali sve sto vise igram sa njim sve ga vise volim.

A sto se tice onih napisanih sranja po forumu kako pala koristi kombinaciju 3 spella, mozete to da okacite macku o rep.

Lepo se peglajte sa nekim dobrim palom pa cete videti.

Ovo sve sto citas po forumu su samo nagadjanja. Ja sam video ovog, ja sam se tukao sa ovim pa sam video sta radi. Sta ste bre videli sta ko radi.

Pa meni je pun action bar i sve spelove koristim. Znaci gomila kombinacija, samo treba probati.

Seal of command + Conv kidanje mozga, Hammer of Wrath (ako bilo ko padne na 30% gotov je i nema mu pomoci).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...