Jump to content

Koje serije?


OrthodoX

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cudi me da niko nije spomenuo...

neprevazideni Monty Python`s Flying Circus

btw ako nekom trebaju titlovi za doticni neka javi.

Ne mogu da verujem da sam jebeno zaboravio na najjacu seriju / show ikada...

Tri koplja iznad svih ostalih!!!

OMFG bas me je sramota kako se njih nisam setio...damn...

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Maki necemo se slozhiti oko IQ guessa Chrisa Rocka i Dave Chapellea, Rock je vishe mainstream, vishe prostachi i manje je hrabar i inventivan u svojim nastupima od Chapellea...a video sam neke od Rockovih "grubljih" stvari koje su tu nekgde kao chapelle...sad ko kopira koga ne znam ali lichno stichem utisak da je njegova komedija mnogo ogranichenija od chapellea...

Rock je u biznisu mnogo pre Chapellea, ono jebiga nastavio covek tamo gde Richard Prayor stao, ili tako nekako sam ja skontao. A oko dubine zaista ne znam, ono sto sam vido on Chapella, kao recimo internet skec, klinac sa rakom, im rich bitch ;), pa ono kad se voza kolima sa onim psiho crnjom sto ubija ljude, mislim ono, jes smesno al dubina je minimalac. Dok Chris ono ne boji se da kaze istinu, prica prostote katkad ali sa smislom, a ne ko Edi Murphy svaka druga 'motherfucker'

Ali dobro svako ima svoj ukus :)

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Jenna ... odlicno :) Ona ima talenta za glumu u "ozbiljnoj seriji" koliko daska na klozetskoj sholji :)

vec je neko rekao ali video sam da "neko" nije video pa reko da ponovim... nije jenna nego traci lords u drugom talasu..

elem od tih komicara meni se mnogo svidja i Dzim Keri, mada stvarno nemam pojma odakle vi skidate sve te stvari i kako ih nalazite. nisam gledao nista od Edi Marfija, Pabla Franciska, Robina Wilijamsa, Crisa Rocka i tog drugog baje...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...