Jump to content

Najlepse pivo....


Recommended Posts

Da, def su ceska najjaca kad se tamo piju, tada ni ne gledam koje je, sva su dobra. Neki favoriti su naravno Pilsner Urqell, moze Kozel s vremena na vreme, a i njihov Budweiser nije los. Mada, kad god sam zeljan dobrog piva okrenem se belgijskoj Steli Artois, moj favorit.

Uvalila mi sestra skoro i Coronu extra da probam, not bad at all.

btw. zar Bavaria nije Holandsko pivo?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Od domacih :

1. Lav (Premium)

2. Crni MB

3. Jelen

4. Svetli MB

Strana:

1.Amstel

2.Becks

3.Tuborg

4.Heiniken

PS: Drago mi je sto niko nije MB stavio na prvo mesto.NEZDRAV je i sa manjkom hmelja.Posebno svetli...

Never underestimate the predictability of stupidity!

'Ajde mala bubice, vreme je za pesmicuuu!

NOS.gif

TSsaradnik.jpg

Link to comment
Share on other sites

Najbolja piva koja sam ikada pio su Cheshka piva - Staropramen, Kozel, Budvar (sva su dobra) i pri tom treba napomenuti da pravo Cheshko pivo moze da se nadje samo u Cheshkoj i Slovachkoj

Eh kako su se na RHHu veselili mom dolazku kada znaju da im donosim gomile ceskih piva :))

Inace oko najboljeg smo se odavno slozhili da je Ginis, i eto, da ne prichamo vishe ;)

Link to comment
Share on other sites

1864 iz francuskih piva

1664 :)

Mnogo dobro pivo..

Ovde sam pio Kronenberg (onako .. mozhe da prodje) i neko Alzashko u maloj flashici .. Kida kakvo je ...

Stella Artois neje loshe ...

Heineken mi se u zadnje vreme ne svidja ni malo...

Kad dodjem u bg pijem shta mi se nadje ... MB je bzvz u zadnje vreme kad neko vec reche ..

Na moru sam se ojadio od tochenog :))

Link to comment
Share on other sites

Najbolje pivo koje sam pio u zivotu (a pio sam sve sto moze da se nadje kod nas)

je BUD.

Sa druge strane Budweiser je sranje zestoko, iako ga (valjda) pravi ista fabrika.

Mana je sto nije zastupljen kod nas.

Heineken je OK, ali je preskup, Bavaria za malo para je najbolje pivo sto se moze naci kod nas (47 din u podrumima pica), Tuborg iz Celareva je sasvim OK.

Najgore pivo koje sam pio u zivotu je Guiness, gorko precenjeno sranje!

Link to comment
Share on other sites

Sarajevsko!!!!!!!!! i naravno NIKSICKO najbolje pivo

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Najbolje pivo koje sam pio u zivotu (a pio sam sve sto moze da se nadje kod nas)

je BUD.

Sa druge strane Budweiser je sranje zestoko, iako ga (valjda) pravi ista fabrika.

Mana je sto nije zastupljen kod nas.

Koliko ja znam, Budweiser je originalno cesko pivo, a Bud je americka varijanta istog. I ne puni ga ista fabrika.

Link to comment
Share on other sites

kad smo vec kod ceskih piva jel' probao neko "Bernard"?

rec je o crnom pivu.donela mi ortakinja kad je bila u Brnu. ono je umetnost kako su ga napravili. po mom skromnom misljenu je ovo najbolje pivo (nisam jos probao Ginis, ali ne verujem ni da cu ga probati ovde, jer ovaj nas bajat Ginis i onaj u irskom pabu su nebo i sesir, tj. u ovom slucaju sesir i nebo).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...