Jump to content

Prijateljstvo i poverenje


Recommended Posts

Da li za tebe postoji pravi prijatelj? Da li je to osoba koja te nikad nije napustila, koja te zasmejava, bodri, navija za tebe, tapse ti po ramenu, hvali te u drustvu, pomaze ti u svakoj situaciji? Koliko imas pravih prijatelja?

Sad jedno mucnije pitanje: da li te je pravi prijatelj razocarao? Da li je nekad ucinio neku stvar za svoje dobro, iako je znao da ce ti ona zasmetati, mozda te i povrediti?

Konacno, da li vredi zrtvovati prijateljstvo zbog ljubavi? Da li vredi pociniti manje zla za vece dobro? Sta duze traje: ljubav ili prijateljstvo? I sta je vaznije?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Po meni su pravi prijatelji neshto zbog chega vredi zhiveti, i ne mogu nikako da zamislim zhivot bez njih.

A shto se tiche ovog ljubav/prijateljstvo chuda, nemam pojma, tema je PREVISHE DISKUTABILNA, i zavisi od situacije do situacije, samo znam da nikad ne bih birao izmedju ta dva, uvek postoje kompromisi.

Edited by Sharkywc3
Link to comment
Share on other sites

Prijateljstvo first. Nazalost, ja sam uvek taj koji stavlja prijateljstvo na prvo mesta, a mnogi koju su kod mene stavljeni na prvo mesto, ispred mene stavljaju gistro ljubav.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

pa.. kapiram da imam. Imam prijatelja koga znam evo vec... 21 godinu.. od rodjenja, zajedno smo prohodali cak, ziveli u istom kraju, ochevi su nam isli cak u isto odeljenje u osnovnoj...

i imam ortakinju koju poznajem nekih ... 14 godina, i nju bih nazvao prijateljicom.

inace... kapiram da je covek nesrecan ako nema ljubav i prijatelje (tj. ako ima samo jedno)

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

imam 2-3 bash bash ortaka

mislim da nikad ne treba zrtvovati prijateljstvo zbog ljubavi

prosli cetvrtak sam celo vece skupljao muda da pridjem devojci u koju sam inache zaljubljen, i bash kad sam hteo da joj pridjem ortak se pobio

naravno, bez razmisljanja sam skocio za ortaka...

Link to comment
Share on other sites

imam 2-3 bash bash ortaka

mislim da nikad ne treba zrtvovati prijateljstvo zbog ljubavi

prosli cetvrtak sam celo vece skupljao muda da pridjem devojci u koju sam inache zaljubljen, i bash kad sam hteo da joj pridjem ortak se pobio

naravno, bez razmisljanja sam skocio za ortaka...

u stvari to ti nije bio ni problem, jer nisi ni skupio muda da joj pridjesh chim ti je trebalo toliko :P a ovo je bio jako dobar excuse :D

Link to comment
Share on other sites

aaaarrrgggg imao sam drugaricu koja je bila SAVRSHENSTVO, sve sto si dobro spomenuo ona je to bila, kada mi je bila potrebna pomoc ona je tu, kada treba da me bodri ona je tu,kada treba nesto ona je tu itd!

Ali posto je starija od mene 1godinu imala sada i prijemni,shkola i nashla nekog starijeg dechka pa ni nema vremena za mene to prijateljstvo se izgubilo, dakle izabrala je ljubav i upoznala njegovo drushtvo itd...

:((((( aaa nedostaje mi

Link to comment
Share on other sites

da li je ok sto mi cale sere sto imam 2-3-4 OK DRUGARA koji me nece zajebavati , izdati , prodati , itd??? mislim kod mene u kraju se teshko ko moze naci...

...

imam i ja jos drugara ali ovih par su mi najvazniji ..

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

Imam par pravih prijatelja.... neke od njih nam preko 10 a neke skoro 10 godina.

Mislim da bi oni meni pomogli u svakoj situaciji, odnosno siguran sam u to a takodje sam siguran da bi i ja za njih sve ucinio.

Treba biti veran prijateljima ;)

I onda je mrmot...

[:D]

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...