Jump to content

dva filma


Recommended Posts

odgledah. sw epizoda 6 ima daleko najgluplji kraj od svih filmova a produkcije koje sam ja gledao(sem zavrshne mjuze koje to the eggs), dok sam ja ochekicao ne znam ni sam sha, ali nesho grandiozno, sve je ispalo prilichno bedno

sa druge str, o filmu monstrum sam chuo par loshih kritika i bez nekih velikih ochekivanja pocheo da gledam film, ali sam se do kraja odushevio. i kristina i sharliz rulaju samo tako, film generalno baca u bedak i jedan je od najboljih koji sam gledao u poslednje vreme.

pouka: NIKADA ne slushajte apsolutno NIKOGA kada vam prenosi utiske o filmu

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

odgledah. sw epizoda 6 ima daleko najgluplji kraj od svih filmova a produkcije koje sam ja gledao(sem zavrshne mjuze koje to the eggs), dok sam ja ochekicao ne znam ni sam sha, ali nesho grandiozno, sve je ispalo prilichno bedno

sa druge str, o filmu monstrum sam chuo par loshih kritika i bez nekih velikih ochekivanja pocheo da gledam film, ali sam se do kraja odushevio. i kristina i sharliz rulaju samo tako, film generalno baca u bedak i jedan je od najboljih koji sam gledao u poslednje vreme.

pouka: NIKADA ne slushajte apsolutno NIKOGA kada vam prenosi utiske o filmu

Jep, i upravo zato cu reci da sam RotJ za vikend pogledao po treci put u zadnjih 4-5 meseci (film jebe mame [^] ), a da je "Monstrum", meni, nevidjeno sranje. I eto, ona je kao kurvaaaaa, i ona tako ubiiiiije likaaaa, pa ih ubije josh nekolikooooooo, na kraju je uhvateeeee, 'ajde da je zalimo mnogo, shmrc... sob... snif, bash je sve to "heavy". Koja je poenta filma? Sigurno ne da zabavi. Da pouchi? Thou shalt not be a stupid whore-turned-prostitute that kills people? Vaaaaaaaaauuuu... I like, learned so much.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

ali ladno si ispljuvao SW 6

pa kolko ti imas godina 12???

godishte mi pishe u profilu, ako te zanima

ponosan sam da kazem da nikada nisam ogledao celu 1. triologiju do nedavnog emitovanja na rts. ne stavljam ja primedbe na specijalne efekte(zastarele) vetj na zavrshetak. samo je odsecheno

Jep, i upravo zato cu reci da sam RotJ za vikend pogledao po treci put u zadnjih 4-5 meseci (film jebe mame [^] ), a da je "Monstrum", meni, nevidjeno sranje. I eto, ona je kao kurvaaaaa, i ona tako ubiiiiije likaaaa, pa ih ubije josh nekolikooooooo, na kraju je uhvateeeee, 'ajde da je zalimo mnogo, shmrc... sob... snif, bash je sve to "heavy". Koja je poenta filma? Sigurno ne da zabavi. Da pouchi? Thou shalt not be a stupid whore-turned-prostitute that kills people? Vaaaaaaaaauuuu... I like, learned so much.

drame imaju za cilj da te skenjaju. ti sho si neosetljiv prema zenskim suzama to je tvoj problem, da je plakao shvarci dok mu zice vire iz nosa to bi te dirnulo u dushu:J

Nikada im necu oprostiti shto su onako "natovili" Sharliz! [:D]

ni ja

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

ponosan sam da kazem da nikada nisam ogledao celu 1. triologiju do nedavnog emitovanja na rts.

shto?

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

ok shto nisi gledao, ali shto si ponosan?

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Ja u principu nikada ne slusam savete drugih ljudi, posebno sto se tice filmova ili npr. muzike (koliko jos ljudi obozava kubrickovu odiseju, stanara od polanskog ili von trierov dogville ;))...Sve zajedno znam dvoje ljudi kojima verujem kad mi nesto preporuce...jednostavno ukusi su razliciti i tu ne vredi puno raspravljati...pogotovo ne na forumu... [;)]

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Koji cesh kurac na forumu ako ne da se raspravljash oko nebitnih stvari... [;)]

Ono sto sam hteo da kazem je da ne ocekujem da me neko ubedi u nesto sto se tice licnog ukusa (npr. neko da me ubedjuje da je Spiderman dobar film a ja mislim da je totalni shit). Isto tako ja ne ocekujem da ubedim nekoga u svoje misljenje (da je recimo Odiseja jedan od najgenijalnijih filmva ikada), jer se u vecini slucajeva ovde ne raspravlja o egzaktnim stvarima gde postoji samo jedna istina, nego ljudi iznose svoja misljenja u skladu sa sopstvenim nahodjenjem.

Naravno da forumi sluze za ovakve spike, izbacivanje negativne energije i frustracija, bacanje hejta itd [:D]

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

ja sam zasita mnogo ochekivao od mosntruma.. ali me je drzao nesto vise od pola sata.. posle sam ga gledao uz novine i net... bzvz film totalno sto pokazuje po xyz put koliko je oskar u stvari govno i dobra preporuka da od filma ne ochekujesh nista

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ono sto sam hteo da kazem je da ne ocekujem da me neko ubedi u nesto sto se tice licnog ukusa (npr. neko da me ubedjuje da je Spiderman dobar film a ja mislim da je totalni shit). Isto tako ja ne ocekujem da ubedim nekoga u svoje misljenje (da je recimo Odiseja jedan od najgenijalnijih filmva ikada), jer se u vecini slucajeva ovde ne raspravlja o egzaktnim stvarima gde postoji samo jedna istina, nego ljudi iznose svoja misljenja u skladu sa sopstvenim nahodjenjem.

Naravno da forumi sluze za ovakve spike, izbacivanje negativne energije i frustracija, bacanje hejta itd  [:D]

Ej ej! Spiderman je neochekvano dobar utrnjivach mozga, ako nishta drugo onda bi mogao da ga poshtujesh bar za to.

Link to comment
Share on other sites

Ej ej! Spiderman je neochekvano dobar utrnjivach mozga, ako nishta drugo onda bi mogao da ga poshtujesh bar za to.

ma brate...nothing but respect 4 spiderman...

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...