Jump to content

Zaljubio sam sem a jos uvek sam nevin :(


Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jel' ovo neki lik iz Deusa?

Ne verujem da je bilo ko iz deusa, vidish da je acc napravljen tek juche, a Igor bi postovao samo na vec postojecim accountima, ne bi se smarao oko pravljenja novih, ne mozhe nikog da izblamira tako.

Jedno mi samo nije jasno, koja to "lavchina" postuje neshto ovako na forumu...

Link to comment
Share on other sites

ajoj kakvih opicenih tema ovde ima:D

Ako je ona vec htela da "vodi ljubav" sa tobom a ti si je odbio onda je velika verovatnoca da te je vec provalila da si nevin!!!

Sta te briga jednom moras nauciti:) :D

p.s. mogo si barem da okacis sliku od devojke da vidimo jel ti se isplati gubiti nevinost:D:D

Link to comment
Share on other sites

Zabavljam se vec dugo (2 meseca) sa jednom devojcicom, i ona je pocela da insistira da vodimo ljubav, medjutim ja sam jos uvek nevin. Kako da to uradim, a da ona ne primeti moje neiskustvo?

Ma stvar sa prvim sex-om ti je ko sa generickim drajverima iz windows-a za graficku. Ono sve radi manje vise dobro samo nemas neke perverzije tipa AA ili AF :)))) Ako oces te dodatne "opcije" onda moras da "instaliras" prave dajvere :)

Link to comment
Share on other sites

e da stvarno je cool spavati sa nevinom... ono uzbudjenje na vrhuncu :) puf bre ispskao sam je celu od glave do pete :)))))))))

btw reci djevojci da ti je prvi put i bice ti superiska (njoj drago sto si joj to rekao tebo cool jer mozes da budes opusteniji)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...