Jump to content

Kada ste zadnji put uradili nesto po prvi put?


Recommended Posts

  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma znas koji je to rad, nema sansi da je prcnuo nijejednu od njih, jer bi posle ostale 64 komentarisale. Reci koji je to hejt. I nijedna nije htela s njim jer se pitala "jao, sta ce one 64 reci, od svih, ja sam ispala drolja i dala mu".

Tako da je G pio i drkao celo letovanje, jel tako tako je [:D]

majku mu, ovde pisemo sta smo radili nesto prvi put... a jel te ja sam prvu put prcnuo jako davno za veliki broj ljudi sa ovog foruma :)

jedno je sigurno drkao nisam :))

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

bio u spaniji, farmaceutska ekskurzija

bio u autobusu sa 65 devojaka :)

bio na plazi sa 65 devojaka

bio u barceloni sa 65 devojaka

pio pivo i tekilu sa 65 devojaka :P

pio bugarsku tekilu, pfuj

prvu put sam voajerisao sa novim dvogledom kupljenim u bugarskoj :))

prvu put sam postao stric

i tako ima toga dosta

planiram sa drugarom da odemo na voznju bajsevima po tari :)

omasio sam rafting ove godine a to sam bash bash zeleo

Bitno je da se sve devojke ostavio za sebe...a nas ko JeBe.....:D

don't grow up it's a trap

Link to comment
Share on other sites

Ne OVOLIKO. A da smo mogli da popijemo, mogli smo. Al recimo 6 piva i taj viski bih mogao. Nekad :)

Mudo bi popio sve to, zavario, i trazio jos litar tekile.

Margi bi popio svo pivo i trazio jos kikirikija.

Drasko bi popio samo viski i ouzo i rekao "ufffffffffff"

[roflmao]

al se nekad pilo bash [;)]

samo shto ja nikad nisam bio ljubitelj ouza .. suvishe slatko da bi se pilo u nekim vecim kolichinama da se ne peglira

a za sharkija aka nije me uhvatilo .. kolichina josh djenedjene al "nije me uhvatilo" je prajsless [roflmao]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

al se nekad pilo bash [;)]

samo shto ja nikad nisam bio ljubitelj ouza .. suvishe slatko da bi se pilo u nekim vecim kolichinama da se ne peglira

a za sharkija aka nije me uhvatilo .. kolichina josh djenedjene al "nije me uhvatilo" je prajsless [roflmao]

To je bilo na 18. rodjendanu naj ortakinje(zato i viski star 18 god, kupio joj je cale kad se rodila da se otvori za njen 18.), a posle sam otishao u MOJO(dan pre toga smo izashli za njen rodj, a tad je vodila ortakinje iz kraja, tako da je bila samo cirka i kucna zajebancija) i bio sam prilichno normalan, niko nije ni izvalio da sam pio dok nisam dunuo Crovax-u u facu, malo je falilo da se onesvesti :))

EDIT:Sharky aka Skoro_da_me_nije_uhvatilo

Edited by Sharkywc3
Link to comment
Share on other sites

I sad zbog toga treba da ti poverujemo?

I ja sam na 18. popio 12 litara votke.

Petokrake mi.

'el mi sad verujete?

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

jebote,koje su to lovacke price,brate,evo ovo mi 15pivo,e a jer znas ti da si moj najbolji drug,reci ko te dira da mu jebemo kevu...pffffffff...get real...svima vam verujem da mozete toliko da popijete,ali uz odredjene posledice zato ne kenjajte...jebote,ja se napijem ali jako retko,pa ne baronisem koliko sam popio...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja maksimalno koliko mogu da popijem za jedno veche je 3,5 litara piva

( testirano na moru imam svedoke 7 krigli od 0,50l :)))) )

Ili 1 litar tekile ...

5-6 puta odlazak u klonju ...

Sve vishe od toga je previshe ...

Edited by Atomic Pulse
Link to comment
Share on other sites

Ja ne lazem , mene od 2.5 L vopija bash fino uhvati da mi je do jaja , da djuskam i da ne brljavim.E sad kolko mogu da popijem , mogu bash puno , ali nije mi cilj da se napijem ko bulja odem u diskoteku i naslonim se na zvucnik i spavam (ko jedan moj drug).

I naravno smatram da je mnogo vetji plus ako se napijesh od malo nego da ti treba brdo pitja to ti je i zdravija varijanta (ako se moze tako retji)...

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

Ne OVOLIKO. A da smo mogli da popijemo, mogli smo. Al recimo 6 piva i taj viski bih mogao. Nekad :)

Mudo bi popio sve to, zavario, i trazio jos litar tekile.

Margi bi popio svo pivo i trazio jos kikirikija.

Drasko bi popio samo viski i ouzo i rekao "ufffffffffff"

[roflmao]

i seo u kola...

uzo rula. [:)]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

da vidimo....

1. Bio u Parizu na ekskurziji.I Bechu (usput)

2. Jurio sa ortacima neke francuze koji su digli torbu nekoj devojci po parizu i posle ih unezverili...Pariz pun lutalica i lopova. (u odredjenim kvartovima)...

3. Bio na Ajfelovoj kuli (znaci kako je do jaja), bio u Luvru, bio u Versaju, bio uglavnom na svim znamenitostima.

4. Prvi put probao francusko vino od 60 e flasa, i to sve kulturno donese da probas itd....

5. Pio u najskupljem kaficu u Parizu 5 eura 0.2 flasa koka kole....

6. Prvi put... sam video Moulin Rouge [:D].

7. Prvi put sam u zivotu prozborio francuski i zapravo pricao sa nekim na francuskom (da ne racunamo mikrofone itd)

8. Hmmm nisam jako dugo pio veliku kolicinu alkohola.... Cak ni u Parizu nisam nista preterao fazon samo da se upustim itd.

9. Izvalio sam da lupam gluposti dok spavam!!!!11oneoeneleven... I to mi je ghost rekao -.- kasnije me je buraz snimio kao dokaz...

bah dodacu ako ima jos nesto mada mislim da sam dosta toga odradio za ovu godinu

Edit: DA JEBOTE kako sam mogao da zaboravim bio u Diznilendu na SVIM voznjama osim u kuci straha i to fazon jurimo da stignemo i na to, i ortakinja zove na mob de ste sta radite kasnite kurac palac... ja se smorio a rece mi ortak da je tamo do jaja.

Edited by Mare

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

mislim da je top otishao u potpuno pogreshnom smeru.jel neko uradio neshto skoro za shta je trebalo biti lichnost, skupiti malo muda ili tako neshto, mislim putovanja po parizu, londonu,shpaniji, obilazak diznilenda(ftw),rafailovica, voznja pedaline... nije neshto shto ce vas ubiti.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Edit: DA JEBOTE kako sam mogao da zaboravim bio u Diznilendu na SVIM voznjama osim u kuci straha i to fazon jurimo da stignemo i na to, i ortakinja zove na mob de ste sta radite kasnite kurac palac... ja se smorio a rece mi ortak da je tamo do jaja.

Nishta nisi propustio ...

Bio ja sa mladjom shvecom ... Ja izvaljivao neke gluposti .. Vrishtali smo od smeha .. Mada je onako istripovano .. Ali nije strashno ..

Link to comment
Share on other sites

Kuca straha u Diznilendu je definitivno najbolja u kojoj sam bio (jer su sve ostale krsh jel`da). Fora sa ulaskom je najjacha. Ulazish i shetash pored strashnih slika (i svi pomisle, koji krsh, necemo chak ni da se vozimo), i onda kao idesh u sledecu sobu, koja je ustvari lift, koji pada, vrishti, trese se, etc...i onda ulazish u neke fotelje. Mislim, lepo je uradjeno, ali samo znanje da je to ustvari atrakcija ti je prepreka da se uplashish. Diznilend ftw, onaj Roler Coaster u mraku je definitivno najbolji, i trchali smo od 22 do 23 samo u krug i vozili se, jebiga, neizivljeni. Nego, pre 10 dana sam po prvi put vozio skuter na vodi, i mnogo je dobar osecaj.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...