Jump to content

Sexualne igrarije


Recommended Posts

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ljudi cesto mesaju strast sa ljubavlju, mada one nekad idu ruku pod ruku.

ljubav je jedna prica, i u nju sad ne bih ulazio.

ali, strast je nesto sasvim drugo. ljudi u strasti su u stanju da urade svasta. i ne samo u seksu. sve se svodi na individualnost svakog pojedinca.

ergo*, seckanjem (a ima jos elemenata bloodplay-a) prilikom seksa se ne dokazuje ljubav, vec poverenje i lojalnost (koji jesu delovi ljubavi, ali su ovde iskazani kroz strast prilikom seksa).

*volim ovaj latinski. [:)] mnogo... [:)]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ama šta ste ga napali, ako to odgovara njemu i njegovoj ribi, šta vas boli kurac uopšte? live and let live..

UBR, likovi koji su devijantni da bi mogli da pričaju da su devijantni* se upravo ovakvim napadima i doje.. vidite, mene svi napadaju, niko me ne kapira, ja sam društveni otpadnik, mnogo sam kul..

* - ne kažem da je pesma takav.

Link to comment
Share on other sites

@Iguana: Mislim, ko si ti da analiziras bilo ciju ljbavnu (pa i bilo kakvu drugu vezu). Ako se meni svidja da se sechem s devojkom, onda to radim zbog toga, a ne da bih joj dokazao da je volim ili da bih izmerio poverenje ili lojalnost. Ako se tebi svidja da vodis devojku u biskop, na adu , na bazen.. radi to, ja nemam nista protiv i ne mislim nista lose o tome. Ali ja eto volim mozda da se seckam s devojkom, i da jedno drugom lizemo krv/rane. (a nije da to radim svaki dan, cak naprotiv, mnogo retko). Tema je o seksualnim igrarijama, i ja sam odgovorio. Zivi i pusti druge da zive.

@Longleyy: Mozda si ti skapirao da je bloodplay neka metalska igra ili nesto slicno (ili da sam ja metalac), a veruj mi ... daleko sam od toga sto vecina ljudi naziva metalcem.

@Ignis Dei: Slozio bih se u potpunosti, ali i dalje tvrdim da to radim iz zabave.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

da se razumemo, ja bih rado probao tudju krv jerbo me strashno zanima kakav je ukus/osetjaj..

Pa znas kako ... negativna je mnogo ukusnija od pozitivne krvne grupe, jer pozitiv zna nekako da rezi ... Daleko je najukusnija AB, nekako je puna, i ima i po malo od A i od B ... Nulta je bas slaba, to je vise kao dijet krv, a A i B su ti na fazon Max i Lite, u skladu sa onim sta ti se vise pije tih dana.

Ozbiljno, nikad nisi probao na neki nachin krv (svoju) ? Ono, isti je ukus i tudje, manje vishe :)

Link to comment
Share on other sites

Pa znas kako ... negativna je mnogo ukusnija od pozitivne krvne grupe, jer pozitiv zna nekako da rezi ... Daleko je najukusnija AB, nekako je puna, i ima i po malo od A i od B ... Nulta je bas slaba, to je vise kao dijet krv, a A i B su ti na fazon Max i Lite, u skladu sa onim sta ti se vise pije tih dana.

[vampir]

Koji si ti kralj! [king]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...