Jump to content

Sexualne igrarije


Recommended Posts

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nego bolje pitanje Jesu li vas cale , keva, brat sestra itd itd ikada zatekli u jebanju i kako ste vi reagovali a kako devojka?????????

to me je podestilo na onu prichu (mnogo je bolje kad se pricha uzivo):

tip i riba se dovatili josh u liftu, ulaze na gajbu, ovaj je baca na pod i pada cepanje odmah u hodniku .. posle 10 minuta ulaze mu cale i kewa, riba ga potapshe po ramenu "e evo su ti matorci", a on zatvorenih ochiju u punom naboju "lazi me, lazi me"

[roflmao]

nemam ja para za TAKVU kurvu... [:p]

shta nemash 50e, pa lepo je kachio lale onaj cenovnik gde riba kaze "da vas tucam vibratorima za 50e, kurpulentna crnka grudi 8mica" [roflmao]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Ljudi samo cekam Kojota da da izjave tipa:"Ja drzim za ruku ribu koja kenja u njivi i smrce kako me je razocarala. Onda se okliznula o govno..."

Trazio sam od Koleta pojasnjenje za ovo, nije bre bas tako strasno kao sto ti pricas...

Ja sam sa 14 gadjao ljude vodenim bombama sa zgrade

E i ja sam [:D]

Sto se egzibicija tice nisam ja taj tip, najvise je bilo kad sam na nekoj zurci se povatao sa nekom ribom na sred sobe, a bio sam malo cirke pa mi bilo cudno sto me ona nesto vuce u drugu sobu da bih tek onda skapirao deset ljudi koji okolo skandiraju i navijaju [:)]

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

ne zovu te dzabe zwer [;)]

shta nemash 50e, pa lepo je kachio lale onaj cenovnik gde riba kaze "da vas tucam vibratorima za 50e, kurpulentna crnka grudi 8mica"

[roflmao]

jos ako je u nazi fazonu, sa kajisevima i bicevima...

Edited by Ignis Dei

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

samo jednom mi kewa uletela u sobu... par minuta pre kresa... i ono.. naravno nista posle toga :\

ja sam iskulirao naravno, bilo mi smesno.. devojka se pogubila.. ostala kod mene do 4 izjutra... nije smela da izadje iz sobe [roflmao]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

moja najveca exibicija je bila na jednom partyju mi se digla onako muski kita jer je pored mene sedela bas bruka riba, i ono, koliko god da sam se trudio da se ne primeti, ona je provalila, i sa osmehom spustila ruku ... best handjob ever :)

mada, jedini problem je bio sto je to provalilo xyz ljudi okolo, mada meni je bilo svejedno, jer sam bio pod uticajem "opstenarodnopopularnog" picenceta :)

Aj na tome se i zavrsilo, imao sam 19 godina :)

au bedaka.. mislim bedak kada ti se digne svaki put kada vidish dobru ribu =).

ja nemam tih problema, meni je uvek polu-dignut! ;p

Link to comment
Share on other sites

To znaci da si zdrav, idi upotrebi ga, nece vecno stajati uspravno ;)

Ja sam sa 14 gadjao ljude vodenim bombama sa zgrade

Malo je OT, al sad sam se setio sheme kad mi je deda doneo sa sela par gajbica grozdja, kajsija, i neke lubenaje. To je tako stajalo na terasi, i kiselilo se od sunca (nije se sve stiglo pojesti, jel da), te sam krenuo da gadjam prolaznike grozdjem...one koji me malo vise nerviraju kajsijama, a jednom prilikom sam se posvadjao sa ortakom koji je bio kod mene, pa sam mu sunuo lubenaju kad je izlazio iz zgrade. Srecom, promasio sam :)

Iste godine sam imao prvo seksualno iskustvo sa rupom u dedinoj lubenici.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Im'o sam 4 godine, tako da je otpilike bila moje velicine. Nasvrsavao sam se po celoj lubenici. A slusao sam Rokere s Moravu.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

najaca fora sa savatavanjem je bila

jos sredinom prosloga veka ;)

kad je neki oficircic cepao neku generalovu cerku u sred narodnog pozorista u separeima i dal je bila pauza u sred pretstave ili se nesto dogodilo sve u svemu odjednom su se upalila svetla [:D] devojka se uplasila i doslo do grcenja sfinktera tako da su morali zajedno da ih iznose iz pozorista [:D][:D]

Posle toga je ceo bgd pisao o tome jedno mesec dana!

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

Jedna od boljih fora je bila pre jedno 2 nedelje dok sam bio kod prijatelja na vikendici:

Posle romantichne shetnje pod zvezdanim nebom reshili malo da se igramo sa zenom, sve odlichno, tek negde na pola akcije otvaram ochi i vidim kako se veliki pauk spushta s plafona pravo na nas (hvala Bogu ona ga nije videla inache bi to bio kraj sexa i buducim akcijama na vikendici). Skapiram ja da moram brze-bolje da nekako sklonim tog "perverznog osmonogog" i udarim ga rukom kad je bio negde na 30 cm od nas - naravno ona otvori ochi i pita shta je to bilo?!? - a jebeni pauk mi se zakachio na ruku pauchinom [:D] Sve se zavrshilo time shto sam levom rukom zatvorio njoj ochi i rekao "Sve je ok, grch u ruci", dok sam desnom pauka prilepio na krevet (ne moram da vam pricham da me je smrad ujeo...). Kao shto bi rekli neki - Sve je dobro shto se dobro svrshi! [:D]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

mislim da nisu baš toliko nastrani..

e baš smara taj iracionalni strah od insekata kod većine žena.. glavna prepreka kod svake akcije u prirodi (ne mislim samo na seks) je "a šta ako bude buba".. pff.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...