Jump to content

Call of Duty 2


weasel

Recommended Posts

evo jos malo i cod2 ce se naci i na mom kompjuteru iskreno sp necu puno ni igrati jer me bas nesto ni ne interesuje vise cu se obazreti na mp i ako mi se mp svidi koliko i cod(1) svakako cu izeti i COD2 original

Super je mp, ima sve stare mod-ove, jedino je promenjeno sto u odnosu na staru xpanziju nemozesh da zakuvash bombu, znaci nema vishe ubacivanja bombi nemcima u gatje i dzepove. Clanbase je vetj otvorio open tournament za ovu igru, tako da... kupuj original cim mozesh [:D]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa naravno da cesh preci igricu za dan kada igrash na greenhorn-u ... na veteran nivou nema shanse, posto ne hodash po helthpecima, svaka tezina ispod veteran-a je sranje, idesh i koljesh nemce, a helt ti se jedva skida.

kuvanje se da lako srediti i sigurno ce izlaziti neki realisam mod kao tw i ostali, a nadam se da ce i pam uskoro [;)]

Link to comment
Share on other sites

Nemoj molimte te realizm modove, jedino ako imash neki mod koji ima blood patch i ragdoll :))) , posto krv bas jadno izgleda a nedostatak ragdolla podseca na 1vi deo ... blah, ocekivao sam nesto vishe, meni se ipak vishe svidja dod sors, zbog zvuka i krvi i ragdolla i superiornijeg endzina. Mada ako hocesh mozemo da igramo, imam ja par ortaka iz deusa ... mare ,tesla, ostoja i kompanija, samo da stave i kretje zezanje [:D]

EDIT: ubacili su shotku, ali po meni, to nije shotka, to je jebeni flek iz ut2k4.

[peep][flack]

Edited by spo(ghost)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Moram priznati da je bolji od prvog dela ako nista drugo onda zbog svih ispravljenih "zamerki" iz predhodnog.....Sjajno optimizovana.....Testirana od AMD Bartona 2500 do AMD 64 3000+ i od Ti 4200,preko FX 6200, ATi 9600tx,ATi 9800 do FX 5900, FX6600full,FX 6600GT-a....naravno u mp-u....radi Perfektno....Ako je neko zaiteresovan sutra 05.11 u 16h......peglaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :))

6.jpg126132.jpg
Link to comment
Share on other sites

palmira toljatija iliti stari merkator

sidjes kod merkatora na stanici... popnes se uz stepenice pored eskim banke. ili eksim ne znam vec.

skrenes desno kod restorana vojvodina

pichish

pichish

i pichish...

popnesh se na PRVIM stepenicama gore i tu si...

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

ljudi imam pitanje u vezi ove igre....

nabavio sam naravno piratsku verziju sve je lepo ishlo...instalirao,crackovao,instalirao najnovije drivere za graf.directx 9.0c znachi sve i kad je pokrenem onda mi izbaci ono sranje send/don't send i ja naravno popizdim. ja je reinstaliram i ista pricha [:(][:(]

ako zajebava neshto od hardvera eo vidite :

matichna :epox nforce2 chipset

proc. :athlon 2500+

memorija: 512 mb ddr kingmax 400 mhz

graf:radeon 9200 (nie second edition) i nemojte da prichate da ne radi na toj grafichkoj kad je pregurala d3 i hl2......

nadam se da cete mi pomoci :D

Link to comment
Share on other sites

(koji nisu znali u pocetku zasta se zaista bore)

Batice sta pricas zar si promasio nekoliko godina istorije u skoli?

Nemci su u pocetku polomili sve sa cime su se sreli bar na zemlji(bitka za britanjiju je druga stvar ali necu sad o tome da pricam)

Jedini razlog sto su izgubili rat su bili rusi i pukao im je moral kod staljingrada......

Tako da su plaze branile najslabije jedinice koje su povucene sa istocnog fronta,wolks sturm(krs rezervisti i gradjani),+ nekoliko ostataka Das Reich SS elitnih jedinica koje su bile na odmoru http://www.dasreich.ca/ ,i hitler jugenda(aktuelni papa lol)..........tako da je sve sto si video u igricama i filmovima americki bullshit i sranje.........izgubili su francusku i sve posle toga .......1 nisu bili pripremljeni (nisu ocekivali invaziju i Romel koji je bio zaduzen za odbranu atlantskog zida je bio u to vreme u nemackoj) 2 bili su suoceni sa daleko nadmocnijim neprijateljem(pesadija,vazduh,oklopne jedinice),sjebanog morala jer su se nagledali svakakvog sranja u rusiji.. 3 jer su imali veliki problem ruse!

Da nisu morali da se lome na dve strane isekli bi amere i britance no problemo..........sa daleko slabijim jedinicama su uspevali da se brane mnogo mnogo dobro...........tako da jurnjava u call of duty i upucavanje celog nemackog bataljona po misiji je sranje.....band of brothers je tesko sranje.....

Sramota je to sto ljudi pocnu da misle da su nemci bili jako losi borci koji su uspevali kao u filmu Market Garden (moj omiljeni) da upucaju babu na ulici,i rane 4 britanska vojnika po cenu njih 80........a nakon toga stizu zloglasne ss jedinice sa izvidjackim vozilima i zalecu se preko mosta i naravno jos i glavni oficir i svi vire iz tih kanti........gde ih sa druge strane cekaju britanci i deru ko volove.........mmmm DAaaaaa as ste vi glupi ili nesto?sta su SS retardirani?......nepravda prema tim ljudima koji su poginuli na nemackoj strani .......koji su kao trebali da poginu i to je ok.........

RESPECT ZA NEMCE,objasnili su svima

damn.....jebeni glupi ameri picke umrite

GOT MIT UNS
Link to comment
Share on other sites

ista vojnichka chast koju su oni uskratjivali milionima neprijateljskih vojnika?

ako nishta drugo, to o chemu ti prichash (a sa chim je upoznata vetjina chlanova foruma koje to zanima, verovao ili ne) samo govori da su i saveznici bili podjednako sjebani u glavu kolko i Nemci.

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...