Jump to content

Call of Duty 2


weasel

Recommended Posts

Batice....................ne razumemo se ocigledno,da bili su neki nazi,da pravili su sranja(rusima)........i da kidali su sve sto su dohvatili..........to je ISTORIJA.

To sto su saveznici pobedili ne daje im za pravo da menjaju ISTORIJU,samo prikazivajuci lose stvari u medijima koji su dostupni manje obrazovanoj publici filmovi i igrice jer se postize utisak o tome kako je ok upucati velikog zlog nemca,koji uz to ima inteligenciju retardiranog 6 godisnjaka....................

Ono sto je stvatno nazi su amerikanic sada............i ono sto rade po zatvorima.....

Naravno nikom nista...........jer to su amerikanci dobrog srca kojima treba nafta...

Edited by marxus
GOT MIT UNS
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tek juche sam seo da igram CoD2 i prvi utisci su da je dojajna igra skroz. :D

Fino optimizovana, grafika je dosta dobra, pogotovo onaj deo britanske kampanje u pustinji sa zalasakom sunca. Na jachim podeshavanjima izgleda stvarno preeeeterano.

Ono shto je po meni veci minus je prekratak singleplayer, bar na regular nivou...videcu kakav je na veteranu i generalu.

A, da...i nekako kao da je neshto manja tenzija nego u prvom delu...

U kecu kao da sam nekako bio mnogo napetiji vishe vremena nego u dvojci...dunno...

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

opet smo se leshili u lanu...

nas covek stoji u bazi sa njihovom zastavom...

a njihov kod njih sa nasom zastavom dakle znaci igramo CTF...

i ja se zalecem sa shotkom.. roknem njih 5 -6 i na kraju kao nekog BOSS-a roknem barjaktara i vratim zastavu i kraj partije : )))

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

upravo tako ZIVP ...

a onaj bolesni slayer aka HeLLioN se stalno stekao na jednom mestu popizdela je cela igraonica...

jos bolesnije je sto sam Maximusa ubijao stalno na istu foru...

bacim bombu nasumice preko zgrade...

Maximus se spawnuje i pravo nagazi na moju granatu i onda ponovo ceka respawn od 10 sekundi...

mos misliti... i tako jedno bar 5 puta...

mada me je mnogo ekipa potcenjivala kada smo igrali prvu mapu brecourt...

ja reko idite vi po zastavu ja branim nasu ( i pozvao sam jos jednog cisto 4 just in case )

i ovi svi nesto Aaaa ako ce sasuke da brani svi moramo da branimo ( a btw. uvek sam imao najbolji skor u timu )..

Dolazi 5 nemaca... bacim 3 bombe... roknem dvojicu

preostala trojica se zalecu

m1 carbine tus tus tus tus jednog

m1 garand t-pa t-pa t-pa jos jednog... tpatpatpa PLING...

i ulazi poslednji i samo mi sleti na kundak :))))))

neki ne znaju da se u smoke-u ocrtava silueta ljudi... CHO ulece u moj dim i samo ga pokupim kundakom...

CHO: AJDE RECI JOS DA SI SLUCAJNO STISNUO BASH!!!

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

....

o cemu ti zapravo pricas.... ja sam zapravo mislio na obicnog nemackog vojnika koji se na pocetku borio jer je dobio vest(laznu, jel te) da su ih poljaci napali nije se borio da bi unistio jevreje, kada je saznao pravu istinu vec je bio totalno sjeban u glavu od ratnog vihora da mu je bilo svejedno koga ce da ubija... i da bi bilo dobro napraviti igru o tom obicnom nemackom vojniku na neki nacin...mada se to nikad nece desiti to svi znamo...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

o cemu ti zapravo pricas.... ja sam zapravo mislio na obicnog nemackog vojnika koji se na pocetku borio jer je dobio vest(laznu, jel te) da su ih poljaci napali nije se borio da bi unistio jevreje, kada je saznao pravu istinu vec je bio totalno sjeban u glavu od ratnog vihora da mu je bilo svejedno koga ce da ubija... i da bi bilo dobro napraviti igru o tom obicnom nemackom vojniku na neki nacin...mada se to nikad nece desiti to svi znamo...

Da taj obicni nemacki vojnik je ugazio poljake,i znao je da se bori(imali su najbolje obucen vojni kadar u to vreme...jest da je posle vecina tog kadra izginula )............i ne nisu se svi borili da bi pobili jevreje,radili su to za svoju zemlju,isto su imali prijatelje,zene i decu i nisu svi bili zveri(zaboravljas da sadasnja nemacka potice upravo od tih ljudi koji su preziveli rat ako cemo tako onda treba istrebiti celu nemacku,cale od nemackog kancelara Sredera je poginuo u rumuniji kao vojnik Wehrmaht-a,papa je bio hitler jugend!dezertirao kapiram u maju 1945)...... smatrali su to kao obavezu i vecina sranja koje su nacisti uradili su se otkrila tek posle rata........

Gomila odlicnih strategija je odradila svoj deo tako sto je dala nemcima mesto koje zasluzuju u igri:blitzkrieg(igra koju su rusi radili,rusi koji su izgubili 12 miliona ljudi dosta civila......ne ameri koji su izgubili 100-150 hiljada vojnika),Panzer General.......itd.......

Ameri picke umrite.................oni i britanci su nas kostali mnogo ljudi u njihovom bombardovanju beograda koji je bio cist od nemaca su pobili vise srba nego nemci u prvom bombardovanju.

Respect za ruse i nemce

GOT MIT UNS
Link to comment
Share on other sites

upravo tako ZIVP ...

a onaj bolesni slayer aka HeLLioN se stalno stekao na jednom mestu popizdela je cela igraonica...

jos bolesnije je sto sam Maximusa ubijao stalno na istu foru...

bacim bombu nasumice preko zgrade...

Maximus se spawnuje i pravo nagazi na moju granatu i onda ponovo ceka respawn od 10 sekundi...

mos misliti... i tako jedno bar 5 puta...

mada me je mnogo ekipa potcenjivala kada smo igrali prvu mapu brecourt...

ja reko idite vi po zastavu ja branim nasu ( i pozvao sam jos jednog cisto 4 just in case )

i ovi svi nesto Aaaa ako ce sasuke da brani svi moramo da branimo ( a btw. uvek sam imao najbolji skor u timu )..

Dolazi 5 nemaca... bacim 3 bombe... roknem dvojicu

preostala trojica se zalecu

m1 carbine tus tus tus tus jednog

m1 garand t-pa t-pa t-pa jos jednog... tpatpatpa PLING...

i ulazi poslednji i samo mi sleti na kundak :))))))

neki ne znaju da se u smoke-u ocrtava silueta ljudi... CHO ulece u moj dim i samo ga pokupim kundakom...

CHO: AJDE RECI JOS DA SI SLUCAJNO STISNUO BASH!!!

I onda se pojavljuje Ostoja i zavija te u foliju,i kaze matori oces sa lesnicima ili bez?hehe

tpatpatpa PLING ur good man.........

Das ist Nerve

GOT MIT UNS
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...