Jump to content

!!!VRLO VAZHNO!!!


Kole

Recommended Posts

Dragi WoW-eri shirom nashe lepe zemlje, a i iz inostranstva ako ste voljni da potegnete u pravcu beograda...

Ovim topicom zhelim da vam skrenem pazhnju na jedan drugi topic:

http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=31052

njegov naslov je "Sex, Pivo i Kojot" i bavi se organizacijom okupljanja forumasha na Adi Cingaliji (odmiloshte prozvanoj Ciganliji) u BGD, najnoviji trendovi pokazuju na ovaj petak, 5. avgust u 11h ujutro...trebalo bi da bude prijatno vreme oko 20 stepena celzijusovih jer ce preksutra ( cetvrtak) navodno neki pljuskitj da oladi ulice...mesto okupljanja su kosharkashki tereni...ono pitate gde su tereni a kad dodjete tamo oslushkujete ko se najvishe dernja po tribinicama - tu su RuReklije =o)

E sad, zasto sve ovo?

Zato sto bi bilo lepo da se nadjemo da se vidimo, da n/vas vidi sunce (lepo izgorite na Adi i mozhete da se pravdate da sada sedite pred kompom 20h dnevno jer ne smete na sunce par dana =o))

Od planiranih hepeninga za WoWere ( i extremne zabave za one koji to nisu i koji ce gldeati) planira se Alliance vs Horde basket, kao i mini turnir u duelima rezervisan iskljuchivo za shamane i paladine! Svaki shaman dobitje pregrsht prutja koje mozhe da baca po bojnom polju kao toteme, a paladini ce dobiti najlonsku kesu (nadamo se da cemo nabaviti blago svetletje primerke) koju mogu da odenu kada pozhele da bace shield...naravno sve ostale klase chinitje nepristrasni, i nadamo se, u tom trenutnku alkoholisani, zhiri.

Takodje planiramo potpisivanje peticije za uvodjenje mrezhe Grifina za brzhe putovanje po Srbiji, sa centralnim habom na adi.

Iako flightpathovi josh ne postoje, nadi da vam netje biti teshko da potegnete iz Pancheva, Novog Sada i ostalih oblizhnjih nam gradova da se druzhite sa svojom bratjom po WoWu - vidimo se tamo!

k

Link to comment
Share on other sites

Vidi ga kole! Podrska drugarima WoWerima da dodju, da se dobro zabavimo ... Bice prilike da se ljudi uzivo upoznaju, ovo ono ... koji basket, sedenje pod drvetom, svasta nesto ... enivejz, samo nesto

stepena celzijusovih jer ce preksutra ( cetvrtak) navodno neki pljuskitj da oladi ulice...mesto okupljanja su kosharkashki tereni...ono pitate gde su tereni a kad dodjete tamo oslushkujete ko se najvishe dernja po tribinicama - tu su RuReklije =o)

Ako sve prodje kako treba mi "zauzimamo" uvek kosarkaske terene na kraju, kod tribina i kod velikog drveta koje pravi veliki hlad :) Lako se dolazi do njih, samo pitajte gde su tereni ili gde je golf teren i ne mozete da promasite.

Link to comment
Share on other sites

To kole tzaru :) samo da nagovorimo ove novosadske smarace da dodju ... mislim da oni ne citaju rur tolko ...

I vi dunemaul hordashi ajd da vas malo deremo u basketu kad vetj nismo na istom serveru pa nam se neda ingame :P

Ja cuvam grima .... lopta mu dodje ko njegov enhance weapon pa na to ne moze purge ... da vidi on malo kako je :PPP

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

E bre coll ja taman mislio serverski okrsaj :) ... ti neku plasticnu sekiru a ja kevinu bundu :P

PS: e da posto tjira samo chetuje u wowu a ne igra samim tim ovaj topic se ne odnosi na njega :P

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

hehe steta [:(!] ja sam stigao iz BG-a pre dva dana u PG ali mozda nesto isplaniram da dodjem da se malo zabavimo i da odrzim "Neko " basket predavanje a moze i predavanje iz predmeta WoW naravno ali vidjecu cica-mace na moru ne mogu da cekaju!! U svakom slucaju zelim dobar provod i dobru zezanciju/je*bacinu i tako to !!! [:D][:D]

Link to comment
Share on other sites

u bedaka.... ja sam nov i neznam nikog odavde irl osim par likova iz deusa... bas bi bilo fancy da se ponapijamo svi.... i jos ponesto [;)]

ali idem na more danas u 18:45  [V]  [V]  [V]

aj malo cesce da padnu ta okupljanja

btw... bolje neki fudbal da bacite jebo vas sket  [xx(]

pa posetjuj rastibudjilizovane klejbezable, tamo padaju topici za okupljanja.. chesto ih ima.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...