Jump to content

Kasni joj...


Recommended Posts

  • Replies 325
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mojoj bivsoj je jednom zamalo preskocila. Kasnila je 21 dan. Ona se ukenjala. Meni smesno. Rekoh bicu tata :)

Odemo kod cika doce, kad ona se uplasi i dobije na stolu!!!

Ludo zar ne? Izlazi iz ordinacije, a u cekaonici svi sjebani osim mene, i ja je pitam : "Sreco, esmo uboli?"

A ona kaze: "Bezi tamo budalo, nismo!"

Ebi ga...

Sala mala za ono meni smeshno, ali eto moje price. Neka malo i kasni. Zanimljivije je.

Edited by overkind
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Mojoj bivsoj je jednom zamalo preskocila. Kasnila je 21 dan. Ona se ukenjala. Meni smesno. Rekoh bicu tata :)

Odemo kod cika doce, kad ona se uplasi i dobije na stolu!!!

Ludo zar ne? Izlazi iz ordinacije, a u cekaonici svi sjebani osim mene, i ja je pitam : "Sreco, esmo uboli?"

A ona kaze: "Bezi tamo budalo, nismo!"

Ebi ga...

Sala mala za ono meni smeshno, ali eto moje price. Neka malo i kasni. Zanimljivije je.

hahahhahaha

Link to comment
Share on other sites

ljudi,izvinjavam se sto sam vas drzao u neizvesnosti ali nikako nisam mogao da nadjem neki internet club ovde u Hrvatskoj...doduse,nisam ga ni trazio:))...elem

3.avgusta u pola12 famozna tetka iz Crvenke je stigla...Necu biti tata...ljudi,hvala vam na svoj podrsci...ajde cujemo se za 2dana kad se vratim gajbi...

Im happy,im feeling glad,i got sunshine in a bag... [:D][:D][:D]

p.s.

osecaj je stvarno fenomenalan...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

huh... laknulo mi je kao da sam ja u pitanju:))

alal vera...

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Meni jeste laknulo sto je ova moja dobila, ali jos nisam spokojan. :) Zena je to! Ko zna...

Da nije mozda i pored toga trudna, a?:)))

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

e pa drago mi je grujche shto je ispalo sve dobro.

ali..

Ludo zar ne? Izlazi iz ordinacije, a u cekaonici svi sjebani osim mene, i ja je pitam : "Sreco, esmo uboli?".

Neka malo i kasni. Zanimljivije je.

hahahahhahahaha kako se komiram od smeha sada.. boli me stomak bre.. aaaa plutjaaaaaa... hahahahha.. produzio si mi zivot za 10 godina minimum.. hahahahah.. lolz... :)))))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Drago mi je da vam se dopada moja pricica, a sto je najlepse istinita je.

U zdravlje, i pazite di ga gurate:)

Na kraju krajeva nije li slatka neizvesnost:

"el stiglo?"

"nije jos...." :)

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

grujo, tjaletov najbolji ortak (porodichni prijatelji) je najbolji ginekolog u panchevu

sorry za OT ali koliko ima ginekologa u panchevu? dva?

p.s.u tripu sam da je svako bar jednom bio u ovoj situaciji, to je ono, period odrastanja or somethin' =)))

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

ljudi,izvinjavam se sto sam vas drzao u neizvesnosti ali nikako nisam mogao da nadjem neki internet club ovde u Hrvatskoj...doduse,nisam ga ni trazio:))...elem

3.avgusta u pola12 famozna tetka iz Crvenke je stigla...Necu biti tata...ljudi,hvala vam na svoj podrsci...ajde cujemo se za 2dana kad se vratim gajbi...

Im happy,im feeling glad,i got sunshine in a bag... [:D]  [:D]  [:D]

p.s.

osecaj je stvarno fenomenalan...

...i tako je misterija okonchana, a Veliki Gruja je ziveo srecno i zadovoljno do kraja svog zivota.

.......KRAJ [:D][:D][:D]

Proud to be SERB

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...