Jump to content

Kasni joj...


Recommended Posts

@Pilula : pola riba je danas u fazonu "necu to sranje, to su hormoni itd itd." (iako postoje neke low hormon pills sad)... druga polovina je u fazonu da nece da ih uzima dok nemaju stalnog decka, pa onda krenu, pa kad raskinu prestanu posto ih smara, pa ponovo pocinju itd. i tako sebe sjebavaju dosta.... nadam se samo da je "razvaljivachica od votke" svesna rizika kombinacije hormonalna terapija + razvaljivanje od votke :)

da ne pominjemo sad postinor i one za dan, dva posle koje su u stvari hormon nuclear missile.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 325
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja pilule ne bih koristila, moze da ti se poremeti ciklus, pa onda razni oni propratni efekti dok se ne "priviknes" na njih, a i valjda ti nije 100% zastita?

uostalom, sta fali kondomima? :)

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

Advantages and Disadvantages:

Periods: Regulates, and often lighter and less painful

Boze kako ste neinformisane.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

kru brate to je propaganda ;o)

u principu, zhene bezhe od pilula zbog toga sto remete hormonsku ravnotezhu, sa talozhenjem masti kao glavnim nusproizvodom, ali mozhe da se odrazi na sve zhivo sto ima hormonsku komponentu u regualciji

muskaci ih vishe vole od hladnog piva dok gledaju box babes na trci formule 1 jer vecina njih a) su lenji b) ne vole filnig sa kondomom c) daje im totalni fire&forget spokoj d) ne uzimaju oni nesto sto im menja inner workings nego zhena snosi svu opasnost

realno, necemo videti pravi razmer mushke hipokrizije sve dok "muska pilula" udje u upotrebu...(da, razvija se =o))

Link to comment
Share on other sites

ja pilule ne bih koristila, moze da ti se poremeti ciklus, pa onda razni oni propratni efekti dok se ne "priviknes" na njih, a i valjda ti nije 100% zastita?

uostalom, sta fali kondomima? :)

Kakav je ovo LOL :) ?

Vidi sta je Kruko rekao... ja bih dodao jedan primer (svoje devojke) kojoj je menstruacija bila dosta bolna pre nego sto je pochela da uzima kontracepciju redovno.. od tada, redovno dobija, mozda s jednim danom zakasnjenja, brze joj prolazi menstruacija, mnogo manje je boli itd. Ali eto, ona je bila odgovrna i isla je tipa 6 meseci kod ginekologa na testove, preglede itd da bi utvrdila koje pilule joj najvise odgovaraju, i realno sad nema nikakvih side efekata, barem ne vidljivih na telu, dupe joj je i dalje sochno veliko, sise su joj se povecale, sto je plus.

A to da moze da te poremeti... realno moze ako si dovoljno glupa ili neodgovorna da pijes to ko bombone, da propustas dane, da ih gutas po vishe itd... uglavnom, zhene koje imaju problema sa zdravljem i fiziologijom zbog toga sto uzimaju kontracepciju vecinom imaju zato sto je ne koriste pravilno... i procitao sam negde (sada ide neki blunt random veliki broj) da tipa 95% trudnoca zhena koje uzimaju redovnu kontracepciju je izazvano nakon POGRESNOG koriscenja iste.

poslednja stavka kondomi... fali im dosta, stezu, neudobni su, zaustavljaju cirkulaciju, ako imas neki unikatni tip koze mozes da se razbolis od scacega, a i riba koju jebes, da ne pominjem ultimativni razlog... filing nije isti ali ni priblizno.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

kru brate to je propaganda ;o)

u principu, zhene bezhe od pilula zbog toga sto remete hormonsku ravnotezhu, sa talozhenjem masti kao glavnim nusproizvodom, ali mozhe da se odrazi na sve zhivo sto ima hormonsku komponentu u regualciji

muskaci ih vishe vole od hladnog piva dok gledaju box babes na trci formule 1 jer vecina njih a) su lenji b) ne vole filnig sa kondomom c) daje im totalni fire&forget spokoj d) ne uzimaju oni nesto sto im menja inner workings nego zhena snosi svu opasnost

realno, necemo videti pravi razmer mushke hipokrizije sve dok "muska pilula" udje u upotrebu...(da, razvija se =o))

zar se ne mozhe otici kod chika doktora koji ti dodje i napravi sve magic prorachune da ti kazhe koju, i koliko chesto tu pilulu treba da uzmesh ne bi li smanjio sve rizike i prilagodio situaciju tvome telu tako da ne bude nikakvih velikih problema?

jedna kurvetina sa kojom sam bio je imala neregularne menstruacije, i poprilichno bolne, i nisu mogli to nikako da reshe osim da joj daju pilule, ili da rodi dete.

pa je zhena pila pilule.

nego, man-pills you say? :)

daj neki link.

to kad izadje iskuliracu godinu dana, da vidim oce sluchajno neko umreti od toga, ili morati da amputira jaja, and heere i come :D

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

“I never had any real noticeable side effects. I didn’t notice any mood changes. I may have put on a little weight,” says Larry Setlow, a 39-year-old computer programmer with a small software company in Seattle.

sta ce to njemu? [roflmao]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

tuzhno je shto u ovakvim prichama uvek oni koji ne bi trebali da znaju vishe ... znaju vishe :)

jedino shto mogu da svatim da smara u celoj prichi oko pillule jeste shto morash da vodish kalendar i imash obichaj da progutash neshto svakog dana, al ako si savesna zhenska osoba taj kalendar tjesh iovako voditi, a obichaj da progutash mozhesh da vezhesh (ne, ne sa tim [:D]) sa vitaminima koje pijesh. period privikavanja (ako i postoji kod odredjenih osoba) traje maximum jedan ciklus. shto se tiche talozhenja masti koje je kole spomenuo (mada i to mi ne pije vodu kad danas imash pilule sa 0.01 sadrzhajem hormona sa sve testovima za tip) mozhe samo da bude izgovor za debele da budu u fazonu 'ovakva sam zbog tebe'. pa jedi manje i zdravije. jedino je pilula 99.99% sejf (kondom uvek mozhe da pukne), 100% sejf je andol ... koga drzhish butinama [:D]

mushku pilulu razvijaju vetj 15+ godina i kapiram da netje to skoro .. jer jedno je 'uspavati' jednu jajnu tjeliju, a sasvim drugo uspavati 20 mil spermatozoida :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

(da kucnem u drvo i pomerim se s mesta i povucem za uvo) nemam problema kad dobijem,traje mi kratko,dolazi redovno u dan i boli me samo prvi dan,a nemam ni neke ekstremne akne ili ne znam sta,tako da nemam potrebe da koristim pilulu...

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

tuzhno je shto u ovakvim prichama uvek oni koji ne bi trebali da znaju vishe ... znaju vishe :)

jedino shto mogu da svatim da smara u celoj prichi oko pillule jeste shto morash da vodish kalendar i imash obichaj da progutash neshto svakog dana

a i to ti na vecini pilula pise sa donje strane table ... tipa sa sve strelicama od ponedeljka do nedelje :)

Link to comment
Share on other sites

(da kucnem u drvo i pomerim se s mesta i povucem za uvo) nemam problema kad dobijem,traje mi kratko,dolazi redovno u dan i boli me samo prvi dan,a nemam ni neke ekstremne akne ili ne znam sta,tako da nemam potrebe da koristim pilulu...

pa normalno da te boli samo prvi dan,jer kad Kruko vidi da si dobila,odma uzme da te bije :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Totalno se povodom pilule slazem sa Koletom. Prosto ne mogu da verujem da neko moze da iznosi argumentaciju kako je uzimanje pilule dobro. Svasta. Da ne biste mozda jos i hteli, sto rece onaj ortak, da se uvede zakon: Oces da se jebes? Neces! U zatvor.

E svasta ce covek ovde da procita. Preporucio bih pravim muskarcinama da se podvezu, zahvat je prost, a mogu i da odvezu kasnije, a tu je i banka sperme.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

E svasta ce covek ovde da procita. Preporucio bih pravim muskarcinama da se podvezu, zahvat je prost, a mogu i da odvezu kasnije

E o tome sam razmisljao, ali tek kad se ozenim (ako).

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

pre svega, jasno je svima da ovde pričamo o seksu u dugoj vezi, kada su seksualno prenosive bolesti irelevantne za celu priču.

prvo da se složim načelno sa svime što su napisali kole, milić, kruko i pesma. a onda da to propustimo kroz prizmu svakodnevnice u srbiji 2007. i da zaključimo:

KURTON JE ZLATAN

super je što ti pilula omogućava da jebeš bez kurtona, kao prirodniji osećaj i tako to. ali užvanje u seksu u veoma maloj meri dolazi iz samog osećaja trenja vlažne sluzokože o vlažnu sluzokožu; glavni trip je u mozgu. ne pričam ovde o jebanju srcem, već o hormonalnom koktelu koji se stvara pre, za vreme i nakon jebanja, i koji nam donosi svu tu satisfakciju. da nije njega, bili bismo sasvim zadovoljni drkanjem, a ovako je lepše pojesti 100g čokolade nego izdrkati ;)

elem, glavni problem sa pilulom, spiralom, dijafragmom, ženskim kondomom itd. je u tome što odgovornost za to moraju da preuzmu ribe. i onda kada dođe vreme za mecu a meca kasni, nastupa onaj užasni osećaj neizvesnosti koji svi mrzimo. ne kažem da su sve ribe sklone da izbananišu ovako bitnu stvar, već samo da su tome sklone sve ribe koje poznajem (uz možda tri izuzetka). ovako, navučeš kurton, preuzmeš odgovornost ali valjda sebi najviše veruješ, i znaš da nisi napravio sranje i da nemaš šta da brineš.

takođe, kurton kao metoda kontracepcije zakaže uvek na vidljiv način. ili pukne, ili spadne (da li se to zapravo nekom desilo?). da je nešto pošlo po zlu znaš odmah, i možeš da pošalješ ribu kod ginekologa odmah sutra, pa neka joj on da pomenuti nuklearni projektil ako misli da ima potrebe.

ako bilo koja druga metoda zakaže, predstoji vam pakao abortusa ili, ne daj bože, svadba.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...