Jump to content

Stealth


Recommended Posts

Josh jedan hit leta, odgledah upravo - znachi ochekivao sam standardno americhko proseravanje ala Top Gun, ali nije tako - film jednostavno ima neshto u sebi (naravno da ima gomile gluposti kao i svaki film o US Navy & AI). Ako izuzmemo odlichne (ali dojajne) efekte, fini izbor glumaca (Josh Lucas, Jamie Biel [:p] i Jamie Foxx aka Ray) i pomalo neochekivani scenario (chitaj spoiler), film ima bash onaj feeling ol'school filmova 80-ih (Firefox anyone) koji mi nekako bash nedostaje u poslednje vreme.

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
Iako po traileru sve izgleda kao da ce biti klasichna akcija tipa "mi ace piloti protiv zle AI letelice", film ima nekoliko interesantnih momenata koji (napokon) govore o tome da mashina nije uvek protiv choveka shto je zaista neochekivano od ovakvog filma. Za mene je to bilo toliko neochekivano da sam u jednom trenutku bio dirnut scenom iz filma kada EDDIE (aka the AI plane) krene da pomaze glavnom baji da napuca loshe momke

I za kraj malo slichica:

stealth02.jpg

stealth03.jpg

stealth04.jpg

stealth01.jpg

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

ja sam se posle reklame toliko smejao da nisam mogao da verujem da su napravili ovakav film. Nisam gledao, procitao sam tvoj spojler i nesto mi ne deluje da je scenario pisao neko sa vise od 2 gr. mozga, u stvari, ne mogu da verujem da su producenti skupili pare za ovakav shit, jer je ocigledno da je nekom sevnuo paja da napravi film sa avionima jer drugacije nikada ne bi mogao da vozi iste. (Sorry Zer, nesto sam morao da ishejtujem, nema veze sa tvojim postom)

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

,Jul 29 2005, 03:12]ja sam se posle reklame toliko smejao da nisam mogao da verujem da su napravili ovakav film. Nisam gledao, procitao sam tvoj spojler i nesto mi ne deluje da je scenario pisao neko sa vise od 2 gr. mozga, u stvari, ne mogu da verujem da su producenti skupili pare za ovakav shit, jer je ocigledno da je nekom sevnuo paja da napravi film sa avionima jer drugacije nikada ne bi mogao da vozi iste. (Sorry Zer, nesto sam morao da ishejtujem, nema veze sa tvojim postom)

Kao shto rekoh, bez obzira na gluposti (koje verovatno moraju da prate film ovakvog tipa) film je ispao bolji nego shto je trebalo [:D] Mislim da je osnovni momenat bash scenario koji ima jedan (za danashnje anti-scenario filmove) fini momenat. I film je jednostavno lep za gledanje - action, effects, love, hate, ultra slick planes, Jessica Biel, AI driven plane, overgrown North Corean sniper guy - you know what I mean! [:D]

I ono shto ostaje posle gledanja filma se moze svesti na neshto tipa: "Yes, man & machine can be friends!", shto se po meni prvi put pojavljuje u holivudskom filmu u 21 veku. Amen.

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Upravo sam ga pogledao i moram da kazem da me nesto nije dojmio.

Standardna prica

Obaramo ruske avione....

ortakinja sa malim heklerom poubija ljude na 2 kule koje su opremljeni sa pusko-mitraljezima kalibra da bi mogli tenk da probiju....

Vi ste vojnici US mornarice od vas se ne ocekuje nista manje od prefekcije...... mislim

ima toga jos koliko ocete ali sam zaboravio ono ne znam sta da kazem jedva prolazna ocena..

Link to comment
Share on other sites

uuuuuu jeboteeeee

ovaj film pod obavezno pogledati da vidite dokle ide ljudska glupost!

Ljudi su nabacali sve sto su mogli i sto nisu mogli dako da film na kraju lici kao jedan velika gomila djubreta

necu sad u detalje posto stvarno ne vredi

samo cu reci

ameri vise nemaju drugare pa su im jedini prijatelji kompjuteri ;)

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...