Jump to content

FK Partizan


noodle

Recommended Posts

  • Replies 419
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

aha... pa ja ih uvek zovem tim imenima :)

nazhalost takvi se uvek izvuku, i kad budu odlazili iz partizana (kad oni to odluche za par godina) njihovi naslednici ce na toj ceremoniji primopredaje da im zahvaljuju i jedno 10 puta po minuti tje se spominjati shta su sve ta dva velika choveka uchinila za partizan i fudbal u ovoj drzhavi uopste.

Link to comment
Share on other sites

Iiii naravno ulece epic sa njegovim fantastichnim komentarom!

moram i ja malo da hejtujem...:)

znaci da vodite 2:0 i da puknete 2:3...

mora da je zeka prodao tekmu za kilo bureka...jer Vozd nije neki "bogat" klub...:)))

e nesto sam razmisljao...ove vase lopove bas zabole i za vas bojkot i za sve ostalo...znate kada ce oni otici iz uprave...nikad! [}:)]

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

kakav burek, kakvi bakraci. kladionice i uprave klubova ce da nam upropaste i svaku pomisao o boljoj ligi.

iz 1 u 2 na JNA protiv dojucerasnjeg drugoligasa, kvota 10000........ pa recite vi meni onda koje su to pare?!?!?

ma cak i da nije namesteno, opet bih ih okacio o reflektore. pa jel' im tjatja kupio Partizan pre 20 godina? sto lepo ne odu sa scene, da peceju, da ih masiraju Malezanke, da krstare na QM2, da se pucaju kokom... sto nas jebavaju ovako?!?!? Kezman za krov na stadionu, nema lazi nema prevare - nije nego...

Grobari treba da naprave 5. oktobar, da upadnu u prostorije uprave, zarobe ovu dvojicu, zabarikadiraju se unutra i postave uslove.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

kako da upadnu kada ih chuvaju 3 kordona?

ali grobaskog 5. oktobra ce najverovatnije biti... :)

na ovaj ili onaj nachin.

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ehhh kako bi ja samo to voleo... ali nishta od toga.

em ih chuvaju zhandari, em je to jedna neorganizovana navijachka masa, da ima jedan ili dvoje vodja pa da kazhesh, ovako niko nema toliki autoritet... a i kad bi pukli napravili bi neko sranje golemo usput i pokvarili sve.

ja sam vishe za "ubijen dok je izlazio iz svojih kola na mrachnom parkingu kod hotela *insert name*. Napadachi su pobegli u nepoznatom pravcu kolima marke audi... bez registarskih tablica..." opciju :)

Link to comment
Share on other sites

Evo plana!

Cekate u kontejneru da likovi koji rade kao cistaci klupskih prostorija da zbace djubre...

njih uhvatite i pretuceet ih i uzmete im kombinezone...

udjete u prostorije kluba navatate dotichne ljude...

i u znak protesta pred kamerama zapalite zastavu partizana i na jarbole okachite zastave:

1.Delije Sever 1989

2.FK Crvena Zvezda

i to bi bilo to...

sta kazete?

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Evo plana!

Cekate u kontejneru da likovi koji rade kao cistaci klupskih prostorija da zbace djubre...

njih uhvatite i pretuceet ih i uzmete im kombinezone...

udjete u prostorije kluba navatate dotichne ljude...

i u znak protesta pred kamerama zapalite zastavu partizana i na jarbole okachite zastave:

1.Delije Sever 1989

2.FK Crvena Zvezda

i to bi bilo to...

sta kazete?

Brate vec smo te napenalili jednom za onaj tvoj proshli post, zasto se nameshtash opet ?

Link to comment
Share on other sites

sta ste napenalili kad ste 4 na tabeli...zar to nije intertoto kup??? u cemu je problem...

ja hocu da pomognem a vi me karate tu.....

na kraju cete poslusati moj plan!!!

mmmmmmm, tesko...

kakve veze ima shto smo 4. na tabeli? to je trenutno stanje, samo da ode uprava pa ce biti bolje...

kako volim kada vidim nekog cho'eka koji kada njegov tim dobija smara k'o morz a kada njegov tim gubi nema ga nigde...

"U BOLU I U RADOSTI GROBARI SMO OSTALI"

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Ja licno pokusavam da se suzdrzim od bilo kakvih komentara.

Ne zelim da kazem nesto, zbog cega bi se kasnije ujeo za jezik.

Cela situacija me boli kao Grobara, ali stvarno ne znam sta da mislim.

Ovo govorim kao clan foruma koji je Grobar, da kasnije ne bi bilo da sam precutao celu stvar.

Samo se nadam brzom izlasku iz rezultatske krize.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...