Jump to content

FK Partizan


noodle

Recommended Posts

  • Replies 419
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

procitao sam to saopstenje na tribini... iskreno do sada su vise blamova i stvari zbog kojih treba da se stidim sto sam simpatizer partizana izveli sami "navijaci" istog kluba. Mislim pritom na vodje, 80% njih.

a to da se sad uinatili pa bojkotuju dok ne ode uprava... ma nema nista od toga. Vratice se za 2 nedelje. Kad to nisu uspele delije, koje su 3 puta organizovanije i brojnije, sa svojom upravom (koja je podjednako kvarna ko i partizanova) nece ni ovi nasi pozeri.

Link to comment
Share on other sites

^^Ovde se tako ne tera uprava.

Partizan - Hajduk Kula 0:0

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
Na stadionu Partizana pred nekoliko stotina gledalaca (domaći navijači bojkotovali su meč, a Kuljane je bodrila grupa tifoza) viđena je slaba utakmica, bez ozbiljnijih prilika.

Partizan je napadao tokom celog meča, ali je izuzetno gusta odbrana kulske ekipe uspela da spreči napadače

Link to comment
Share on other sites

kakite... [:p]

Bre Taribo dok je igrao za Partizan se borio vise nego neki sto igraju za repku...a to je osnovni preduslov za sve ostalo.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

jeste videli koji je zeka lopovcina????

kako ga bre nije sramota!?

Jos ga onaj novinar lepo pita uzeli ste od igraca 22 mil. E + sto ste dobili od LS i sta je sa tim parama

a zeka ce na to pa mi smo napravili zemunicu a to je kostalo skoro 15 mil. i renovirali smo stadion

:) :) :)

znaci nisam mogao da verujem

plus oni smesni ugovori sa igracima i na kraju nije ni reko to mi nismo potpisali ili jesmo

vec mora na ispitivanje

to znaci da su takvi ugovori stvarno potpisivani!

Sramota

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...