Jump to content

Kako ste saznali za RUR?


Recommended Posts

  • Replies 229
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da me ubijes nema sanse da se setim... verovatno sam trazio nesto oko SC-a ili UT-a pa naleteo usput.. keep in mind da je google bio misaona imenica back then iirc xD

cak se secam i prvog posta.. video sam nick sotonica.. i kao.. ma nema sanse zensko da igra SC "normalno" .. post je bio nesto tipa "mozemo 1 vs 1?" bem li ga

sekta konza, mada me mrzi da se logujem u zadnjih X meseci.. overavam tu i tamo ponesto s vremena na vreme

Link to comment
Share on other sites

Kako ste saznali za RUR?

Joined: 30-September 01

za RUR sam prvi put puchuo od drugara koji je pikao quake2

Joined: 10-October 09

Klinke sa chata, iz kofera, sa krova, iz kontejnera, gole zene #1, gole zene #2... :D Uglavnom je zbog toga :)

Evolucija interneta in a nutshell

sekta konza, mada me mrzi da se logujem u zadnjih X meseci.. overavam tu i tamo ponesto s vremena na vreme

pečen si, vidim ja... kad će svadba?

Edited by Трупер
Link to comment
Share on other sites

Proklet bio taj ortak!!

bio je cini mi se maj 2006, ortak sa kojim sam igrao dotu stalno je pomenuo klanrur u nekoj prici oko warcrafta, dosao jednom da vidim o cemu se radi i eto :) par meseci sam posecivao samo wow podforum dok slucajno nisam skrolovao do dole i izvalio chill deo foruma :)

Proklet bio taj ortak!!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Saznao sam 2000. godine kad sam se i registrovao .... saznao preko nekog naseg gejm sajta (ne mogu ni da se setim kog, ali nesto genericko tipa.. www.games.co.yu) na cijem sam forumu bio jednom ili dva puta i onda treci put kad sam otisao bilo je fazon.... "e, mi gasimo sajt.. preselicemo se ovamo.... --link do rur-a--"...

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Nakon noci vrele džedajske ljubavi sa Koletom, poželeo sam da ga zagrlim u krevetu!

Trgnuo sam se i video ga kako sedi za kompom i smeje se sebi u brk i bestijalno kuca 45 postova po minuti.

Mislio sam da me opet ogovara na gayserbia/dvini/forum :) , ali ne bio je na nekom forumu RUR i eto malo sam krenuo da ga spijuniram, i eto mene xex xex

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Kod ortaka sam video beshe 2000 ili 2001, pa sam proveo godinu dana kao anonimus i citao sam CS/WC3 forume (tada nisu postojale klejbezable). Posle sam se regovao sa nekim userom... pa sam zaboravio pass i napravio ovaj na kom sam sad :)

Cekaj, ti si kod ortaka sa 10 godina cuo za RUR?! I onda si hteo sa 11 / 12 citao forume?

jbt ja sam sa 10 godina ucio kako se kupuje pancir u CSu a sa 11/12 ucio gde se prave kodo beastovi i frost wyrmovi.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Cekaj, ti si kod ortaka sa 10 godina cuo za RUR?! I onda si hteo sa 11 / 12 citao forume?

jbt ja sam sa 10 godina ucio kako se kupuje pancir u CSu a sa 11/12 ucio gde se prave kodo beastovi i frost wyrmovi.

reci koliko sam zajeban [:D]

ali koj je spam bio na svim forumima dok nisu postojale klejbezable

Edited by Shalala
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...