Jump to content

Kako ste saznali za RUR?


Recommended Posts

  • Replies 229
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kada sam poceo da igram quake , neko mi je bio rekao da ima neki dobar sajt koji se bavi gamingom , stim da ja tada nisam ni imao pojma sta znaci gaming....

kasnije sam upoznao LOWRENCETA , koji me je upoznao sa ovim sjajnim sajtom...

i zato thx , pajseru bradati :P [:D][:p][8D]

fml

Link to comment
Share on other sites

seo pored Maverick-a [rur] i gledao kako on pise nesto na nekom zeleno-crnom sajtu pa aj reko i ja cu

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Tamo se to radilo zato sto nije bilo mogucnosti da na jednoj stranici vidis odgovore na svoju temu, nego si morao da klikces na svaku poruku ponaosob. Onda je prosto ispalo lakse da se odgovara u telu poruke koje se odma ispisuje :)

Link to comment
Share on other sites

Osim rur-a jedini forum u kome manje-vishe aktivno uchestvujem je benchmark (zbog hardvera jelte, tamo nema shanse da pishesh o nechem drugom), a ostale forume posecujem radi profesionalnih informacija i skidanja tutoriala/softvera (3dcenter.ru i cgtalk.com).

RUR je inache jedini forum koji znam na kome chovek moze da se opusti i pishe o bilo chemu a da ga za to posle svi ne smaraju.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Da bench ima "tvrdu" postavu modova/admina sto ima svoih prednosti a bogami i mana. Ovde si sa svim mod-ovima i adminima na "jebisi mater" kako to nas narod lepo i slikovito kaze :)

bench je poceo da smara sa tim mod-ovima... nekima je dozvoljeno neogranicheno spamovanje a prema posetiocima glume strogocu... krajnje bzvz... mada s druge strane ima super likova tamo

offtopik :)

rurovi modusi su genijalni :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bio prvo na NetGames-u (dok sam se igrao na CS serveru jelda), pa mi Blue rekao za RUR forum, pa smo ja i on masovno budzili postove po CS forumu (a bogami i ovde) (for the record, Blue je bio mnogo bolji), pa Junk, dugachka pauza na RUR-u, i evo me opet.

Edited by Mr. Green
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...