Jump to content

London, 7. jul


Guest

Recommended Posts

Ako tako postavis stvari onda da. Ako je za tebe kriv taj Englez sto je leteo u vazduh u doubble-deckeru za rat u Iraku, onda si ti, po analogiji, kriv za Srebrenicu.

Po meni je to pogresno razmisljanje, postoje ljudi koji su krivi za ta nedela i koji treba da odgovaraju za to, na svakoj od strana. Svi normlani ljudi bi takve stvari trebali da osude i da se ograde od politike svojih predstavnika koji prave haos po celom Svetu.

Taj Englez je mozda glasao za tog Blera i njegovi partiju (neki izbori su bili skoro u Eng)

a taj isti Bler je poslao vojsku u Irak da pomogne "svojoj" braci Amerima.

btw ni ja, a ni ti niti,a verovatno bilo ko na ovom formu niti je glasao, niti je mogao da glasa za Milosevica i tako POSREDNO utiche na poltiku genocida(krajnje uslovno recheno) za koju nas terete u Bosni tj. Srebrenici, ako na to mislish

Edited by Nicolas

Proud to be SERB

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Taj Englez je mozda glasao za tog Blera i njegovi partiju (neki izbori su bili skoro u Eng)

a taj isti Bler je poslao vojsku u Irak da pomogne braci Amerima.

btw ni ja, a ni ti niti,a verovatno bilo ko na ovom formu niti je glasao, niti je mogao da glasa za Milosevica i tako POSREDNO utiche na poltiku genocida(krajnje uslovno recheno) za koju nas terete u Bosni tj. Srebrenici, ako na to mislish

Pa ako tako gledash, 80% populacije je u Srbiji, na prvim izborima, na kojima je uchetvovao Sloba, glasalo upravo za njega.. Znachi treba da pobijemo 80% stanovnishtva, jer je tada ispalo glupo?

Politika i jeste da kroz lazi dodjesh do vrha "lanca ishrane", a onda zajedno sa ostalim delom chopora seresh po svim ostalima koji nece ili ne zelis da ti se pridruze!

bgwlogo3a9xs.jpg
Link to comment
Share on other sites

Pa ako tako gledash, 80% populacije je u Srbiji, na prvim izborima, na kojima je uchetvovao Sloba, glasalo upravo za njega.. Znachi treba da pobijemo 80% stanovnishtva, jer je tada ispalo glupo?

Politika i jeste da kroz lazi dodjesh do vrha "lanca ishrane", a onda zajedno sa ostalim delom chopora seresh po svim ostalima koji nece ili ne zelis da ti se pridruze!

Tachno, ali najvishe ispastamo mi.Nashi matori i ostali koji spadaju u tih 80% su svoj vek kvalitetno proziveli, a mi?Mi nismo imali uticaja pa opet ispastamo.

A taj nesrecni Englez o kome je rech je znao da njihova u Iraq, pa je opet glasao mozda.Ponavljam da su neki izbori bili skoro u Eng i da je Bler ili njegova Laburistichka dobila ogromnu vecinu.

btw protiv sam bilo kakvog ubijanja populacije u Srbiji(pogledaj signature) [:)]

Proud to be SERB

Link to comment
Share on other sites

Taj Englez je mozda glasao za tog Blera i njegovi partiju (neki izbori su bili skoro u Eng) 

a taj isti Bler je poslao vojsku u Irak da pomogne "svojoj" braci Amerima.

btw ni ja, a ni ti niti,a verovatno bilo ko na ovom formu niti je glasao, niti je mogao da glasa za Milosevica i tako POSREDNO utiche na poltiku genocida(krajnje uslovno recheno) za koju nas terete u Bosni tj. Srebrenici, ako na to mislish

A jesi pomislio da taj englez shto je raznet bombom bio opozicionar? 'Ko ga jebe, trebalo je vishe da se bori protiv blera' - takva nekakva linija razmishljanja?

Zanimljivo kako se svi zhale shto nam kache kolektivnu krivicu za Srebrenicu i druge zlochine na Kosovu i Bosni, a kad grunu Britaniju vichu 'ko ih jebe, zasluzhili su..'

Link to comment
Share on other sites

Slazem se sa onim shto je rekao G!!! Zao mi je nevinih, ali neka se zamisle koga ce sledeci put da glasaju.

Sad stani i seti se shta se desilo u srbiji - slobi je porasla podrshka za vreme bombardovanja. Bush je bio u gadnim govnima i teshko bi ostao na vlasti da mu se nije desio 11. septembar. posle 11.9. je znachajno povecao podrshku naroda, ucutkao opoziciju i proshirio ovlashcenja.

Englezi su takodje die-hard narod, i jedino shto ce postignuti ovi bombashki napadi je pojachavanje globalne kampanje protiv terorizma (chitaj: josh mrtvih zapadnjaka, arapa, i josh novca za powerplayere..)

Link to comment
Share on other sites

Ako tako postavis stvari onda da. Ako je za tebe kriv taj Englez sto je leteo u vazduh u doubble-deckeru za rat u Iraku, onda si ti, po analogiji, kriv za Srebrenicu.

Po meni je to pogresno razmisljanje, postoje ljudi koji su krivi za ta nedela i koji treba da odgovaraju za to, na svakoj od strana. Svi normlani ljudi bi takve stvari trebali da osude i da se ograde od politike svojih predstavnika koji prave haos po celom Svetu.

ja ne znam kako ti na sve to posmatras (u stvari to sto si izneo je krajnje utopisticki i svi znamo da se tako nesto nikad nece dogoditi)ali ako ne primecujes ceo svet okrivljuje SRBE za srebrenicu.. ne milosevica ne mladica ili koga vec... vec tebe mene ceo forum i sve srbe.... plus oni pederi iz BiH traze od sadasnje nase vlasti (?!?!? koja nije ni u kakvoj vezi sa prethodnom, cime bi se sva krivica svalila i na danasnje generacije) da se izvini i izrazi kajanje... mislim zna se o cemu onda ovde pricamo

ako oni mogu da generalizuju celu nasu pricu zasto bih se je zamarao da to ne cinim sa njihovim problemima... jer sam bolji pametniji etc ? ili samo da bih punio svoj ego u fazonu mi cemo da trpimo sve od njih jer mi sve razumemo mi smo prosvetljeni mi smo pametniji bla bla bla... iskreno umoran sam od tog sranja.... glupi englezi su zasluzili to sto su zasluzili

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

A jesi pomislio da taj englez shto je raznet bombom bio opozicionar? 'Ko ga jebe, trebalo je vishe da se bori protiv blera' - takva nekakva linija razmishljanja?

Otprilike, po toj analogiji je i Nicolas kriv sto su njegovi roditelji glasali za Slobu. Po toj logici su ona deca sto su letela u vazduh u Beslanu sasvim opravdane zrtve jer je vecina Rusa glasala za Putina koji i dalje vodi rat u Ceceniji.

ja ne znam kako ti na sve to posmatras (u stvari to sto si izneo je krajnje utopisticki i svi znamo da se tako nesto nikad nece dogoditi)ali ako ne primecujes ceo svet okrivljuje SRBE za srebrenicu.. ne milosevica ne mladica ili koga vec... vec tebe mene ceo forum i sve srbe.... plus oni pederi iz BiH traze od sadasnje nase vlasti (?!?!? koja nije ni u kakvoj vezi sa prethodnom, cime bi se sva krivica svalila i na danasnje generacije) da se izvini i izrazi kajanje... mislim zna se o cemu onda ovde pricamo

ako oni mogu da generalizuju celu nasu pricu zasto bih se je zamarao da to ne cinim sa njihovim problemima... jer sam bolji pametniji etc ? ili samo da bih punio svoj ego u fazonu mi cemo da trpimo sve od njih jer mi sve razumemo mi smo prosvetljeni mi smo pametniji bla bla bla... iskreno umoran sam od tog sranja.... glupi englezi su zasluzili to sto su zasluzili

Pazi, sto se mene tice mozes slobodno da odes sa Natasom Kandic u sledecu TV emisiju i kazes kako su Srbi pocinili genocid, jer je to ono sto ti svojim stavom implicitno govoris. Apsolutno nema nikakve razlike.

Problem je u tome sto bi ti voleo da se prema tebi postupa bolje nego sto ti postupas prema drugima. Ja ako korektno postupam prema nekome, onda imam moralno pravo da trazim da i on tako postupa prema meni (makar to i ne urodilo plodom). Ali ako ja kazem "e tako vam i treba" onda nemam to pravo.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Zwerko citaj G!!!-ov post ponovo,nije on u istom taboru sa kurvom Natasom.Topic je otisao na ozbilju stranu i nema vise smisla,ako hocete da raspravljamo zasto ste pogresili kada ste glasali za demokrate mozemo u drugom topicu i u drugom delu foruma,politika nije zabavna.

Sumljam da je neko na njihovom forumu isto ovako srao kad smo bezali po podrumima i sklonistima.

Da odgovorim na topic.Dobro odradjen posao.Prvo su eksplodirale bombe u metrou,metro biva zatvoren,ljudi prelaze na autobuse,tada i oni ekspolidaju.Maksimalna pokrivenost,maksimalna steta.Civili? Za teroriste ta rec ne postoji.Svi i sve stvari su mete.Mada primetno je da je moglo da bude gore.Ladno je odradila grupa od 3-5 ljudi.Smrdi malo u svoj toj prici samo cinjenica da je taj deo Londona bukvalno pod kamerama 24-7.Sprecavanje kriminala itd..Ko ima sat/kablovsku bilo je emisija kada pokazuju live snimke dzeparosa i pljackasa.I sta niko nije video torbu ili tipa sa bombom?Jest' paz da nije.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Da odgovorim na topic.Dobro odradjen posao.Prvo su eksplodirale bombe u metrou,metro biva zatvoren,ljudi prelaze na autobuse,tada i oni ekspolidaju.Maksimalna pokrivenost,maksimalna steta.Civili? Za teroriste ta rec ne postoji.Svi i sve stvari su mete.Mada primetno je da je moglo da bude gore.Ladno je odradila grupa od 3-5 ljudi.Smrdi malo u svoj toj prici samo cinjenica da je taj deo Londona bukvalno pod kamerama 24-7.Sprecavanje kriminala itd..Ko ima sat/kablovsku bilo je emisija kada pokazuju live snimke dzeparosa i pljackasa.I sta niko nije video torbu ili tipa sa bombom?Jest' paz da nije.

Terorizam je jedna od najgorih tvorevina chovechanstva (ako se "to" uopshte moze nazvati ljudskom tvorevinom)! I nishta ne opravdava terorizam!

Po toj logici su ona deca sto su letela u vazduh u Beslanu sasvim opravdane zrtve jer je vecina Rusa glasala za Putina koji i dalje vodi rat u Ceceniji.

Postoji jedna velika razlika izmedju Beslana i Londona - London je popio zato shto vodi rat na tudjoj zemlji za uvodjenje "demokratije" na tudju teritoriju na koju ni u kom sluchaju nema prava, a Rusija popija zato shto vodi odbrambeni rat protiv Chechena koje placa zapad da destabilizuju region...

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Ameri su krivi za sve!

Aj sad jedan marfijev zakon .. Sve shto je loshe mozhe biti gore ..

Tako da .. London .. 2012 .. Olimpijada .. 106 hiljada policajaca grada chikaga ...

Nece muva moci da proviri ..

Btw.. Kad su pukle bombe u metrou francuzi su pravili vatromet !?

Mislite i o tome ..

Link to comment
Share on other sites

Postoji jedna velika razlika izmedju Beslana i Londona - London je popio zato shto vodi rat na tudjoj zemlji za uvodjenje "demokratije" na tudju teritoriju na koju ni u kom sluchaju nema prava, a Rusija popija zato shto vodi odbrambeni rat protiv Chechena koje placa zapad da destabilizuju region...

Sto bi rekao veliki Jedi Master Obi Wan Kenobi: It all depends on your point of view.

Ako bi gledao iz ugla zapadnog analiticara, V. Britanija je usla u rat sa Irakom zato sto je jedan diktatorski rezim predstavljao pretnju za ceo region, dok je rat u Ceceniji zelja Rusije da kontrolise drzavu za koju misli da ce joj doneti znacajnu stratesku prednost u trgovini kavkaskom naftom.

Ako bi gledao iz ugla ruskog analiticara, V. Britanija je usla u rat sa Irakom zato sto zeli da prisvoji rezerve iracke nafte, dok Rusija vodi odbrambeni rat u protiv Cecena koje placa zapad da destabilizuju region.

Tumacenja skoro dijametralno suprotna, a istina, tako nam bar kazu, moze biti samo jedna.

I upravo zbog toga ne moze biti abolicije za teroristicki napad u Londonu na osnovu rata u Iraku, cak ni pridavanja olaksavajucih okolnosti. Napad u Beslanu je gori samo zbog toga sto je poginulo vise ljudi, i sto su zrtve bile mahom deca, ali ni u kom slucaju ni jedan nije nimalo opravdan.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Sto bi rekao veliki Jedi Master Obi Wan Kenobi: It all depends on your point of view.

Tumacenja skoro dijametralno suprotna, a istina, tako nam bar kazu, moze biti samo jedna.

True , ali istina ne moze nikad biti jedna,...svaki covek ima razlicito tumacenje neke situacije,a sve to zavisi od okolnosti i njegove pozicije u odnosu na istu...Ako me neko razume sta hocu da kazem.

Link to comment
Share on other sites

mguce da me nisi razumeo

Moguce, ali mi reci zasto to mislis, da li zato sto sam pomenuo Natasu Kandic?

Ja samo hocu da ti kazem da ekstremni stavovi sa jedne strane radjaju iste takve u ogledalu stavove sa druge. Razlika izmedju Natase Kandic i Tome Nikolica je samo formalne prirode, sustinski su im retorika i metodi isti. Isto tako i izmedju GW Busha i Osame Bin Ladena, ali se protiv takvih moramo zajedno boriti, izmedju ostalog i tako sto cemo osudjivati svaki terorizam.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Terorizam je jedna od najgorih tvorevina chovechanstva (ako se "to" uopshte moze nazvati ljudskom tvorevinom)! I nishta ne opravdava terorizam!

A shta je to terorizam. Checheni tvrde da su Rusi teroristi, a Rusi tvrde suprotno, kao shto smo mi tvrdili da su shiptari teroristi, a oni suprotno, ali pobednici kreiraju istoriju i uvek ce ispasti teroristi oni koji su izgubili... Sloba bi da je bilo malo drugachije oktobar 2000. proglasio teroristichkim aktom, pa to opet zavisi od ugla iz kojeg to posmatramo

Mama, mama šta je to jebanje???
Pa vidiš sine to je ruzna reč za nešto lepo:)

Link to comment
Share on other sites

Ok cela ova stvar postaje teska politika, a ja se politkiom ne bavim od 2001.Samo cu jos jednu stvar da kazem i povlachim se iz priche.

I Bush i Bler su dosli na vlast izborom vecine, a predstavljaju i vecinu i manjinu znaci ceo narod.Dalje, za to sto im se desilo sami su krivi i oni i taj narod koji ih je izabrao.U vreme izbora i u Sad i u Eng oni su vec vodili ekspanzionistichke ratove ne sa ciljem da kolonizuju nove teritorije, vec da kontrolisu najvece svetske izvore chistog profita (nafte),a sve pod izgovorom da su ugrozeni njihovi "nacionalni"(demokratski) intersi.Bilo je i drugih izgovora tipa Irak ima nuke, te ima citave pogone za prozvodju najsmrtonosnijih bojnih otrova etc... a nizasta od toga ne postoji ni jedan jedini dokaz, zanchi stvar je jasna.

E zbog svega ovoga su sami oni krivi, prvi su pocheli, prvi su napali, prvi su narushili kakvu takvu svetsku ravnotezu koja je postojala do 90-tih godina proslog veka, pa je onda i normalno da zbog toga ispastaju.Kao sto je vec neko rekao na ovom topicu kako sejes tako ces i poznjeti

Edited by Nicolas

Proud to be SERB

Link to comment
Share on other sites

E mozete da me banujete kako god hocete zbog sirenja verske i nacionalne netrpeljivosti ali sto se tiche ovoga jebo bi im mater ( i albancima i bosancima ) nece biti nas ali nece biti ni te gamadi , jebem im mater pokvarenu brate daj da ratujemo ne volim ni jednu stranku a pogotovo ne radikale je mislim svi da su lopovi , ali ako hoce da nas nema , pa neka bar nestanemo casno i stuff , brate daj da pobijemo gamadi sto vishe ... kako ne shvatate za min 50 god svi ce biti zemaljci i ili sta god , nece postojati rasa ajde da m ucinimo svetu uslugu sto cemo ih satreti itd a sto se tiche ovoga u londonu umiru posteni i radni ljudi zbog nekih gramzivih izopachenih deda i baba koji vode te jebene drzave , ocu naftu ocu pare itd , ali i treba da umire raja , jer da ne umeri mozda nikada ne bi shvatila da umire zbog tih gramzivih na vrhu ... ko god da je shvatio shvatio je :) ko nije jbg i ne ocekujem :)

thx

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

You have a lot of anger in yourself ..

That leads to a DARK SIDE !

btw .. da su se napravili pametni kao shto su to shpanci uradili posle madrida i povukli svoje trupe nishta od ovoga ne bi bilo ...

shta sad boli uvo shpance .. chiliraju gajbama sa porodicom ..

znaju da im nece nishta al kaida ..

Link to comment
Share on other sites

Ako bi gledao iz ugla zapadnog analiticara, V. Britanija je usla u rat sa Irakom zato sto je jedan diktatorski rezim predstavljao pretnju za ceo region, dok je rat u Ceceniji zelja Rusije da kontrolise drzavu za koju misli da ce joj doneti znacajnu stratesku prednost u trgovini kavkaskom naftom.

Da, tako gleda zapadni analitichar, ali treba imati u vidu da je Chechenija u okviru Rusije vec 500 ili vishe godina, pri tom je reshila da se otcepi od Rusije '93?!? Irak je suverena drzava koja nije u okviru V. Britanije. Da ne pricham o tome da zapad placa teroriste u Checheniji! E to je osnovni problem - ispada da se zapadna alijanska bori protiv terorizma (koji im smeta), a s druge strane razvija terorizam na drugoj strani! I uopshte odakle se pojavila Al Kaida? Iz rata u Avganistanu gde su je Ameri napravili...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da su Ameri napravili sranje u Londonu da bi nastavili sa njima da sjebavaju Irak, a chula sam da tje sad i na Iran da predju

Bukvalno isto i ja mislim kao shto sam vetj rekao. Svi ti "teroristichki napadi" su samo organizovane akcije tih ljudi koji kazu "DA"/"NE" kada treba da se napadne neka zemlja od koje tje imati shta da uzmu. To shto sada Irak nema nishta od onoga shto je Bush (to jest ljudi iza njega, chovek je samo govornik i nishta vishe) govorio nije vazno.. vazno je da su oni sada tamo i puni su nafte. Gledano iz ugla tih ljudi koji to sve odluchuju, shta je desetina nevinih zrtava u odnosu na to shta sve dobija Amerika jedim vojnim napadom (ekonomija cveta, nafta i strateshki polozaji dolaze "sami od sebe" i tako..). Jbg.. kada si motjan mozesh da radish shta hotjesh i niko ti ne moze nishta a EU samo tjuti jer valjda 60% kesha dobijaju bash od Amera, koj je to apsurd, zemlja koja nema veze sa Evropom kontrolishe EU.

Kako bih voleo da se sve EU zemlje povuku iz svih vojnih akcija pa kada budu morali opet da prave 11. na svojoj teritoriji kako tje ima biti lepo... vetj sada pola tog naroda koji je izabrao Busha i njegovu administraciju zali za time a chitao sam da se ne znam koliki procenat ljudi jako plashi svoje bezbednosti od kako su krenule te akcije... neka samo naprave josh jedan "teroristichki akt" na svom tlu i na sledetjim izborima tjao zdravo Bush. Mada ko da je vazno ko spava u Beloj Kutji kada ljudi ispod te Bele Kutje sve kontrolishu! :(

Link to comment
Share on other sites

A shta je to terorizam. Checheni tvrde da su Rusi teroristi, a Rusi tvrde suprotno, kao shto smo mi tvrdili da su shiptari teroristi, a oni suprotno, ali pobednici kreiraju istoriju i uvek ce ispasti teroristi oni koji su izgubili... Sloba bi da je bilo malo drugachije oktobar 2000. proglasio teroristichkim aktom, pa to opet zavisi od ugla iz kojeg to posmatramo

Postoji jedna izreka koja kaze:

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...