Jump to content

Bijelo Dugme


Recommended Posts

gledao sam 5 min na tv-u i bilo mi je jasno.. prvo ovo im je treci cert za kratko vreme i nije ni chudo shto nisu mogli bolje... ali opet bre da sede na stolicama i da pevaju ko u nekof kafani je bezobrazluk... pa da su imali 1/10 energije roling sotinsa moasa bi poludela...

po utiscima ljudi koje znam svakom 10. je bilo ok...

iskreno nisam ni ocekivao nista bolje kad sam video kako se krevelje na pinku

sede na stolicama i pevaju ko u nekoj kafani...?!?!?!?...wtf...pa to su radili na sva tri koncerta...pevali su zajedno po 3-4-5 pesama...i ljudima se to uglavnom i najvise svidjalo na koncertu...mislim za sve si mogao da priseres ali ovo je totalno bezveze...sto se stounsa tice...prvo oni sviraju vec koliko zajedno bez vecih pauza...i uvezbani su i tako da im je jedan veci koncert postao rutina...ali prvo...objektivno je da mik dzeger takodje vise recituje svoje pesme nego sto ih peva[bar sad] i da publika izvalci koncert skoro uvek[samo sto se kod njih to ne vidi kao sto se videlo kod bijelog jer su izvezbani kao sto sam vec rekao]...a vama deluje kako dzeger ima glas kao dok mu je bilo 20 godina...i da oni imaju ne toliko teske pesme i za sviranje i za pevanje...ako cemo iskreno...ali nemam nameru da sad poredim BD i Stounse...niti da vas ubedjujem da je koncert bio super...svako ga je doziveo na svoj nacin i to stoji...

sto se ozvucenja tice...bilo je ortaka koji su stajali na nekih 70-80 metara od bine i niko nije pominjao da nisu raspoznavali pesme koje sviraju...a sto kaze colonel...da je bilo jos bolje[kao na metallici npr.] koncert bi bio savrsen[mada je meni iovako bio:)]...

Edited by xomi

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ko o cemu kurva o postenju...

ja bi sveo pricu na ovo ko se malo iscimao da mu bude bolje bilo mu je ok...

ko je blejo i hejto taj se smorio...

organizacija shit , a oni prosecni opet posto nam je svima prvi put live ... tako ti je kako ti je

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

Ispravi me ako gresxim, ali stonsi su malo stariji od BD, a na njihovim koncertima je blago recxeno "malo" zxivlje, a? Da ne nabrajam dalje... [;)]

znas nemaju bas svi isti stil...niti muziku...a i ne vidim da je iko od ovog koncerta ocekivao da vidi alena , tifu , bebeka i bregu da trckaraju po bini...a sto se tice stounsa sacekacemo i njih pa ces videti kakvim glasovnim mogucnostima raspolaze veliki dzeger[nemojte pogresno shvatiti...nemam nista protiv njih] i koliko sve to nije tako savrseno kao sto se cini na mtv-u...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

sto se tice ozvucenja

ljudi jeste vi bili na jos nekom koncertu osim BD????????

Prvo uzeli su min. preko 1.000.000 E drugo bilo je (valjda) preko 200.000 ljudi i trece imali su dobre sponozre

Za takav koncert zvuk ne da je trebao da se cuje na 100m od bine vec je trebalo da se ljudi na slaviji osecaju ko da su na koncertu el razumete?????

Svaka njima cast postoje 30 i kusur god imaju dobre pesme al nervira me sto su "pokrali narod" nit organizacije nit ozvucenja [V]

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

svi vi sve znate...i sve ste culi...sto se ozvucenja tice...tu bi trebalo da krivite organizatore a ne samu grupu...rekli su da je na probi sve bilo savrseno...a da su problemi poceli na samom koncertu...slazem se da je ozvucenje trebalo da bude jace...s' obzirom da su znali da se zvuk drugacije prostire na stadionu i na ravnom prostoru...i da su znali da ce biti 200 000 ljudi...sto je mnogo vise nego u sarajevu i zagrebu...ali...fazon...e brega je kriv sto ozvucenje nije bilo na nivou...on ima zvucnike...trebalo je da ih donese...pfff...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

Sto nisu mene iscimali, imam do jaja kompjuterske zvucnike...pise na njima 120W!!!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

xomi naivan si dosta...

ako mislish da su doshli zbog ljubavi ok to je tvoja stvar...

ali nemoj meni govoriti da sam dbl samo zato sto sam stajao 20m iza tebe i nisam cuo nista

a sto se tiche emocija nema shanse da me neko ubedi da im prvi i osnovni razlog okupljanja nisu bile pare...posle ide sve ostalo

mogao si procitati u nekim novinama da je sam tifa rekao kako jedva ceka da se sve zavrshi jer su mu se svi popeli na qrac, oce da uzme pare i da ide kuci da vidi dete...bar je iskren, to cenim

Link to comment
Share on other sites

xomi naivan si dosta...

ako mislish da su doshli zbog ljubavi ok to je tvoja stvar...

ali nemoj meni govoriti da sam dbl samo zato sto sam stajao 20m iza tebe i nisam cuo nista

a sto se tiche emocija nema shanse da me neko ubedi da im prvi i osnovni razlog okupljanja nisu bile pare...posle ide sve ostalo

mogao si procitati u nekim novinama da je sam tifa rekao kako jedva ceka da se sve zavrshi jer su mu se svi popeli na qrac, oce da uzme pare i da ide kuci da vidi dete...bar je iskren, to cenim

i ja sam citao da je elvis ziv...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

i ja sam citao da je elvis ziv...

verovatno i jeste... posto je 80% ljudi na koncertu moglo bolje da cuje elvisa, nego bijelo dugme...

dozivljaj VELIKE vecine se sveo samo na 200k ljudi koji su dosli da slusaju koncert, a slusali su jedni druge... ko je kriv? pa onaj ko je zaradio na narodu koji nije dobio ono zbog cega je dosao... na jebenom koncertu je mozda i najvaznije ozvucenje... bolje da slusam i najgori vokal, nego graju oko sebe...

to bi bilo kao kada bi ljudima ispred stadiona sa kupljenom kartom pustili na zvucnicima radio prenos utakmice jer je marakana vec popunjena...

ustvari mozda ja gresim... ja sam samo obicni hejter koji bi ispljuvao sve samo zato sto mu je kvalitet zvuka audio kasete od pre dvadeset godina bio neuporedivo bolji od koncerta... inace hvala vam na obavestenju da nisu pevali bitangu i princezu... nisam bio siguran...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

svi vi sve znate...i sve ste culi...sto se ozvucenja tice...tu bi trebalo da krivite organizatore a ne samu grupu...rekli su da je na probi sve bilo savrseno...a da su problemi poceli na samom koncertu...slazem se da je ozvucenje trebalo da bude jace...s' obzirom da su znali da se zvuk drugacije prostire na stadionu i na ravnom prostoru...i da su znali da ce biti 200 000 ljudi...sto je mnogo vise nego u sarajevu i zagrebu...ali...fazon...e brega je kriv sto ozvucenje nije bilo na nivou...on ima zvucnike...trebalo je da ih donese...pfff...

Izvini, ali kenjas. Toliko.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

rekli su da je na probi sve bilo savrseno...

Kakva li im je proba bila ...

* dzving, dzving * (proba gitare)

Neko od trojice pevaca - "Bash me briga, gde si otisshhh... uss .. a ... aj' idemo da se uradimo!"

Ostali - "Ajde"

* tup tup tup *

Link to comment
Share on other sites

ja nisam merodavan, mislim, da je tifa doso, iskenjo se na binu, gadjo me govnima i otiso kuci, ja bi umro na mestu od sevdaha/meraka, a kamoli ovako:)

prvi put u zivotu sam pljuvo krv kolko sam odro grlo...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ovo ono...

Gibo, Miroslave, nisam vas video na koncertu, bedak [:)] Gde ste bili, ja sam bio izmedju miksete i onog desnog zvucnika (nekih 50-60 metara od bine)...?

Sve u svemu, bilo je do jaja, ja bih opet ponovo isao na koncert kad bih imao sansu...

Prema informacijama iz blica, ozvucenje je imalo 375.000 necega (valjda vati, volti, ili neceg treceg) [:)] E sada najveci trip, ako uzmete u ruke Glas Javnosti, i Kurir (imajte u vidu da obe novine imaju istog vlasnika i stampariju - R. Rodica)... Glas Javnosti hvali koncert do jaja, navodi sve likove koji su bili (Divac, Dinkic, itd...), a Kurir pljuje po koncertu [8D] Zar nije vrh? I kome sada verovati...?

Neki burazerov ortak (koji se bavi time), kaze da je za onoliki prostor trebalo 18 velikih zvucnika (onih sa velikim znakom MB piva), a bilo je svega 4???

Sve u svemu, niko ne spominje dobre strane koncerta??? Sank dugacak 400 metara, atmosferu, sve ostalo...?

Po meni, zasrali su ono sa izlazima na kraju, trebalo mi je sat i po samo da izadjem sa hipodroma... Ovo ostalo je sve bilo solidno...

Link to comment
Share on other sites

Niko ne spominje jer ocigledno ne citas ceo topic ja sam dosta puta rekao da SAM SE DO JAJA PROVEO i da mi je BILO kao NIKADA u zivotu , i da ne zalim pare i da sam sve dobro cuo (3. red sam bio) itd , itd...Grlo me je boljelo 2 dana :)

Istina je, ne citam ceo topic, mrzi me [8D] Samo skrolujem od vrha nadole i citam ono sto mi deluje zanimljivo...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...