Jump to content

Time mashine (RUR)


Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jaoj al je budjav i zelen ;)

Timemachine je super, hteo sam da okacim al' sam zaboravio adresu =)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

A ovog zelenog se secam, koliko je dobar skin bio, ovaj nekako vrishti u ochi [:D] To su bila zlatna vremena kada smo se Blue i ja takmichili ko ce da nabudzi vishe postova, i vodio je jako, ali ga je sprechio Lucky bananom (ja sam umereno smarao pa je nisam zasluzio [:D])

Link to comment
Share on other sites

Eh ta stara vremena :)) Imam ja generalno gomile tih arhiva (logicno) zajedno sa svim dizajnovima rura do sada i slicnim stvarima, ali sve to marljivo cuvam i prikupljam, pa kad dodje 10ogodisnjica da napravimo neko potpuno loodilo i to okacimo na net :)

Sto se tice aggressive bannera, on je simbolizovao aggressive stage koji stizhe u neko letnje vreme, valjda od pocetka Jula ... to su bili dani :)

Ovo oko YU UT lige, jel sigurno to da je skroz obrisana, da nije prebacena u UT forum ili tako nesto? Znam da ja nisam od tih sto brisu, pa mi je malo cudno da smo obrisali tako veliki forum i skroz ga ispraznili?

Link to comment
Share on other sites

Pa sad neces sigurno moci da ga nadjes dok jos uvek ne postoje stari postovi (stariji od 2005. godine). Ali kada to vratimo bas cu i ja pogledati, skroz mi je cudno da smo samo obrisali kompletan deo foruma.

A aggressive stage ce se vratiti kada najmanje budete ocekivali :}

Link to comment
Share on other sites

Ovaj... sad vidim da u stvari nema ni starih postova iz UT foruma

moguće da ja ne umem da koristim search ili da mi je link do arhiviranih tema pred nosom :) ali gde su sve te teme?

Pa toliko smo pricali o tome, al' izgleda da nisu svi pazili na casu. Zbog lakseg upgradea foruma baza je podeljena na nekoliko delova. Ovaj aktivan je samo sa postovima od 2005. godine. Uskoro ce biti vracena i baza sa starim postovima, tacnije arhiva starih topica.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...