Jump to content

4glory


Recommended Posts

bravo glorijanci na osvojenom turniru svaka cast inace tesko verujem da cete prestati da igrate mozda ne zajedno i ne kao 4gl ali verovatno kao neko drugi sad da li taj pametan potez sto cete da prestanete odlucite sami :D

Ma necu ni da trosim reci na jajare i funjare i na sve ove cave sto iza ledja su se sunjale

Link to comment
Share on other sites

Pa gde ste posli bre vi! :( Sta bre netjete da igrate! ALO BRE! Ko sem vas poseduje toliko talenta i srca! Jes' kaunter i nije neka bitna preokupacija u zivotu, al igrajte kad vam se igra i kad mozete, mojne to sad nesto kao zvanicno da se povlacite, pi kaki ste! :( Ua.... :(

(\_/) - This is Bunny.

(O.o) - Copy Bunny into your signature to help him

(> <) - on his quest for world domination.

...evo vam zeka 'ebo vas zeka... %)

Link to comment
Share on other sites

bravo glorijanci na osvojenom turniru svaka cast inace tesko verujem da cete prestati da igrate mozda ne zajedno i ne kao 4gl ali verovatno kao neko drugi sad da li taj pametan potez sto cete da prestanete odlucite sami :D

e nakazo, nakazo. ja znam da se ti plasis da mi nastavimo da igramo zbog tvojih kgb-ovaca

Nije te sramota da tako nesto komentarises.

Bolje se pobrini za ekipu koja vezba 10 sati dnevno i dodje neka ekipa koja nije pipnula cs mesec dana i dobije vas.

Srecno u parizu ali 10 sati je malo :D

Link to comment
Share on other sites

e nakazo, nakazo. ja znam da se ti plasis da mi nastavimo da igramo zbog tvojih kgb-ovaca

Nije te sramota da tako nesto komentarises.

Bolje se pobrini za ekipu koja vezba 10 sati dnevno i dodje neka ekipa koja nije pipnula cs mesec dana i dobije vas.

Srecno u parizu ali 10 sati je malo :D

zivim za ovakve recenice buhaha

chucknorris1205880463.jpg
Link to comment
Share on other sites

e nakazo, nakazo. ja znam da se ti plasis da mi nastavimo da igramo zbog tvojih kgb-ovaca

Nije te sramota da tako nesto komentarises.

Bolje se pobrini za ekipu koja vezba 10 sati dnevno i dodje neka ekipa koja nije pipnula cs mesec dana i dobije vas.

Srecno u parizu ali 10 sati je malo :D

sta lupas bre???kakav MOJ kgb???ako oces nesto da kazes prvo procitaj post LEPO pa onda pisi na ruru!!!

Ma necu ni da trosim reci na jajare i funjare i na sve ove cave sto iza ledja su se sunjale

Link to comment
Share on other sites

ja malo nisam bio u toku,

bio sam 500km od BG,

ali mogu samo da kazem SVAKA CHAST...

znachi, nemate pojma kako ste im se svim izdrk**i u facu sa ovim potezom...

s' postovanjem Duleyman

Aj dyle objasni kome su se izdrkali u facu i zasto. Ja ne vidim dal je neko njih pljuvao sem 1 coveka??!?!?

Stvarno mi nije jasno zasto su svi tako optereceni i u fazonu:"e nas niko ne voli, sad smo im pokazali". Ako cemo vec tako, mislim da mnogo vise ljudi ne voli kgb, a ne 4gl!!!

V

Link to comment
Share on other sites

steta je sto svi prestaju jer cs sad tek stvarno pocinje da nam lici na seosku ligu... kad se zadnji put pojavio novi igrac koji je zaista kvalitetan ?

s druge, real life, strane ih potpuno kapiram mada ne znam sve razloge

...

ko je uopste ostao da igra od top klanova / igraca ?

kolko sam shvatio jedini iz 4gl koji ce nastaviti da igra je mileta ?

herga pali u vojsku u semptembru, a toki je 6. u KGB.

eli, dyle, blade, distro ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...