Jump to content

4glory


Recommended Posts

pa mislim da su u pravu kad kazu da ih malo ko voli mislim pogledajte postove posle eswc-a koji je kgb uzeo.eto.

To mislim samo da je sakal radio. Bio je pijan ali i srecan...

Ne kazem ja nista za kgb-ovce. Jer ovde se ne prica o KGB-u nego o igracima koji igraju za kgb. A to sad sto je neko ljubomoran sto oni mogu da dobiju sve to je druga prica...

V

Link to comment
Share on other sites

ihihihihih glorijanci svaka cast na osvojenom turinru i srecno a vishe sretje za nas hihiih . [8D]  [8D] ....cuo sam da je prso i GcV

MESI MESI :)))

nevezano za quote:

A cekaj ko je ikada hvalio kgb , cast izuzecima , ali ostali su stoka , i treba da ostanu tamo gde i jesu , U AMBARIMA EE

:)

salim se ja malo ali stvarno ste stoka

poz

;)

Komitet Gosudarstvennoi Bezopasnosti
Link to comment
Share on other sites

respect za odluku

i ne vracajte se counteru ionako je prso najstrasnije

Pogledajte ove klince! Oni su tacno tako klinci kao kada sam ja bio klinac, oni se na isti nacin zabavljaju tako, vec vekovima i vekovima. Iste guzve, iste reci duha. Ista bezocnost, ista samouobrazenost, ista ludost iz koje ce uslediti mudrost zrelih ljudi. Vec vekovima jednog lepog dana oni ce na isti nacin ostariti. Istom pobunom ili istom pomirenoscu ili istim nacinom da o tome ne vode racuna. Kao i klinci iz prethodnih narastaja koji su ostareli, iste grcevitosti, iste plahovitosti.

Nikada nisam voleo ni klince ni matorce!

Link to comment
Share on other sites

Najbitnije od svega je da vishe nema atmosfere na turnirima kao shto je bilo ranije

Ko si ti majke ti da kazesh da nema atmosfere koja je bila ranije :D jebo mamu sorry za hejt al morao sam kad vidim ovako neke likove kako kenjaju digne mi se kita...

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je donekle u pravu da nema one atmosfere koja je bila pre. Ali to nema nikakve veze sa CS i gamingom. Ja slobodno mogu da kazem i mislim da sam totalno kompetentan da kazem da je sada mnogo, mnogo bolje za igranje. Uslovi, ljudi koji su oko igraca, turniri.

E sad totalno druga tema je sto je 99% retarda koji igraju, koji su bezobrazni koji nemaju nikakvog postovanja, koji gledaju sve kroz pare i misle samo na svoje guzice.

Tripujem da sto bolja postaje scena(mislim na turnire, desavanja, sponzore, drzavu) to su sve gori igraci. Zar ne??!?!

Edited by zEki

V

Link to comment
Share on other sites

Ko si ti majke ti da kazesh da nema atmosfere koja je bila ranije :D jebo mamu sorry za hejt al morao sam kad vidim ovako neke likove kako kenjaju digne mi se kita...

Blago tebi kada ti se dize kita na moje komentare, ali veruj mi kada sam ja igrao cs ti nisi znao ni misha da drzish, zato pajseru raspitaj se prvo ko sam pa onda komentarishi

Link to comment
Share on other sites

Blago tebi kada ti se dize kita na moje komentare, ali veruj mi kada sam ja igrao cs ti nisi znao ni misha da drzish, zato pajseru raspitaj se prvo ko sam pa onda komentarishi

uuuuuu shmekeru sad si kao opaka faca! SELJACHINO RASPADASH SE! kiss :) od seljanke ...

motjni riskovci sada mogu da se vrate u velikom stilu nja nja ja te bre dobijam u cs-u a ne neki tamo jCr!

Link to comment
Share on other sites

Blago tebi kada ti se dize kita na moje komentare, ali veruj mi kada sam ja igrao cs ti nisi znao ni misha da drzish, zato pajseru raspitaj se prvo ko sam pa onda komentarishi

Jebiga brate sexy su ti komentari :D a pazi ovo kad sam ja sabijao FPS igrice (tu se koristi mish) brate cs nije postojao tako da poz i tako...a ok da si stavio pravi nick ne bi te smarao nego sam kontao da je neki od ONIH likova shto vechno kenjaju neshto a nemaju veze sa lobanjom...poz

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

Samo da napomenem da sam ja igrao za prvu gloriju znaci prvu prvu dok vecina n00bova koji se sad ovde na forumu proseravaju nesto nije imala veze sa cs-om ,jeste da je to bilo nedelju dana ali i dalje prihvatam zahvalnicu od strane filipa :) gL svima u RL :D i valjda cemo vise da se srecemo sad na ulici sa obzirom da zivimo veoma blizu.

Link to comment
Share on other sites

uuuuuu shmekeru sad si kao opaka faca! SELJACHINO RASPADASH SE! kiss :) od seljanke ...

motjni riskovci sada mogu da se vrate u velikom stilu nja nja ja te bre dobijam u cs-u a ne neki tamo jCr!

Ajde neka ostane na ovom, posto me smara da zapochinjem raspravu. Seljanko kiss i tebi :) Edited by vladitza
Link to comment
Share on other sites

Samo da napomenem da sam ja igrao za prvu gloriju znaci prvu prvu dok vecina n00bova koji se sad ovde na forumu proseravaju nesto nije imala veze sa cs-om ,jeste da je to bilo nedelju dana ali i dalje prihvatam zahvalnicu od strane filipa :) gL svima u RL :D i valjda cemo vise da se srecemo sad na ulici sa obzirom da zivimo veoma blizu.

Uuu lave...

I meni se HeatoN zahvaljuje što sam igrao sa njima 2 meča.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...