Jump to content

ADSL trabl


kruko

Recommended Posts

Enivej, uzeo sam 256 paket na sezamu, imam i isdn gajbi pa preko njega ide sve to, modem je ok, sve sljaka, jedini je problem sto je sve prokleto SPORO. Ne znam u cemu je stvar, pre neki dan sam se drndao, i napucao sam 200 mega za dva sata preko soulseeka recimo. Jutros sam za poloa sata skinuo 10 mega, server me diskonektovao jer sam previse bedan, forumi se otvaraju po pola sata, stvarno ne znam u cemu je rec....ugasio sam anti virus (kaspersky), firewall (kaspersky antihacker), ugasio sam ad aware, ali isto sranje...ah da, da ne zaboravim da sam primetio tendenciju da cim se nakacim radi jos djene-djene valjano (ali i tad prilicno jadno, sa pola snage), i da se ojadjuje sve vise i vise kako vreme prolazi...jel imao neko slicnih problema? Ne znam sta da radim, bukvalno je gore od dial upa posle pola sata konekcije!!! :o

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Bsh? Rekao si mi da ne uzimam jer je kao puno kesha, a ja sam uzeo jer tebi radi ok.

Malo sam sredio slsk, tako da sam p2p radi onako, djene, djene, 10k, ali surf i download u isto vreme, nece bogami..

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Cbq pipe, ili ti ovozemaljskim jezikom "agregacija bato". 32/1 pa vi vidite...

Pa zar se oni nisu nesto lozili da nece biti visok nivo agregacije? mah, rekla kazala...

do jaja. znaci mogu da ocekujem 2k u sekundi u spicu, ako imam srece kako je krenulo.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

(1Mb/s)=1024/8=128KB/s ukupno podeljeno sa 32 korisnika = 4KB/s teorecki u savrsenim uslovima a prakticno obori ovu brojku za 25% :) Dakle ni kakvim uslovima ukupan DL ne bi trebao da ti pada ispod 3KB/s :)

Sto je 50% bolje/brze od onoga sto si se ti nadao :)))))))))))))))

Naravno ovo je pod pretpostavkom da SVI vuku max, sto retko desava..

Link to comment
Share on other sites

I ja imam frku sa sezamom i kada bi neko mogao da mi garantuje da mi telekom nece skinuti adsl i dati ga drugome dok ja podnesem zahtev kod nekog drugog, odmah bih presao. OK, razumem onaj period kada su imali frku sa mojom centralom pa kao nije radilo kako treba, to su mi javili na mail, ali zato evo opet jutros nisam mogao 10 minuta da se nakacim na adsl sistem ... i desavalo se proteklih dana nekoliko puta.

Pristup sajtovima i download (da kucnem u drvo) doduse radi sve ok, jedino sto je konekcija ka serverima za igranje slaba, nema servera ispod 100 pinga.

Naravno, baska sto je 200 din skuplji.

Link to comment
Share on other sites

Meni nije samo jasno kakve veze ima ISDN iz tvog prvog posta sa ADSL-om?

Pa rek'o da neko nema slicnih iskustava, pa da nije problem u tome, sta ja znam.

Evo, malopre sam za pola sata uspeo da skinem 50 mega p2p-om, a sad...shaka jada, 5 mega za 10 minuta...pa nema mi druge nego da ostavljam komp preko noci =)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

(1Mb/s)=1024/8=128KB/s ukupno podeljeno sa 32 korisnika  = 4KB/s teorecki u savrsenim uslovima a prakticno obori ovu brojku za 25% :) Dakle ni kakvim uslovima ukupan DL ne bi trebao da ti pada ispod 3KB/s :)

Sto je 50% bolje/brze od onoga sto si se ti nadao :)))))))))))))))

Naravno ovo je pod pretpostavkom da SVI vuku max, sto retko desava..

jezhim se od ovog teorecki.. statore jebote bog na netu si kolko, 10 dina, a i dalje nemash pojma sa pravopisom :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...