Jump to content

Tina Ivanovic -Bunda od nerca


Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Naravno Dz, vi ste sve kurve, i sve vas mrzimo jer ste nas nekad davno povredile.

Jebote :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Sinoc ja bio na zurci nekoj i pustili ovo, jaooo klinkica u minicu (90. godiste) SKOCILA na sto i opaaaa zajedno sa njih 20 jos i sve pevaju u glas...

Ti da cutis DJ, po kakvim se to zurkama kreces, zavrsices k'o zmija, pustajuci ziku na sky baru :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

a ona Igora Popovica

Ima ona sve, noge preduge

Lepo lice ko iz magazina

Kad me pogleda, srce zaigra

Padne glava ko od bensedina

Ima ona sve, lepa, lepa je

Sva bez mane, ali jos joj fali

Jedan kao ja, da je usnama

Svojim zaaaapaliiii

Predobro!!!

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

a ona Igora Popovica

Ima ona sve, noge preduge

Lepo lice ko iz magazina

Kad me pogleda, srce zaigra

Padne glava ko od bensedina

Ima ona sve, lepa, lepa je

Sva bez mane, ali jos joj fali

Jedan kao ja, da je usnama

Svojim zaaaapaliiii

Predobro!!!

kolena!

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

DA meni je devojka jednom prilikom krenulda da peva ako imas petlju ako imas herca pokloni mi...

Na shta sam ja odgovorio:"Kroz moje prazne dzepove vjetrovi mi prolaze a kroz cipele Kishe jesenje"(prljavo kazaliste)

Chisto da zna na chemu je :)

ako si joj rekao [;)][:D]

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

meni je realno veci bedak sto takvim pesmama uce decu da kad porastu bacaju pare ...

mislim bas bi mene sad boleo kurac da nekoj kucki kupim bundu .... jeeeesteee vazi cao zdravo dovidjenja

realno klinci vise gube, sponzoruse su na dobitku :)

P.S.

Ima nesto sto se zove kucno vaspitanje, to nama fali, a ne se sad neko brine za to sta peva neka Tina Ivanovic... Ono sto je lose je sto ih to isto kuci uce cale i keva ili se sto je isto ne trude da im objasne neke stvari :P

Edited by GcV.Bjeli
Link to comment
Share on other sites

ali najveci vrh svega je sto sam sinoc bio na 18tom kod mnogo dobrog ortaka...i prilazim DJ-u da mu narucim jednu stvar od prodigy-a...znaci lik samo sto se nije nasmejao...u fazonu...ma to je staro...nemam ja to ovde...sta ce ti prodigy...zato je imao kompletni repertoar turbo folka i ostalih narodnjaka...takvi dbl-i uopste ne treba sebe da zovu dj-ejevi...a tek nashe takozvane diskoteke...strasno...ima 3 diskoteke u kojoj ne pustaju narodnjake...a u dve su mozda culi za disko muziku...

Edited by xomi

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

meni je realno veci bedak sto takvim pesmama uce decu da kad porastu bacaju pare ...

realno klinci vise gube, sponzoruse su na dobitku :)

P.S.

Ima nesto sto se zove kucno vaspitanje, to nama fali, a ne se sad neko brine za to sta peva neka Tina Ivanovic... Ono sto je lose je sto ih to isto kuci uce cale i keva ili se sto je isto ne trude da im objasne neke stvari :P

[?][?][?]

otkad tebe boli kurac za takve stvari ...

Link to comment
Share on other sites

a tek nashe takozvane diskoteke...strasno...ima 3 diskoteke u kojoj ne pustaju narodnjake...a u dve su mozda culi za disko muziku...

jeste, xomi, TRI diskoteke u kojima se ne vrte narodnjaci postoje u beogradu.. to možda ako računaš samo onih 20m savskog keja od saunda do egzila..

Link to comment
Share on other sites

lepo je bre tim kurvama mirko cajich veliki otac poruchivao i to bash sa palme:

jer ja sam dusho radnichki sin,

niti nosim zhuto niti imam stan,

ono shto zaradim suvishe je sitno,

to tebi nije ni za jedan dan.

jebeni narodnjachki dzhejms din.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...