Jump to content

Sport


Recommended Posts

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Imam drugara koji trenira macevanje vec dugo vremena. Super je, mogu da se raspitam ako te zanima nesto poblize...ima i dobrih cica tamo =)

Ja trenirao veslanje, mega sport za misitje, kondiciju, pluca, sve. Kako sam upisao faks, nista...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Da kruko, al da se ljudi ne zalete, moram da im objasnim da taj sport ima i loshih strana :p

Imacete zhuljeve na shakama velichine osrednjeg oraha, i ti mishichi , koji vam se razvijaju , su noge i ledja....imacete smeshne dojke i relativno smeshne ruke , tako da ,morate i neku teretanu odradjivati pored toga :p

ovo za pluca je tachno , jer se jako mnogo trchi na veslanju i potrebna je velika kondicija...

Link to comment
Share on other sites

zuljevi prodju...noge budu prepucane u butinama, ledja i lepeze se proshire enormno, a teretana se radi na samim treninzima. Cuka trcanja, cuka veslanja, cuka teretane, i voila.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

A ste culi za macevanje? =)  niko ne trenira?  moj drug i ja ocemo da se upisemo ali ono...ne znam meni je malo glupo, sta vi mislite? :)

my 2 cents shto se tiche machovanja

Nindza skilz kendo = do jaja

Musketari sa chachkalicama = zenskasto

[:D]

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Imam ja ortaka koji vec jedno mislim 20 godina fura machevanje. Ako stvarno nekog interesuje mogu da se raspitam. A zanimljivo je prilicno, mada nije sto i kendo. Ipak, mislim da je kendo za pocetnike malo smorniji nego macevanje, posebno kad vide sta se tu radi.

Link to comment
Share on other sites

Pa zavisi jer oces zbog boljeg izgleda , ili cisto rekreacija , ili oces da postanes profi u nekom sportu?

Ako oces zbog izgleda idi u teretanu + trcanje...

Ako oces rekreaciju trci svaki dan po 10 km + neke sklekove , itd...

Ako oces da postanes profi sportista (mada kontam kasno ti je :P ) , onda uzmi neki standard sport...

Link to comment
Share on other sites

tenis... - ali u proteklih par dina sam trenirao sa vecim pauzama... al sam od svoje 7 do 13 aktivno trenirao:)

bajk - kad krenem da vozim nishta bez 2+ cuki... e oce neko na crtu, tipa end. voznja, jedno 5+ cuki...

trcanje, posle voznje opicim jedno 1km da mi se opuste mishicici na nogama... i onda trcanje do 6 sprata:))

trenutno to je to:)

( [;)] )...

Edited by MiGsa
mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

@Topic

Treniram alpsko skijanje profesionalno vec nekih 8 godina...

Poznata faca,izasao u lokalnim novinama... [:D]

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...