Jump to content

Kako na vas utiče...


Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pa nisam vam ja gosn. Japanac, a osim toga, smrsao sam 7 kila =)

hahaha

ma brate .. taj podatak nishta ne znachi .. i shkodra mi reche da je zbacio 10 pa se to uopshte ne vidi =)

za razliku od mene koji se splasno 12kg i izgledam ko shle :/

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

.. smor mi, dosao sam sa scadbe najlepse koleginice sa smera... pijan sam ko biulja... i reci sad me pukne da se krknem... a necu, nego ono.. have no phear ! smaracu ja vas jos dugo...

al kao, mislite o tome.. sva sreca pa sa ja trezven, i zaljubljen... pa necu da se samokoljem.. zbog nje izmedju ostalog..

lepo sam ti ponudio da bri

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

negde procitah da je na jednom delu australjije prosecna dnevna temp. 25-30 stepeni... znaci idealno... nema naglih promena temp. pritisak normalan... svej e nenormlano dobro... ali opet prosechan zivotni vek je tamo oko 50 god?!?!?! tako da je oo bas zdravo za nas mladje :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mozda zbog UV zracenja?

Bash sam s kevom pricao o tome pre neki dan, kako bih zeleo da zivim u australiji....kul ljudi, kul klima, kul standard, okean, englesko govorno podrucje, veliki gradovi...Kulustralija.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ma brate ti si uzasan, nema te vise nigde...ramenca ko moja mala :P

a jeste sad .. jel mi se i smanjila kita ko tvoja =)

nene maude..ti izgledash tako iz sasvim drugih razloga ;oP

pa ti bi onda trebao da izgledash ko undead [:D] a izgledash ko drashko =)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

negde procitah da je na jednom delu australjije prosecna dnevna temp. 25-30 stepeni... znaci idealno... nema naglih promena temp. pritisak normalan... svej e nenormlano dobro... ali opet prosechan zivotni vek je tamo oko 50 god?!?!?! tako da je oo bas zdravo za nas mladje :P

golanska visoravan.. 27 stepeni tokom cele godine.. al kapiram da bi se smorio, nije baš australijski standard :)

Link to comment
Share on other sites

pa znam na shta si mislio nego si ti pogreshno protumachio odgovor ..

a shto se australije tiche severni deo (oko Darvina) je kul (sve sem ljudi koji su smor) dok na istochnom delu dan izgleda: kisha, komshija se ubio, kisha, ushla ti shkorpija u kucu, kisha, kriket, kisha ...

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

kisha, komshija se ubio, kisha, ushla ti shkorpija u kucu, kisha, kriket, kisha ...

Zvuci zanimljivo..

Glup ti odgovor ako sam jednu recenicu uspeo pogresno da protumacim :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...