Jump to content

Kako na vas utiče...


Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja josh nisam podigao roletnu-----ne znam kako je napolju. Sada ste me vi prepali pa necu izlaziti iz sobe ceo dan.....piski mi se aaaaa!!

?

WTF

enivej sta se bre svi zalite....do pre jedno 3 meseca bilo je:aaa samo da se otopi ovaj sneg i da grane sunce!!"

sha je sad...

da brate, al ono, temperaturne razlike +-15 stepeni svakog dana...ne valja...raspadam se, nemam snage da prdnem..

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

takodje sam mnogo bolje raspolozen kad je lepo vreme... i josh basket po ceo dan :)

SummerTime!! :))

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Ah, sad je vec bolje, moram poceti redovno ranije da ustajem =)

Osecam se bajno na ovom povetarcu, kao da sam na moru vetj =)

Pride sam se nazdrao kao prase, pola leba, 4 jajeta, i litar jogurta, sad na bajs =)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

o_O [?]  [?]

.. smor mi, dosao sam sa scadbe najlepse koleginice sa smera... pijan sam ko biulja... i reci sad me pukne da se krknem... a necu, nego ono.. have no phear ! smaracu ja vas jos dugo...

al kao, mislite o tome.. sva sreca pa sa ja trezven, i zaljubljen... pa necu da se samokoljem.. zbog nje izmedju ostalog..

lepo sam ti ponudio da brišem topik kad se otrezniš :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...