Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

Wtf iz biopsija chuke? video sam na drugom topiku da ti je nesto u kruku sa srcem...

jebote prijatelju sta ti tako mladom nevalja sa srcem kada moras na biopsiju? jesi siguran da ti rade bas pravu biopsiju, vadjenje isecka i sve to?

da, stvarno idem na biopsiju cuke+elektro konverzija. u prevodu uzece isecak miokarda i peci me strujom.

imam restriktivnu kardiomiopatiju. kardiomiopatija je bolest misica cuke koji sve vise popusta, a ovo restriktivna znaci da imam najredji oblik ove bolesti.

jedino resenje na duge staze je transplatacija.

mada, trenutno mi je veca frka zbog toga sto mi cuka nije u sinusnom ritmu pa se prebrzo zamaram, boli me stomak i jos gomila stvari.

nadam se da cu to srediti elektrokonverzijom sada kad legnem na dedinje.

a za kardiomiopatiju ko zna... mnogo zavisi od biopsije.

jbg ako sam vas sad smorio. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Bice to u redu druze..samo nemoj da klones duhom, budi pozitivan, i pored lekarskog lecenja, organizam ce prilicno i sam sebe izleciti.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

da, stvarno idem na biopsiju cuke+elektro konverzija. u prevodu uzece isecak miokarda i peci me strujom.

imam restriktivnu kardiomiopatiju. kardiomiopatija je bolest misica cuke koji sve vise popusta, a ovo restriktivna znaci da imam najredji oblik ove bolesti.

jedino resenje na duge staze je transplatacija.

mada, trenutno mi je veca frka zbog toga sto mi cuka nije u sinusnom ritmu pa se prebrzo zamaram, boli me stomak i jos gomila stvari.

nadam se da cu to srediti elektrokonverzijom sada kad legnem na dedinje.

a za kardiomiopatiju ko zna... mnogo zavisi od biopsije.

jbg ako sam vas sad smorio. :)

prijatelju te bas dobro uhvati, aj da te vidimo zivog, zdravog i nasmejanog kada izadjes iz bolnice i poslusaj krukov savet

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

Tetka mi je otishla na more i ostavila mi je njenog psa dalmatinca (Dona se zove) da je chuvam:

-Izujedo je neki drugi pas pa sad na rane moram da joj mazhem neku kremu

-Ima neki virus pa stalno kashlje i gushi se

-moram da je nateram 2x dnevno da proguta lek

-ne smem da je shetam u parku sa drugim psima da ih ne bi zarazila

-mora da spava sa mnom u krevetu poshto je navikla

-treba ovih dana da dobije teranje, pa cu morati da joj stavljam one gacice za pse i uloshke

-cvili kad sam na kompu jer ne mozhe da se popne kod mene uz strme stepenice, gore u potkrovlje

-dobila sam od tetke gomilu plishanih igrachaka da bi Dona imala sa chime da se igra

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Tetka mi je otishla na more i ostavila mi je njenog psa dalmatinca (Dona se zove) da je chuvam:

-Izujedo je neki drugi pas pa sad na rane moram da joj mazhem neku kremu

-Ima neki virus pa stalno kashlje i gushi se

-moram da je nateram 2x dnevno da proguta lek

-ne smem da je shetam u parku sa drugim psima da ih ne bi zarazila

-mora da spava sa mnom u krevetu poshto je navikla

-treba ovih dana da dobije teranje, pa cu morati da joj stavljam one gacice za pse i uloshke

-cvili kad sam na kompu jer ne mozhe da se popne kod mene uz strme stepenice, gore u potkrovlje

-dobila sam od tetke gomilu plishanih igrachaka da bi Dona imala sa chime da se igra

pa jel taj spa ikad bio uredu .. sem kad me je naskakala [:D]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

meni se svidelo..

kevi je opet ispao telefon u kuhinji.. ovaj sam kupio pre dva meseca i već krči..

nije žvaka za seljaka, daću joj da koristi samo stari panasonic, čim provalim koju žicu treba da presečem da bi prestao onako užasno da zvoni.

Link to comment
Share on other sites

tek sad videh.

radio sam ja biopsiju na plucima.

zbog tuberkuloze.

neprijatan filing.

al. ono.

savet za tebe noodle.

ako ces lezati tamo neko vreme.

samo mojne da mislis na vreme.

radi bilo sta.

ali bas "bilo sta".

69869493_l.jpg

i fuck my fans.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...