Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Naravno da je toplo i meko i kaplje...ali ne jebem toliko dobro da kaplje crveno, razumes...Jeste da posle toga pisa mutno 5 dana ali dobro....

[bolest]New durex with mini blades, it's allways like she is having PMS [:D] [/bolest]

Niste ni svesni kakave sve bolestine mogu da padnu coveku na pamet u pola 9 ujutro citajuci vase postove...

Link to comment
Share on other sites

Ja imam sledece nedelje dva ispita ... ali po ugledu na ch1zru me boli paja [^]

jedva cekam vikend, idemo na tatre 3 dana da blejimo i cirkamo ... + jedan ortak vodi neke drugarice tako da moze da bude zanimljivo :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

... Dragi dnevniche...

kako god okrenete, neko prica o govnima... (jebote unakazio sam sinoc svoju wc sholju:)) )

nego

evo upozorenje jedno...

ponedeljak ili utorak, nemojte peshaciti 70,23,25,22,21, (blokovi) i kod zelenjaka... :)

u periodu od 14:00-14:45 =]

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

dovati tamo neke slovakinjice, čuo sam da ih ima dobrih :)

Uh, imam sa njima malo losa iskustva ... ali verovatno nisam imao srecu.

svaka je do sada bila u fazonu "polako", "cekaj", "stani"

kod cehinja toga nema [:D] one su u modu "/odma_sada_odma" :)

Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Pa sta kao da nikad niste kresali ribu koja ima mecu?

Bas je lepo,toplo i dobro podmazano sve kaplje...crveno...Mada je malo neprijatno kad pocnu da ispadaju parcici materice i pocne da se siri neki cudan "miris" jako tamne Krvi.....

verovatno se riba koju si kresao (ako si uopste kresao jer je cinjenica da su ovde vecina jebaci i iskusni alkoholicari) nije napalila jer ako se riba sa mecom napali a ima onda joj se povuce tako da nema ni krvi ni delova materice, samo taj cudan miris

Edited by /7ETPOC

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

Pazi sada moj bedak.....sinoc ja oko 3:00 skidam neke pesme s' net i ostalo mi josh nekih 10min.

I ajde kao ja da prilegnem da odmorim ochi josh tih 10min.

budim se ja, gledam na sat--13:02 wtf (navuchene roletne ja reko mrak)----kad ono-ja spavao ko top celu noc a racun za fon tece,tece i tece...

I eto sad se nerviram.....

Arbeit macht Frei.

Link to comment
Share on other sites

danas u shkoli smo imali samo 1 chas,svo vreme smo igrali istina - izazov na terenu za basket.Jbt,davno nisam ovako izgoreo,a i chuo vishe perverzija za jedan dan,shto je najgore od finih i chednih devojaka( za koje sam ja barem mislio )...imam snimljene neke izazove,kao npr

lizanje usne i poljubac u bulju :)))

Alan Smith ftw.

Link to comment
Share on other sites

Boze kako sam u subotu jednoj debeloj ribi lizao salo.........uuuuu kako je samo bila masna..OWnz

bljak.

ja sam u autobusu snimao neku debelu klinku u dopičnjaku i osećam se u

Edited by modjo

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

De se nalazi taj gurmanluk? Cudno da nisam ranije cuo za to.

e jebi ga, ne umem precizno da ti opišem, pošto i ja svaki put lutam dok ga ne nađem.. ili sačekaj da laki dođe na forum, il se parkiraj negde između sportskog centra vračar i bulevara i onda pitaj nekoga za čobanov odmor, znaju svi..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...