Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

DA DA DAAAAAAAAA !!!

i posle skoro GODINU dana smaranja, KRENUO SAM U SKOLUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU !!!!

koliko je ovo smesno kad se ja radujem skoli :))) ali sta da se radi kad sam se uzeleo :))

glhf sale !

tnx

np bro :))

svaka cast sale :D

btw sad sam ustao, pa idem u staru treshnju da se odvalim sa sharkyjem i josh nekim drugarima, i posle valjda da bude neki zaboding za gledanje tekme

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

bio na nekom rostilju u surduku. toliko sam se najeo da sam odmah morao da legnem i odvalim tri cuke....piletina i raznjici u slaninici...

e da pisao sam u Dunav sa 30 metara visine. i bacao lubenicu kamena sa ramena

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

zivot je lep [:D]

spremam se da idem da cirkam...

btw sinoc je van gog usrao max... dal se ozdrao, ili zgutao ko zna cega, al je celo vece brljavio po bini... masa ga iskulirala :))

samo su kao pevali kad je islo neko te nocas ima.. ja nisam :))

zato sto znam da je niko nema [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

bio na nekom rostilju u surduku. toliko sam se najeo da sam odmah morao da legnem i odvalim tri cuke....piletina i raznjici u slaninici...

e da pisao sam u Dunav sa 30 metara visine. i bacao lubenicu kamena sa ramena

jesi ti to bio u vremeplovu? :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Subota vece...ja u zavicaju,bolestan. Sve mi sline cure iz nosa. :(

Otisao sam do frizidera izvadio dve hladne kruske...pojeo jednu, izcimao daljinac pa na net.

A tamo QT nije dzade, **bes zmiju - svi hoce pare.

Evo me sad na forumu. Lepo zeleno, sve nesto podseca na neka stara vremena, slobino vreme, 60 sati mesecno na netu ja i buraz potrosimo a za telefon i sate platimo neku bedu, pih.

Sutra idem u NS a nesto mi smor. U ponedeljak u 9 ispit...ucio sam, nije da nisam, al mi nekako sve sad bljutavo.

greska sa ovim novim (starim) skinom kada igram RUR forum war!

Ma pojescu i drugu krusku...

Jako su lepe ove kruske kada su hladne. Evo stoji tako u frizu 3-4 dana, ledeno hladna, meka, slatka...

Nema vise druge kruske.

Hoce li neko...imam jos tri. Ako niko nece ostavicu za sutra. :(

Edited by Zoltrix

-It is said that the first time Takamatsu saw Judo he was horrified. This was because they bend their backs during their techniques.

Link to comment
Share on other sites

jaoooo... kakav sam baaajaaa :))))))))))))))))))))))))))00

evo maila od ribe (samo deo naravno) :

pazi,ne znam ko je riba,ni da li ti je drugarica ili nije,ali jedno znam:BILA SAM JEBENO LJUBOMORNA KAD SAM TE VIDELA SA NJOM!!!!!!!!!!!!!!

inace, da pojasnim... sreo sam drugaricu iz detinjstva.. i pitala me da je otpratim do kuce, posto u njenom kraju nema nijedno jebeno svetlo... i naravno, prisato sam (usput sam joj se iskukao [:D] ).

naravno bicsa me je videla (3 putasa drugaricom ).

i kad sam stigao kuci, eto maila [:D]

mamu li joj jebem...kravetina jedna.. jebene zene, na kurac ih nabijem... samo seru...

prodaju muda za bubrege... iako znaju sta zele, i sve im je jasno, ipak moraju da tvrde pazar i seru.. neka,... ima ko da im vrati...

btw, ako hoce da budemo zajedno, bicemo.. ali za koji dan.. ima prvo da joj kenjam [:D]

inace, bilo mi je dojaja u graduu///// !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111 !111!!

(ili kako god da ide ono "11!1!1") :P

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...