Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Eeee

Razredni ima nekih 25-30 godina max.Tako da i on koristi msn.Najvise zbog nas da ne bi morao da salje 26 sms-a kad treba da nas obavesti o necemu

Dzizus! U moje vreme se ocekivalo da ti juris profana ako oces da budes obavesten o necemu. A ovo "koristi MSN zbog nas, da ne bi slao smsove" bi se smatralo poprilicno sci-fi.

Inace blejim na poslu, u sredu sam pao neki ispit pa sam se smorio. Danas mi otkazali neke obaveze koje sam imao za popodne tako da je u najvi bleja :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

idem veceras sa ortacima u zaplet.

ovoono.

Ou jea... nemojte da zaboravite da ponesete lap topove i PDA uredjaje jer je Zaplet jedan od wireless hotspotova kod nas pa imate dzabe net i to. Vidi samo nemojte da sedite tamo kod prozora koji gledaju na chobanov odmor, smoricete se ;}

Link to comment
Share on other sites

Jebem ti forum i ove usrane servere....

)&%*&^%$#&^%#$(*! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sad sam solidnmo nacugan...veceras neka svirka...

Jos jednom:

jebem ti ovaj forim i ovaj sugavi server *^%$^%$#@ $

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Lucky je dobio pismo iz ministarstva gde mu se zale da sve vise i vise srednjoskolaca i studenta ne uci nego dangube po forumu.. Cak su prijavljenji i neki slucajevi da je produktivnost nekih ljudi opala na poslu zbog foruma pa su mu predlozili da ogranici rad foruma na 6 sati dnevno [:D]

Link to comment
Share on other sites

jad sam skapirao da B92 ima isu varjantu invision pwerboard ko mi... A Njihov server uvek radi...ajde bre malo sredite se...nije ovo vise neka underground spika pa da moze daq se desi da forum neradi ovoliko...jtb!!!!!!

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

jad sam skapirao da B92 ima isu varjantu invision pwerboard ko mi...  A Njihov server uvek radi...ajde bre malo sredite se...nije ovo vise neka underground spika pa da moze daq se desi da forum neradi ovoliko...jtb!!!!!!

možda ima nešto u tome što je b92 jebeni konglomerat koji u svom sastavu ima i internet provajdera, a uz to se finansira i od reklama i iz spoljnih izvora, a rur je uboga nevladina organizacija? :)

Link to comment
Share on other sites

a rur je uboga nevladina organizacija? :)

A ja mislo da te nevladine organuizacije bas zive dojajno...A mozda vi admini delite taj cash medjusobno a mi useri ga dudlamo nemajuci pojma o cemu se tu ustvari radi...[:p]

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Sad sam izvalio da idemo u skolu od ponedeljka ali 30 min casovi...

ne verujem da ja ovo izgovaram ali jedva cekam da krenemo...smori i raspust!!!

valjda ce ove godine prvakinje da budu dobre ribe...inace gore od prosle godine ne moze!

@green uzeo sam kartu za skazi juce 550 kinti...znaci jos nisu poskupele...

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...