Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

godinu dana bio samo s muskarcima? o cemu ti pricas... :) sad su bili u uk, na krfu, ne znam gde sve - nisam ga bas slusala, vruce mi je bilo... kaze, namestali im XX (neki oficiri ili sta god *ne razumem se u cinove*) svoje cerke [!!] da ih 'zabavljaju'. [:D]

auu dete..sisala vesla kad si bila mala,a??

imam 2 ortaka sa vojne..i oni ne idu po krfu i uk, nego po deliblatskoj pescari, kosovu i po drugim vukojebinama.. :)

Link to comment
Share on other sites

Dobro je pivo, dobro je :) Mozhda samo da probas da onaj centralni deo "RUR beer" ne izgleda kao da si prelepio nalepnicu preko originalne etikete, i to je citava zamerka :) Sto se logoa tice, imam jos nekoliko pored ovog sa foruma, jedan cisto 2D sa KlanRUR u sredini i jedan neki miks 3d zupcanika i RUR, ako ti koji odgovara javi. Mozhda ovaj 2D pashe, videcu da ti taj shibnem.

Link to comment
Share on other sites

hejteri...

smoriste :)

ne mogu da nadjem pesmu... ovde je kod tece win 98, pa ne mogu da nakacim moj hdd (NTFS), i samim tim nemam dovoljnu kolicinu pesama da udjem na MetalGods hub.. smorih se..

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

dunno dal da idem u grad veceras ili ne... dodjoh iz teretane umoran sam opet na netu nista zanimljivo a u gradu cica tisucu...

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

skucao sam se motorom :|

sada kao klasichno izvlachenje, ovaj drugi je kriv :D

al stvarno, idem glavnom i lik iz sporedne ulece ko manijak i ja zakochim zadnjom i podletim :|

izdro se ko konj, al motoru nije nishta. to je glavno :D

samo je fora shta ne mogu da nadjem mobilni. odleteo u pm

Alan Smith ftw.

Link to comment
Share on other sites

skucao sam se motorom :|

sada kao klasichno izvlachenje, ovaj drugi je kriv :D

al stvarno, idem glavnom i lik iz sporedne ulece ko manijak i ja zakochim zadnjom i podletim :|

izdro se ko konj, al motoru nije nishta. to je glavno :D

samo je fora shta ne mogu da nadjem mobilni. odleteo u pm

meni se desavalo 100 puta da zaginem al uvek sam ja bio kriv :D idem i gledam nesto levo desno, krenem da skrenem i BAM u Stojadina... motor u paramparchad

Link to comment
Share on other sites

meni se desavalo 100 puta da zaginem al uvek sam ja bio kriv :D idem i gledam nesto levo desno, krenem da skrenem i BAM u Stojadina... motor u paramparchad

Zato ja vozim tenk... [:D]

Inache do pre nedelju dana nisam seo na dvotochkasha, josh od osmog razreda, jer su me pukla kola dok sam vracao iznajmljenje pirate...mmmm...pirati...enivej, ne bi ja bio konan da nisam skochio sa bajka, kada sam video da ce kola direkt na mene, tako da sam izbegao stoposto komu najmanje. Lik je inache jurio oko 60-65, od bajka mi je ostala samo kochnica... Naravno ja sam bio kriv, samo sam izleteo tj. gledao sam u ribe. Eh te zene, samo mogu da te sjebu...[:D]

Ja ne nosim gace.

Falcon.jpg

Nikada i nisam.

Link to comment
Share on other sites

Zato ja vozim tenk... [:D]

Inache do pre nedelju dana nisam seo na dvotochkasha, josh od osmog razreda, jer su me pukla kola dok sam vracao iznajmljenje pirate...mmmm...pirati...enivej, ne bi ja bio konan da nisam skochio sa bajka, kada sam video da ce kola direkt na mene, tako da sam izbegao stoposto komu najmanje. Lik je inache jurio oko 60-65, od bajka mi je ostala samo kochnica... Naravno ja sam bio kriv, samo sam izleteo tj. gledao sam u ribe. Eh te zene, samo mogu da te sjebu...[:D]

Pravi si voajer [:)]

Link to comment
Share on other sites

Zovi na zajebavanje ako podrazumeva cirku =)

ma opusteno, imam u planu neku akciju sa cirkom ovih dana. ovo veceras je bilo navrat-nanos.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...