Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Fora je shto sam to u podsvesti znao i 6 meseci idem u tu istu teretanu i tu su uvek iste ribe (oko 20 komada , dok se ostale rotiraju) , i nisam verovao da je sve bash tako crno ali sam poceo da ih vidjam u gradu uvece sa zlim garijima i zakljucio ocigledno :)

Ovaj verovatno sam propustio nesto, ali jesi ti iz Novog Sada? Posto sam skapirao da je tamo taj sleng uobicajen.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

prokleti novosadjani :P

od kad je pocelo to sve sa garijima, nerwirate me [:p]

bte ja sad drcim muda o onom WW3 sto pocinje za 5 meseci... :))

i sve nesto kontam da treba misliti tako, ono.. ziveti punim plucima, jer nikad ne znas kad ce armagedon :]

naravno, u granicama, jelda.. nista kriminal.. bar ne puno :P

btw, bas sam se bacio u mudrolije...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

"i've seen things, you people wouldn't believe...attack ships on fire off the shoulder of orion. I've watched c beams glitter in the dark near the tannhauser

gate.

All those moments, will be lost in time like tears in

rain..."

Ah.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ako vatate TV most brzo prebacite , babe se sexaju [:D]

Stvarno su bolesni skroz :))

pre sam bio gledao kako neki matorac jebe neku od bukvalno 300 kila ni kita mu ne može da uđe koliko je ona debela a još neki pederko iz ns šalje sms kao ima li neki ovako zgodan čiča sa ovakvom bradicom....strašno :D

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

jutarnja kafa.. uf, ima da bude dan i po.

ma djurex ultra sejf... na qc ga nabijem ([:D])... a jbg.. ne kontam ni ja kako je pukao..

nisi ga dobro stavio, ostao je vazduh između kondoma i patke..

Link to comment
Share on other sites

usao sam u neki otkacen bioritam. budan sam, tj. ne mogu da zaspim, po 30 sati, pa onda spavam po 14 sati. kao neki mega dan od 44 sata. horor.

inace, siguran sam da ni danas necu ici na Kalis zbog ove kise. ne radim NISTA, ali me ni to vise ne uzbudjuje toliko.

primetio sam da mi se poprevlja kondicija. [:p]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Evo palim kuci sa posla, ovaj petak mi je totalno slobodan, tako da sam odlucio da cu da ga provedem uz wow :)

znaci palim kuci, serem, jedem, i zatvarm se u sobu .... powerleveling !

Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...