Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

dozivecu, dozivecu...

necu se predati zvog tricavog rmbacenja, tek se zagrevam [:p]  [:p]

iz tvojih usta u bozje ushi.

mada ne verujem da cesh posle deset sati radi + prevoza imati snage i da nesto cugash a da ne govorimo o tome da zabadash do ujutru, sem petkom i subotom. A tek kada urachunamo skoru zenidbu,vojsku, decu.... lele drasko

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Pa zakasnio jedno 10 postova posto je migsa to napisao jos na prethodnoj strani 

btw jel ste culi/procitali o novim zakonima za polaganje voznje?

Kako si ti samo pametan ... ne zovu tebe za dzabe pametnica na ovom forumu ... ili beshe, chekaj ...

Link to comment
Share on other sites

Deda je pucao iz pishtolja u vazduh da otera neke kloshare koji su se sqpili u praznu qcu pored moje... Znachi skochio sam 2 metra od straha, a josh sam nosio slushalice i slushao mjuzu... Cale je odma izshao i pocheo da se svadja sa dedom jer su se keva i sestra preplashile :/

A baba ushla kod mene u sobu, pochela da pricha kako se sqpilo pedeset "drogerasha" u kucu, i kako sve gledaju odgore kod nas u dnevnu... Ja pochnem da se derem na babu, ona na mene... Znachi ludnica bila u kuci dok deda nije ushao sa pishtoljem i ucutkao nas :DDD ( Ovo zadnje je bilo shala ) [:D][:D][:D]

Link to comment
Share on other sites

Bivshe ribe sirokih svatanja = pwnage

idem kroz 45 minuta , dogovor je u 11 :)

bolje ti je da platis HIV+ kurvu da jebes nego bivsu.

iz tvojih usta u bozje ushi.

mada ne verujem da cesh posle deset sati radi + prevoza imati snage i da nesto cugash a da ne govorimo o tome da zabadash do ujutru, sem petkom i subotom. A tek kada urachunamo skoru zenidbu,vojsku, decu.... lele drasko

hehehehehe

dan ti je onoliko dug koliko ga dugim napravis. siguran sam da cu imati vremena za sve.

i ne treba mi vise od jedan-dva zaboda nedeljno.

deca, vojska, zenidba... pa tako valjda Mali Djokica zamislja postfakultetski zivot [:)]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Deda je pucao iz pishtolja u vazduh da otera neke kloshare koji su se sqpili u praznu qcu pored moje... Znachi skochio sam 2 metra od straha, a josh sam nosio slushalice i slushao mjuzu... Cale je odma izshao i pocheo da se svadja sa dedom jer su se keva i sestra preplashile :/

A baba ushla kod mene u sobu, pochela da pricha kako se sqpilo pedeset "drogerasha" u kucu, i kako sve gledaju odgore kod nas u dnevnu... Ja pochnem da se derem na babu, ona na mene... Znachi ludnica bila u kuci dok deda nije ushao sa pishtoljem i ucutkao nas :DDD ( Ovo zadnje je bilo shala ) [:D][:D][:D]

Hahah isto ko i moja baba.Drogerashi,manijaci po sumama,ne ulazi u nepoznata kola,nemoj da pricas sa nepoznatima sta god da te pitaju.. [:D] Klasicna baba...

@topic: Dosao spolja,bilo ludilo od provoda-sedeli u kaficu u Zarkovu... -_-

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...