Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

Koliko mora da bude da bi spavao? :))

Ne znam, manje bar malo [:)]. Obichno mogu da spavam, ali je bila neka sparina, uf...loshe. Sad je malo osvezilo, ali mi je sjebalo skroz danashnji roshtilj, a ochigledno ce i sutrashnji...nema veze, reinstalirao sam win, ne jebe me pogani virus, ali me sada nerviraju one messenger alert bla bla poruke (zaboravio sam kako se sredjuju, neko plz help). [edit]Sredio sam, skinuo neki popup block.[/edit]

Edited by Mr. Green
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

rekao sam sebi da cu biti na dijeti do kraja avgusta ( tri dana nisam jeo nista sem jogurta ) a veceras sam bio u orlu sa jednom devojkom i pojeo sam pred njenim ochima celu picu orao specijal, sa sve maslinkama, zalio sa litar koka kole i zavrshio sa parcetom torte...ne znam da li da me sramota od sebe ili zbog nje jer me je gledala kako jedem kao oni klinci iz crtaca "mama,nisam gladan,samo sam se salio".

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Ja se jos jednom pitam kako bre imamo tako loshe salterske sluzbenike. Ajde sto obavljaju svoje neke poslove dok se ceka red ali da ih mrzi da radU, a tek je jutro, to jos nisam video. Znaci udjem u banku, od cetiri saltera radi jedan a ostale tri tamo negde sede i pricaju. Na tom jednom salteru neka zena, iza nje jos jedna, pa ja. I sad rek'o, sad ce to brzo, nema frke. Kad ono ispostavi se da ova zena otvara racun, stavlja stednju na njega, loodilo neko. I sad, normalan covek bi pomislio da ce se neka od ove tri druge aktivirati i sesti da nam pomogne pri cekanju, ali ne. I napravio se tako red za dzabe, iza mene jos jedno 10 ljudi, postala guzva, a jos uvek samo jedan salter radi. Jedva se nekako posle 15 minuta jos jedna nakanila da sedne i da pocne sa radom.

Link to comment
Share on other sites

,Jul 20 2005, 10:41]

Zivot me nije mazio.

Wulfi, pazi na to sranje, ako ne odlezis mozes da patis od posledica. Ziv bio.

Dobro, sad si me lepo uplashio, blago meni. Pogotovo zato shto sam ovo vec prelezao pre par 'dina, samo shto je tad bilo mnoooogo gore nego sad.

Kake su to posledice? Onomad mi lekari nishta nisu prichali o tome... *

*celava mu keva ko iskoristi penal

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...